הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלותמזלות

מזל אריה - הורוסקופ שבועי אהבה - מאת הורוסקופ אהבה
     הורוסקופ אהבה חודשי יוני מזל אריה הורוסקופ אהבה חודשי יוני     הורוסקופ יומי מזל אריה הורוסקופ אהבה יומי

אסטרולוגיה שבועית: אם היו פיות אהבה, מה הייתם מאחלים לעצמכם שיקרה? אתם מרגישים מאוד חולמנים בתחילת השבוע, אבל אתם צריכים לעשות יותר מאשר רק לחשוב על ביצוע שינויים. האדם המושלם בשבילכם נמצא אי שם בחוץ. הוא או היא לא עומדים לרכב על סוס לבן אל תוך הסלון שלכם. הספה שלכם היא אכן מקום שנוח להיות בו, אבל אם החברים שלכם רוצים להוציא אתכם בסוף השבוע, אל תעיזו להגיד להם שאין לכם כוח או חשק. צאו, תבלו ואולי תופתעו לטובה.

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ אהבה: בימים 20.06-22.06 כוכב מארס יהיה במולות לוונוס ובריבוע ליופיטר, מגמה שתקשה על עבודה כיוון שהאנרגיה שתשקיעו אינה מעשית ויעילה, ולכן פעילות הקשורה לתחביבים שלכם בשעות הפנאי תשתלט על לוח הזמנים... (אולי המונדיאל???). החושניות עלולה להשפיע על המזג (טמפרמנט) ותרגישו שאתם נעים מפגיעות וכעס "להתלקחות" קולנית בלי כוונה.    
הורוסקופ שבועי אהבה - עד ה 23.06.2018 בחסות Astrology.com
Leo Weekly RomanticScope

You've got the radiant warmth and pretty glow of a roaring fire at the beginning of the week, so who can blame people (and one person in particular) for wanting to cozy up to you? How romantic! Around Wednesday, you're in a thoughtful mode, reassessing something in the love department. You're not especially inclined to put your heart on the line, and it's fine to stay in your comfort zone -- for now. Then, from Thursday evening through nearly the entire weekend, the days promise fun and the nights look hot -- as do you. Tell them how you feel.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר