הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלותמזלות

מזל דגים - הורוסקופ שבועי אהבה - מאת הורוסקופ אהבה
     הורוסקופ אהבה חודשי יוני מזל דגים הורוסקופ אהבה חודשי יוני     הורוסקופ יומי מזל דגים הורוסקופ אהבה יומי

אסטרולוגיה שבועית: האם אתם באמת חושבים שאנשים מבינים את המסר שאתם מנסים להעביר? יש לכם כמה בעיות קטנות בתקשורת, והגיע הזמן להתייחס אליהן ולעשות כמה שיפורים בתחום. אחרת, תמצאו את עצמכם בכמה סיטואציות מביכות, בעיקר בדייטים. יכול להיות שאתם לוקחים על עצמכם יותר מדי, אולי קובעים עם יותר מדי חברים במהלך השבוע, אתם מותשים ומומלץ לשקול את היתרונות והחסרונות של להיות עם כל אדם ולצמצם את הבילויים שלכם רק לאנשים שבאמת חשובים לכם.

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ אהבה: בימים 20.06-22.06 כוכב מארס יהיה במולות לוונוס ובריבוע ליופיטר, מגמה שתקשה על עבודה כיוון שהאנרגיה שתשקיעו אינה מעשית ויעילה, ולכן פעילות הקשורה לתחביבים שלכם בשעות הפנאי תשתלט על לוח הזמנים... (אולי המונדיאל???). החושניות עלולה להשפיע על המזג (טמפרמנט) ותרגישו שאתם נעים מפגיעות וכעס "להתלקחות" קולנית בלי כוונה.    
הורוסקופ שבועי אהבה - עד ה 23.06.2018 בחסות Astrology.com
Pisces Weekly RomanticScope

Monday could be crazy busy, but keep quiet and keep your cool, especially when it comes to matters of the heart. Someone could try to draw you into some romantic drama; just say no. Around Wednesday, you may well be reconsidering something you were going to do or say -- but wouldn't getting it over with be better than flip-flopping? From Thursday through Saturday, the path to your heart may not be clearly marked, but the time spent seeking it is very well invested. Sunday's a good time to be decisive.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר