הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלותמזלות

מזל טלה - הורוסקופ שבועי אהבה - מאת הורוסקופ אהבה
     הורוסקופ אהבה חודשי יוני מזל טלה הורוסקופ אהבה חודשי יוני     הורוסקופ יומי מזל טלה הורוסקופ אהבה יומי

אסטרולוגיה שבועית: הייתם כל כך עסוקים בלעזור לחבר עם הבעיות שלה או שלו הקשורים לאהבה, עד שכבר התחלתם להתעלם ממה שקורה אצלכם בחיים? זה קל להעדיף להתעסק בדרמות הרומנטיות של מישהו אחר. אבל אתם צריכים להקדיש גם זמן כדי לבחון מה קורה בחיים שלכם. חברים רוצים להכיר לכם מישהו או מישהי בפגישה עיוורת בסוף השבוע, ואם אתם יכולים לסמוך על שיקול דעתם זה יכול להיות כיף. אתם יודעים לעשות רושם טוב, אבל אל תשכחו לשמור על טקט והתנהגות נעימה ונאותה.

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ אהבה: בימים 20.06-22.06 כוכב מארס יהיה במולות לוונוס ובריבוע ליופיטר, מגמה שתקשה על עבודה כיוון שהאנרגיה שתשקיעו אינה מעשית ויעילה, ולכן פעילות הקשורה לתחביבים שלכם בשעות הפנאי תשתלט על לוח הזמנים... (אולי המונדיאל???). החושניות עלולה להשפיע על המזג (טמפרמנט) ותרגישו שאתם נעים מפגיעות וכעס "להתלקחות" קולנית בלי כוונה.    
הורוסקופ שבועי אהבה - עד ה 23.06.2018 בחסות Astrology.com
Aries Weekly RomanticScope

Your romantic prowess is awe-inspiring on Monday, so why hesitate? Bowl 'em over with your own excitement and passion. You'll be occupied with less exciting matters -- work, health and such -- around Wednesday, and when it comes to love, you'll want to use more caution than usual. From Thursday through Saturday, your charm factor increases in proportion to your ability to set your own desires aside. Put your honey or love interest first and they'll feel like the most special person around. Sunday's the time for some personal renewal, so take time for your favorite ritual.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר