הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלותמזלות

מזל מאזניים - הורוסקופ שבועי אהבה - מאת הורוסקופ אהבה
     הורוסקופ אהבה חודשי יוני מזל מאזניים הורוסקופ אהבה חודשי יוני     הורוסקופ יומי מזל מאזניים הורוסקופ אהבה יומי

אסטרולוגיה שבועית: קשר רומנטי יתחיל בתחילת השבוע, אבל ככל הנראה לא מדובר בקשר לטווח ארוך. אם אתם מחפשים שלמות, אתם צפויים להיות מאוכזבים. אולי אתם צריכים להוריד כמה דרישות מרשימת המשאלות שלכם? זה יפתח את הפתח ואת הלב שלכם להכיר אנשים שאולי לא מתאימים לכם "על הנייר" אבל יכולה להיות לכם זוגיות מקסימה איתם. יכול להיות שתפגשו מישהו שיש לו רעיונות שונים מאד משלכם בסוף השבוע, אבל אתם יודעים מה אומרים? הפכים נמשכים זה לזה. תנו לזה הזדמנות אבל קחו את הדברים לאט לאט בהתחלה.

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ אהבה: בימים 20.06-22.06 כוכב מארס יהיה במולות לוונוס ובריבוע ליופיטר, מגמה שתקשה על עבודה כיוון שהאנרגיה שתשקיעו אינה מעשית ויעילה, ולכן פעילות הקשורה לתחביבים שלכם בשעות הפנאי תשתלט על לוח הזמנים... (אולי המונדיאל???). החושניות עלולה להשפיע על המזג (טמפרמנט) ותרגישו שאתם נעים מפגיעות וכעס "להתלקחות" קולנית בלי כוונה.    
הורוסקופ שבועי אהבה - עד ה 23.06.2018 בחסות Astrology.com
Libra Weekly RomanticScope

You're the leader on Monday, and whoever's following is darn lucky. Share your romantic vision and ideals with them -- they'll be wowed. Around Wednesday, you're more in a listening mode, maybe because you're trying to absorb and process a ton of stuff. Give your heart a chance to catch up with some private time. From Thursday evening pretty much all the way through the weekend is prime time for you in the love department. Your powers of flirtation are off the charts, so let your sparkle show. They'll love it.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר