הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלותמזלות

מזל שור - הורוסקופ שבועי אהבה - מאת הורוסקופ אהבה
     הורוסקופ אהבה חודשי יוני מזל שור הורוסקופ אהבה חודשי יוני     הורוסקופ יומי מזל שור הורוסקופ אהבה יומי

אסטרולוגיה שבועית: אתם נעשים מתוסכלים כאשר דברים לא הולכים בדרך שרציתם, אבל עד כמה אתם באמת עושים משהו כדי להפוך את מה שקורה למשהו טוב? הכרויות זה דבר שיכול להיות מהנה, אבל כשאתם בשפל כמו עכשיו, אתם צריכים לעשות מעשה כדי למשוך את עצמכם החוצה ולצאת מזה. בגדים חדשים או תספורת מענינת יגרמו לכם להרגיש טוב יותר עם עצמכם. אבל מה שאתם באמת צריכים לעשות זה לעבוד על מה שקורה איתכם מבפנים. זה יעשה הבדל גדול בחיי האהבה שלכם.

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ אהבה: בימים 20.06-22.06 כוכב מארס יהיה במולות לוונוס ובריבוע ליופיטר, מגמה שתקשה על עבודה כיוון שהאנרגיה שתשקיעו אינה מעשית ויעילה, ולכן פעילות הקשורה לתחביבים שלכם בשעות הפנאי תשתלט על לוח הזמנים... (אולי המונדיאל???). החושניות עלולה להשפיע על המזג (טמפרמנט) ותרגישו שאתם נעים מפגיעות וכעס "להתלקחות" קולנית בלי כוונה.    
הורוסקופ שבועי אהבה - עד ה 23.06.2018 בחסות Astrology.com
Taurus Weekly RomanticScope

You might feel superior about some matter of the heart at the beginning of the week, but resist tooting your own horn about it. Virtue is its own reward, and your karma will show it. Tuesday and Wednesday promise romantic sweetness; you're awfully endearing, and a courtship should proceed nicely. Show your affection with ease now. Variety is the spice of life from Thursday through Saturday; mix in time with friends, solo expeditions and casual, fun dates for maximum fun. Your usual stability might be thrown off balance on Sunday by a fit of passion.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר