הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל אריה - הורוסקופ חודשי - ספטמבר 2018 מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל אריה הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ שבועי מזל אריה הורוסקופ שבועי     הורוסקופ יומי מזל אריה הורוסקופ יומי

אהבה וזוגיות: הכוכב השולט בבית האהבה והזוגיות שלכם יהיה בעמדת כוח דומיננטית, שרומזת על קשר בין האהבה וכוח או מעמד. כמה פירושים אפשריים: הזוגיות תכתיב את שאר תחומי החיים, אתם תגיעו למטרות המקצועיות שלכם או שאתם עולים בסולם החברתי עם העזרה של בן הזוג או בזכות הקסם האישי שלכם. אתם נמשכים לאנשים שנמצאים גבוה בסולם ההיררכי. יש סיכוי שתמצאו אהבה בנסיבות מקצועיות, או שתהיה לכם ציפיה גבוהה מבן הזוג שלכם בנוגע לסטנדרטים. אפשרות אחרת היא שתוכלו להשיג תשומת לב ציבורית בשל זוגיות או שמערכת היחסים שלכם תקבל אישור או הכרה חברתית. בשליש האחרון של ספטמבר תצטרכו לקבל החלטות שעשויות להעמיד את הרגשות שלכם למבחן. סוגייות הקשורות לילדים, לידה או הורות יכולות להיות גם על סדר היום בחודש זה. קריירה וכספים: הצלחה מאוד קרובה אליכם ואתם יכולים להגיע אליה בלי יותר מדי מאמץ. יופיטר נמצא בבית העבודה והאחריות היומית שלכם, בעוד ונוס נמצאת בבית הקריירה שלכם. זה שילוב מצוין, שיכול להביא הישג וסיפוק, וכתוצאה מכך שיפור משמעותי לחשבון הבנק שלכם. שיתוף פעולה, עבודת צוות, השתתפות בפרויקטים של הרבה אנשים, או הצטרפות לארגון מקצועי או פוליטי או כזה שתומך באינטרסים שלכם בדרכים אחרות - כל זה יהיה מודגש על ידי המעבר של השמש, וכל זה יעזור לכם להגיע להישגים, אבל הם דורשים תקשורת זהירה ויותר טיפול בניירות, מסמכים וחישובים. ספטמבר יהיה חודש בו יתקבלו רווחים, אבל פה ושם יכול להופיע עיכוב או אי הבנות קטנות הנוגעות לכסף. בריאות: אתם תהיו במצב טוב, תהיה לכם אנרגיה ויכולת עבודה ומורל גבוה. עדין, נסו להמנע מכל סיכון שיכול לגרום לפגיעות או תאונות. בחלק השני של החודש התחושה הכללית במיטבה עוד יותר.

הורוסקופ חודשי אישי - ספטמבר 2018 בחסות Astrology.com

Are you ready to get busy? Disciplined Saturn goes direct on September 6, demanding that you work hard and consequently value the results of said hard work. In Saturn?s eyes, taking shortcuts shouldn?t even be an option.

The sun opposes Neptune retrograde on the seventh, which could lead to insecurity and discouraging thoughts. Try to retreat to a safe place where you know your skills are valued and appreciated ? like on a karaoke stage or in a board meeting.

A trine between the sun and Pluto retrograde on September 11 does its best to get you to tune in to your solid sense of intuition, but one wrong move or decision could send you back to the starting line. This can be a time of some positive transformation if you accept your limitations, Leo.

A sun-Mercury conjunction on the twentieth puts you in a conversational mood, and you?ll probably spend hours on social media making sure your words are read and your pics are viewed. You have a real knack for making yourself look good by typing all the right words and hitting all the right angles!

Tough challenges could arrive with the sun-Saturn square on September 25, but you thrive when your character is tested. If you do everything you?re supposed to do, no one can question your dedication.


כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר