הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל אריה - הורוסקופ חודשי - אפריל 2017 מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל אריה הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ שבועי מזל אריה הורוסקופ שבועי     הורוסקופ יומי מזל אריה הורוסקופ יומי

השמש כבר לא מנוגדת למזלכם החודש ותוכלו קצת להרגע ולהפסיק לדאוג כל כך מה אנשים אחרים חושבים. אתם רק צריכים לקחת קצת זמן לעצמכם. זה לא אומר שתוכלו להיות אנוכיים לגמרי ועדיין תצטרכו להקדיש זמן רב לסובבים אתכם, אבל תוכלו להשקיע יותר זמן ומשאבים בצרכים שלכם ללא רגשות אשמה או התנגדות מצד אחרים. החיבור של מספר כוכבים החודש מעיד על כך שאתם עומדים בפני שינויים באיך אתם תופסים את העולם ואת האנשים סביבכם. אתם מתלבטים באיזו דרך להמשיך ויהיה לכם יותר ממשבר אחד של חוסר ביטחון החודש בהקשר הזה, עליכם להביט אחורה ולהסתמך על זיכרון הצלחות העבר שלכם, אם אתם מוצאים את זה קורה. דעו כי יש לכם את היכולת להתמודד, אתם פשוט לא רואים את זה באופן ברור בשלב זה. לאחר ה - 15 באפריל קצב השינויים יהיה איטי מעט, אבל דברים יתחילו לזוז. לאחר ה - 29 באפריל יש לכם נטייה לעורר סיכסוכים עם בני המין השני, אתם מגלים שיש פעמים שאתם לא יכולים לעשות שום דבר נכון בעיניהם של אנשים מסוימים.

הורוסקופ חודשי אישי - אפריל 2017 בחסות Astrology.com

You don't see strangers on the 1st and 2nd, only people you have yet to meet. Your networking skills are unparalleled, and you definitely have the gift of gab. If you aren't already in sales or marketing, maybe you should consider a career switch. The crowd might think you're down for the count on the 3rd and 4th, but you're about to make a stunning comeback. No one can come from behind quite like you, and you do it with style and grace. A secret rendezvous is tempting on the 10th and 11th, but do you really want to bash the faith of those who believe in you most? You're always going to face things enticing you to take a different road, but you do best when you stay aimed straight ahead. You've got a big ego on the 17th, 18th, and 19th, but really, why shouldn't you? You've proven that you're one of the best, so why not just accept the applause when it comes your way? You question if you've chosen the right direction on the 27th and 28th, and it might be a good idea to ask the opinion of someone close to you. Your best friend probably knows you well.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר