הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל גדי - הורוסקופ חודשי - מרץ 2018 מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל גדי הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ שבועי מזל גדי הורוסקופ שבועי     הורוסקופ יומי מזל גדי הורוסקופ יומי

הדברים קצת יותר מסודרים מבחינה רגשית למזל גדי במהלך מרץ לאחר חודש של מצב רוח מתנדנד בחודש שעבר. מה שצריך לעשות הוא לקחת אחריות על החיים ולהתחיל במסע רוחני בנוכחות הנסיגה של שבתאי. זה תלוי בכם אך כדאי לקחת הרבה צעדים קטנים אבל עדיין מכריעים במהלך כל החודש. תתרכזו יותר מכל בהזדמנות בעבודה אשר תאפשר לכם להראות את היכולות שלכם. זה לא אומר שעליכם לצאת בהצהרות גדולות או לעשות דברים מהפכניים בתחום העבודה והקריירה אלא להפך שעליכם להמשיך ולפעול כל הזמן ולהתמקד בעבודה היומיומית המתמשכת. זו יכולת שתעזור לכם להפיק את המירב גם בחלקים אחרים של החיים שלכם, כמו משפחה ויחסים רומנטיים. אם אנשים יודעים שהם יכולים לסמוך עליכם, הם יכבדו אתכם יותר ותוכלו לקצור את הפירות של ההשקעה הזו בשבועות הקרובים. נסו להספיק כמה שיותר בתחילת החודש כיוון שאחרי ה- 20 לחודש מיקומם של מאדים ושבתאי עשוייה לעכב אתכם מעט. לא תהיה לזה השפעה גדולה עליכם אבל אתם עשויים לגלות שמשימות קלות לא יתרחשו באותה הקלות בה ציפיתם שהן יקרו. שמרו על התמקדות בכל מה שתעשו, סמכו על עצמכם ואל תסתמכו על עבודתם של אחרים.  

הורוסקופ חודשי אישי - מרץ 2018 בחסות Astrology.com

You?re content to take a practical approach when the full moon lands in fellow earth sign Virgo on March 1. You thrive on doing everyday things that some people consider mundane, and you may even get a little charge out of crossing things off your to-do list.

On the thirteenth, a Venus-Saturn square (with Saturn at its greatest strength in your organized sign) signals a struggle between need and want, but your sense of responsibility is strong. There may be moments when you do something out of character (usually when no one is looking), but you?re the one who must look at yourself in the mirror and be OK with the reflection.

A Mercury-Venus conjunction in sometimes tactless Aries on March 20 has you saying things without thinking them through, which could lead to hard feelings and awkward moments between you and a loved one. Sometimes a verbal apology isn?t enough, so get ready to explore your ?I?m sorry? options.

Love specialist Venus is totally at home in beauty-loving Taurus on March 31, and your social calendar benefits from this upbeat shift. Sincere compliments about your appearance and special talents should go a long way toward boosting your self-esteem.


כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר