הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל דלי - הורוסקופ חודשי - ספטמבר 2018 מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל דלי הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ שבועי מזל דלי הורוסקופ שבועי     הורוסקופ יומי מזל דלי הורוסקופ יומי

אהבה וזוגיות: ספטמבר יהיה חודש מיוחד. כל כוכבי הלכת הקשורים לבית שלכם קשורים לאהבה ולבית היחסים. יש שיפור רב ביחסים, וגם הסתברות לכמה אירועים משמעותיים ביותר. אתם זמינים רגשית ותהיו מוכנים לקחת על עצמכם את היוזמה, לקחת את הצעד הראשון, ואפילו ללכת באומץ עם מה שאתם רוצים. עם זאת, התלהבות ותשוקה אינן כל מה שנדרש כדי להצליח. בחלקו הראשון של חודש ספטמבר, מאדים יכול לגרום לכם לנקוט גישה יותר מדי אגרסיבית, ומרקורי מדרדר ומוסיף את הסיכון לתקשורת לקויה או התנגשות של רעיונות. בימים אלו אולי יש דברים לא צפויים, יוצאים מגדר הרגיל, אבל האפקט הסופי יהיה חיובי. קריירה ועבודה: בית העבודה יהיה מאוד צפוף. המעברים של כוכב הלכת והשמש יגרמו ליותר אחריות, מאמצים די גדולים ובעיות שצריכים לפתור. עם זאת, הרפתקאות אלה יגרמו לכם להתבלט ויכולות לתרום להתקדמות המקצועית שלכם או להכנסה גבוהה יותר. בחלקו השני של ספטמבר יש לתת תשומת לב גבוהה יותר בכל מה שקשור למסמכים, ניירות, קבצים, חישובים, ניהול מו"מ ועסקות. יחסי עבודה יהיו חשובים מאוד, כמו גם הקשר עם עמיתים ושיתופי פעולה. גם אם אתם אוהבים לפעול לבד, החודש כדאי וצריך להעדיף עבודת צוות. בריאות: כדאי לשים לב לבריאות, תצטרכו לטפל בעצמכם, להקשיב לגוף שלכם, לנהל חיים מאוזנים ככל האפשר ויש גם בדיקות רפואיות שהכרחי לעשות.

הורוסקופ חודשי אישי - ספטמבר 2018 בחסות Astrology.com

You already have a very open mind, but it gets the chance to expand even wider this month, starting with the trine between Mercury and Uranus retrograde on September 7. There are many new possibilities, but you could have some difficulty deciphering what you should act on and what should remain just a thought. You?ll figure it out, but don?t make any quick movements for now.

Influential Mars enters your rebellious sign on the tenth, causing some erratic and unstable energy. You?re attracted to unconventional methods as always, but coloring outside the lines isn?t always acceptable. Knowing when to be quirky and when to just do it the regular way is the biggest challenge that you face right now.

The Mars-Uranus square on the eighteenth offers you another chance to break free from the restrictions you resent so much, but again, you have to know where the line is. Being creative and free-spirited goes over way better in some environments than it does in others. And you can definitely tell the difference.

The confident sun-Mars trine on September 27 helps end the month on an enthusiastic note, and starting new projects is encouraged. If you have a strong urge to turn left instead of right, go with it. The driving force inside of you is strong.


כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר