הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל טלה - הורוסקופ חודשי - ספטמבר 2018 מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל טלה הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ שבועי מזל טלה הורוסקופ שבועי     הורוסקופ יומי מזל טלה הורוסקופ יומי

אהבה וזוגיות: מבחוץ, אין מהלכים חשובים גלויים לעין. אף אחד מכוכבי הלכת אינו אנרגטי, ולא צפויים שינויים גדולים. תהיה אווירה רומנטית מסוימת, אבל די חלשה וכמעט בלתי מורגשת. זה עלול לקרות, כי שום דבר מיוחד אינו מתרחש, אבל זה גם יכול להיות כך מפני שדברים קורים מתחת לפני השטח. סוד או אהבה אסורה? אכזבה? נסיגה אל העולם של פנטסיות? או טיול לעומק התת המודע? קשה לנחש מה קורה מאחורי הקלעים. השינוי יחל ב 22 לחודש כאשר החיים יתמלאו ניחוחות צבע, מוסיקה ושמחה. עכשיו זה הזמן למחוות רכות - זה הזמן של אהבה והרמוניה! קריירה וכספים: לפניכם חודש חשוב, אם כי לא קל במיוחד. יש בכל זאת, מספיק משאבים להצלחה ואתם לא נבהלים מול קשיים, תוכלו לקחת את האתגר ולהפיק את המרב מתקופה זו. רוב הסיכויים שתתקבלנה בסופו של דבר כמה משימות נוספות. אבל, למרות העומס, הן יהיו משימות שתכבדנה עליכם, ויתנו לך את הכח לבצע אותן. ספטמבר הוא חודש מאד פעיל מבחינה כלכלית. מאדים בבית הכסף שלכם ישאף למצוא דרכים להגדיל את ההכנסות, קחו את היוזמה, החליטו, ועשו את מה שנדרש. ייתכן שיהיו כמה אי הבנות בנוגע לכסף. זה יכול להיות קשור לדיונים מסוימים, ניירות או מסמכים כלשהם שדרשו טיפול בעבר אבל לא טופלו עד הסוף. עכשיו זה הזמן לסגור את כל הקצוות. השליש האחרון של ספטמבר יהיה רווחי יותר, אבל גם סוער במיוחד. בריאות: יש לכם אנרגיה טובה החודש. אבל בחלקו השני של החודש יהיה סיכון של התמוטטות עצבים או תאונות, או בעת נסיעה, או כאשר מתעסקים עם חפץ שעלול להיות מסוכן.

הורוסקופ חודשי אישי - ספטמבר 2018 בחסות Astrology.com

The month begins with Mercury shifting comfortably into Virgo?s practical house on September 5, and you should notice some very precise thought and speech patterns. This is a placement that doesn?t like to waste time or energy on excess frills, which you can totally relate to. There are still a lot of pesky details to deal with, but you handle them like a pro.

Your home planet of Mars just got out of its retrograde cycle last month, and you?re enjoying its full powerful effect again. There?s some erratic energy when it enters quirky Aquarius on the tenth, and you might have better luck getting what you want through unconventional methods rather than trying to use sheer force.

You have a very strong urge to break free from restrictions during the square between Mars and Uranus retrograde on September 18, but what else is new? The problem comes from retrograde Neptune, since it could prevent you from acting on any of your rebellious impulses. Perhaps thinking before you act is a good thing anyway.

The enthusiastic sun-Mars trine on the twenty-seventh boosts your confidence and gives you the green light to start new projects. Begin with the most difficult tasks and move your way down the priority list.כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר