הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל עקרב - הורוסקופ חודשי - אוקטובר 2017 מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל עקרב הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ שבועי מזל עקרב הורוסקופ שבועי     הורוסקופ יומי מזל עקרב הורוסקופ יומי

יש לכם צורך להוציא החוצה את החיוניות והתשוקה שמאפינים אתכם כל כך. אתם זקוקים לאישור מאחרים ומחכים למוצא פיהם. בפועל תעשו הכל על מנת להיראות ולהישמע, גם אם זה אומר לקחת סיכונים או להסתכן בלהיות אגרסיבים יתר על המידה. אתם מפתחים ועובדים בהצלחה על מיומנויות עבודה בצוות, במיוחד כאשר מדובר בשיתוף פעולה עם בני משפחה או שכנים. יש לכם יכולת לראות את הצדדים של כל בעיה, אבל מיקומו של מאדים גורם לכם להיות וכחנים ודעתניים יתר על המידה. נסו לשים לב איך הדברים שאתם אומרים מתקבלים אצל הצד השני והפגינו רגישות חברתית. לפעמים עדיף לשתוק ולתת לצד השני להתבטא. אחריות כבדה מונחת עליכם בבית או עם אחד ההורים. זה יכול להיות מלחיץ ולהוביל לבעיות בריאותיות אצלכם. אל תוותרו על ביקור אצל הרופא אם אתם מרגישים שיש בכך צורך.

הורוסקופ חודשי אישי - אוקטובר 2017 בחסות Astrology.com

You know that little voice in the back of your head telling you to do something radical on October 1 and October 2? Listen to it! The beginning of the month is a great time to make changes, especially where your looks are concerned. You want that storybook romance on October 3 and October 4, and who says that you can?t have it? When you strive for the best, you don?t have to settle for less. You love to keep secrets, and you have very tight lips on October 16 and October 17. If a friend tells you a juicy tidbit, they can bet that you aren?t going to share it with anyone else, which makes you the perfect confidant. You?re on the list of the 20 most fascinating people in the world on October 21 and October 22 because you have many obviously desirable qualities. Expect lots of compliments to come your way as you navigate the entertaining terrain that has become your life. October 26 and October 27 are good days to make personal agreements or close business deals, especially since you have a keen eye for detail and excellent financial sense. Once you set your mind on a goal, you accomplish it.


כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר