הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל שור - הורוסקופ חודשי - מרץ 2018 מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל שור הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ שבועי מזל שור הורוסקופ שבועי     הורוסקופ יומי מזל שור הורוסקופ יומי

במשך זמן רב מדי אפשרתם לעבר להשפיע על כל מערכת יחסים עתידית שיכולה להיות לכם. חודש מרץ הוא הזמן לתת לדברים לעבור ולהתרכז רק בהיבטים החיוביים של חיי האהבה שלכם, זכרו כאן ועכשיו שזה מה שחשוב ביותר, במיוחד עם היכולת הנוכחית שלכם להתפתח מהבחינה הרוחנית. בני הזוג שלכם יבוא אליכם כשהם מעריכים את המודעות הגדולה יותר שיש לכם בחודשים הקרובים. אל תאפשרו למי שמתעכב כל כך על מה ששלילי לגרור אתכם לרמתם, התעלו מעל כל זה. יש לכם כל כך הרבה מה להציע ורק אתם יכולים להוכיח לעצמכם ולאחרים עד כמה קל להשיג הצלחה דרך מסירות ועבודה קשה. צעדים קטנים עם היכולות המוגברות שלכם יבנו למכלול גדול יותר. זה נחמד לדעת שבאמת אכפת לכם מספיק כדי לתת עצות, אבל זה באמת תלוי בכם למצוא את הפתרון הטוב ביותר כדי להתאים את עצמכם. תנו לעצמכם זמן לחשוב מחדש על הדרך שלכם, בסופו של דבר הכל יסתדר לטובה. אל תתכננו שום נסיעה עד שלא תדעו בדיוק מה אמור לקרות החודש. כל החלטה נמהרת שקשורה לנסיעות יכולה להוביל למצב לא נעים, חכו בסבלנות. לפעמים אתם פשוט לא יכולים לרצות את כולם. הדבר הטוב ביותר שאתם צריכים לעשות עכשיו הוא לסגת ולאפשר לאחרים להילחם ביניהם. פשוט להבהיר בצורה ברורה שאתם באמת לא רוצים להיות מעורבים, יש לכם בעיות משלכם, תנו לאחרים לפתור אותם.

הורוסקופ חודשי אישי - מרץ 2018 בחסות Astrology.com

Lucky Jupiter is still spending time in contemplative Scorpio, and it turns retrograde on March 8, giving you the chance to really get some deep thinking done. Quieting down and turning your thoughts inward can be scary, yes, but also beneficial.

A trying Venus-Saturn square on the thirteenth sets up a struggle between staying your same reliable, responsible self versus just letting loose and having a good time, and something in you really wants to cut loose. In the end, though, your sense of responsibility will probably take over before too much damage gets done.

A new moon in compassionate Pisces gets mixed up with the aggressive energy of Mars in a tough square on March 17, so little tiffs, minor arguments, and knock-down, drag-out fights are all possible under this antagonistic energy. It might be best to keep your distance from anyone you have a beef with, because things can only get worse.

On the month?s last day, bountiful Venus finally moves into your sign, where she can relax and shine. The next three weeks are about love, beauty, and getting the most bang for your buck. Talk about your favorite things!כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר