הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל תאומים - הורוסקופ חודשי - מרץ 2018 מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל תאומים הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ שבועי מזל תאומים הורוסקופ שבועי     הורוסקופ יומי מזל תאומים הורוסקופ יומי

לפעמים אתם צריכים ללמוד להסתדר עם הרע בגלל הטוב. זה חשוב במיוחד בתחום חיי האהבה שלכם בחודש זה. אל תנסו להיות נועזים מדי, במקום סתם לשבת בחיבוק ידיים אפשרו לאחרים לומר את דבריהם במיוחד אם זה קורה לפני אמצע חודש מרץ. אם משהו צריך לקרות זה יקרה גם אם לא תאמרו דבר. בעבודה, תורידו את הראש בעבודה, אתם לא רוצים להיות מעורבים בעניינים שאינם נוגעים לכם. במקום זה נסו להתרכז במשימה שלפניכם, אפשרו לאחרים לעשות את הטעויות שלהם. הזהרו מביצוע רכישות גדולות בחודש זה. אם משהו יכול לחכות אז חכו איתו עד שתהיו יכולים להרשות לעצמכם. בררו מהם סדרי העדיפויות העיקריים שלכם ולאחר מכן קחו את זה לאט צעד אחד בכל פעם על ידי התמודדות עם כל אחד מהם. שמרו את תוכניות הנסיעה שלכם לעצמכם כרגע. חשוב יותר למקד את דעתכם במה שחשוב יותר וקרוב לבית. אל תנסו להגיע למקומות שאתם לא רוצים להיות בהם. הבחירה היא שלכם. שמרו על קור רוח בחודש זה, ואל תרשו לעצמכם להיגרר למטה על ידי מישהו שיש לו בעיות משלו וענינים לא סגורים שאינם קשורים אליכם בכלל. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להישאר מחוץ לזה. מישהו מהעבר שלכם מגיע לביקור מפתיע.

הורוסקופ חודשי אישי - מרץ 2018 בחסות Astrology.com

Your home planet, Mercury, isn?t a happy camper when it starts the month in emotional Pisces, but a conjunction with Venus (also in Pisces) on March 4 helps things considerably. The boost you get from the creative energy of the Fish helps get your point across in a flowing, more ethereal way than you?re used to, but it somehow works.

A fortunate sun-Jupiter trine opens the door for some excellent personal and/or work-related opportunities on the thirteenth, so be ready for all kinds of good things to drop into your lap. With luck on your side, you can have your cake and eat it, too.

An angry sun-Mars square on March 24 makes for a challenging few days. Just as you get used to one change, life seems to throw another one your way. Why is this happening? And why you? Sometimes it?s better not to ask questions, especially ones that have no easy answers.

The second full moon of the month (this time in lofty Libra) happens on the thirty-first, marking the potential end of some complicated issues. Are you ready to let them go and move on? At this point, it?s entirely up to you whether you want to put them to rest or drag them out even longer.כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר