הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל דגים - הורוסקופ יומי - 22-03-2018 מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל דגים הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ חודשי מרץ מזל דגים הורוסקופ חודשי מרץ     הורוסקופ שבועי מזל דגים הורוסקופ שבועי     

אסטרולוגיה היום: היזהר שאינכם מנהלים מניפולציה בסיטואציה רומנטית עד שהשותף שלכם מאבד את כל כוחו. אתם אולי חושבים שהפעולות שלכם הן אציליות ומתוך כוונות טובות, אבל יש לכם נטייה ליצור מציאות שאינה קיימת כלל בפועל. אנשים יכולים להיות נוחים להשפעה, אבל זה לא אומר שאתם צריכים לנצל את זה על ידי קידום האינטרסים שלכם על חשבונו של האחר.
מצב הכוכבים, אסטרולוגיה עם טובה ספרא: מבנה הכוכבים מאז התאריך 09.03, מעורר צורך להתמודד עם רגשות שליליים שקשה לשלוט בהם, נסו לבטא אותם ואת המחשבות המתלוות, אבל כדאי לעשות זאת מול אדם שיש לו את הכישורים לשמוע ולעזור. השיחות יעזרו לשחרר את המעצורים ותוכלו לפרוץ דרך לכיוון הרצוי לכם.    
הורוסקופ יומי אישי - 22-03-2018 בחסות Astrology.com

Right in the middle of your personal renaissance, someone you love has called, in need of advice that apparently only you can give. Of course, it's understandable. You're as solid as a rock, and your advice is always grounded in reality. That wonderfully soothing voice you use to deliver it doesn't hurt, either. You don't need anyone to tell you to do what you can. It's a given that you will. You may, however, need to be reminded to save a bit of energy for yourself.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר