הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל גדי - הורוסקופ שבועי - מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל גדי הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ חודשי מרץ מזל גדי הורוסקופ חודשי מרץ     הורוסקופ יומי מזל גדי הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה שבועית: לפניכם שבוע מאוד חברותי בו תמצאו בחברתם של אנשים רבים, במיוחד במהלך חג פורים. אתם מעדיפים לעבוד כחלק מצוות ולא לבדכם. תגלו שלאגם את המשאבים שלכם עם הכשרונות של אחרים יוביל אתכם רחוק, מהר יותר. עם זאת, אל תיתנו לדעה העקשנית של מישהו סביבכם להשפיע עליכם. אם הם לא מוכנים לוותר, תרפו ותמשיכו הלאה. בכל מה שקשור לכספים, צפויות חדשות טובות, אולי בונוס או עמלה.

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ: מבנה הכוכבים מאז התאריך 09.03, מעורר צורך להתמודד עם רגשות שליליים שקשה לשלוט בהם, נסו לבטא אותם ואת המחשבות המתלוות, אבל כדאי לעשות זאת מול אדם שיש לו את הכישורים לשמוע ולעזור. השיחות יעזרו לשחרר את המעצורים ותוכלו לפרוץ דרך לכיוון הרצוי לכם.    
הורוסקופ שבועי אישי - עד ה 24.03.2018 בחסות Astrology.com

Your faithfulness to your own integrity and unstoppable perseverance pay off big-time in the realm of romance at the beginning of the week. Shove work to the side and indulge in some leisure and sweet love. An overly complicated idea or situation can be happily simplified on Thursday or Friday; just pare away the extra until you see the core. The coupled up might think their sweetie is overreacting this weekend, but try to see how you'd feel if you let your heart rule your mind. Singletons can expect some romantic change -- welcome it.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר