הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל גדי - הורוסקופ שבועי - מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל גדי הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ חודשי יוני מזל גדי הורוסקופ חודשי יוני     הורוסקופ יומי מזל גדי הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה שבועית: המודעות העצמית הבריאה שלכם והסיבולת הגופנית הגבוהה הופכים את השבוע הזה לפורה ביותר. אתם מגשימים את מטרותיכם בלא שהדבר יבוא על חשבונם של אחרים. רעיונותיכם מתקבלים בצורה טובה אצל עמיתיכם והממונים עליכם. אל תסגלו לעצמכם איפוק מדומה אלא גשו והעמידו את עצמכם תמיד בחזית. כמו בעבודה, כך גם באהבה: בין אם אתם מבקשים לשלב רעיונות חדשים בזוגיות או פותחים ביחסים חדשים כרווקים - משהו יתחיל לזוז. והמנוע לגלגלי השינויים החיוביים הללו הוא אתם!

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ: כוכב נפטון שמתחיל לחזור על עקבותיו (16.06- 23.11) ובהיבטים עם כוכבים אחרים מגביר את תחושת המבוכה. ניואנסים מחזקים רעיונות שיש בהם אשליה ואפשרות להטעיה, גם אם זה קורה ללא כוונה. נפטון, שמעורר השראה, יעורר אמנים לעבוד אבל הם ישקעו בתוך הפרויקטים שלהם ויתקשו לחשוף אותו לקהל עד נובמבר 2017. זה לא ימנע מאמן לקיים תערוכה או להוציא לאור עבודה שעשה, אבל ההרגשה תהיה ש"העבודה אינה גמורה" וזה עלול לגרום לחרטה על החיפזון לחשוף את הדברים.
הורוסקופ שבועי אישי - עד ה 01.07.2017 בחסות Astrology.com

You drive someone insane with desire Monday -- though they may be too shy to say or do much about it. Encourage them if you figure out who it is. You feel the urge to mix up your style or your approach to romance midweek, though being who you are, there's just no way you're going to shock anyone important. A museum date could go incredibly well later in the week, allowing you to show off a little-seen side. Take care of the small stuff this weekend, because it could be that you've been neglecting it lately thanks to your romantic life!

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר