הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל דגים - הורוסקופ שבועי - מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל דגים הורוסקופ שנתי תשע"ט     הורוסקופ חודשי נובמבר מזל דגים הורוסקופ חודשי נובמבר     הורוסקופ יומי מזל דגים הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה שבועית: מארס שנכנס למזל שלכם מטעין אתכם בכמות גדולה מאוד של אנרגיה. הצד החיובי של מארס הוא שהוא מעורר לחיים, מכניס הרבה מאוד מרץ ומאפשר לעשות הרבה מאוד דברים. זה בהחלט יהיה הזמן (של חודשיים וחצי) לעשות את כל אותם פרויקטים שחלמתם עליהם אבל עד עכשיו לא יצאו לפועל. זה הזמן להציב משימות ומטרות ופשוט לכבוש אותן. הצד השלילי של מארס, עימו תצטרכו להתמודד בתקופה הקרובה, הוא שמארס, אל המלחמה במיתולוגיה הרומית, מכניס רוח קרב לחיים ויכול להעלות את רמת המתח והכעסים. זו תהיה הזירה העיקרית להתמודדות בשבועות הקרובים - להפנות את האנרגיות של מארס לעשייה במקום למלחמה. זוגיות: רומן או קשר שהחל עם הרבה תקווה עשוי לאכזב . לנשואים שביניכם: משקעים ישנים ותחושות ישנות צפות ועולות שוב. תהליך זה מתרחש היות ולא השכלתם לטפל בבעיותיכם עד השורש והסתפקתם בטיפול שטחי. השבוע, הזוגיות עלולה לסבול ממתיחות שנובעת בעיקר מתחושת השגרה ומחוסר תקשורת עם בן הזוג.

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ:
הורוסקופ שבועי אישי - עד ה 16.11.2019 בחסות Astrology.com

Write out your feelings early this week -- and send them to your beloved or your crush, if you dare! Your way with words adds just the right sparkle to what you're feeling and you find it simple to share the love. You might be concerned on Wednesday and Thursday about a lack of clarity between you and that special someone, but things will improve quite a bit by the weekend. In fact, you find yourself enjoying the mystery rather than freaking out over it!

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר