הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל טלה - הורוסקופ שבועי - מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל טלה הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ חודשי יוני מזל טלה הורוסקופ חודשי יוני     הורוסקופ יומי מזל טלה הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה שבועית: אתם מצליחים ככל הנראה להתמודד בלא כל בעיה עם פעילויות מאומצות, מכל סוג שהוא. הרושם שאתם עושים על הסובבים אתכם הוא מאוזן ועצמאי. המודעות העצמית הגבוהה מספקת לכם כוח לראות מעבר לתלאות היומיום. אתם מתרכזים בדברים החשובים. כך אתם מציבים בעדיפות ראשונה את סיום הפרויקטים הבלתי גמורים. ביחסים שבין אדם לחברו יכולת ההחלטה שלכם בולטת ואתם יכולים לזכות בתהילה והכרה. בחיי האהבה אתם נהנים מאמון אלו המסורים לכם.

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ: כוכב נפטון שמתחיל לחזור על עקבותיו (16.06- 23.11) ובהיבטים עם כוכבים אחרים מגביר את תחושת המבוכה. ניואנסים מחזקים רעיונות שיש בהם אשליה ואפשרות להטעיה, גם אם זה קורה ללא כוונה. נפטון, שמעורר השראה, יעורר אמנים לעבוד אבל הם ישקעו בתוך הפרויקטים שלהם ויתקשו לחשוף אותו לקהל עד נובמבר 2017. זה לא ימנע מאמן לקיים תערוכה או להוציא לאור עבודה שעשה, אבל ההרגשה תהיה ש"העבודה אינה גמורה" וזה עלול לגרום לחרטה על החיפזון לחשוף את הדברים.
הורוסקופ שבועי אישי - עד ה 01.07.2017 בחסות Astrology.com

You may be just a wee bit overconcerned with your image on Monday, but try not to feel awkward about it. You tweak your look or style just enough to appeal to the right person. Midweek is perfect for a coffee date or informal meet-up, as your intellectual energy is all fired up and looking for a match. Spend as much time as possible just chilling Thursday and Friday, even if someone is trying to drag you out of the house. Your instincts are right -- but this weekend, you are on fire! Your good energy will turn heads and get you the attention you deserve.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר