הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל מאזניים - הורוסקופ שבועי - מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ חודשי אוקטובר מזל מאזניים הורוסקופ חודשי אוקטובר     הורוסקופ יומי מזל מאזניים הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה שבועית: אל תסחפו אחרי אחרים השבוע, ללכת אחרי הזרם זה לא רעיון טוב, חשוב שתהיו בקשר עם עצמכם בלי להתחשב במה שאחרים אומרים. קטלגו את היתרונות והחסרונות של בני הזוג או מאהבים ביום שלישי. אם הרשימה כוללת בעיקר מינוסים, צריך לחשוב ברצינות על מהות מערכת היחסים הזו ולאן בעצם היא מובילה אתכם. חבר יבקש את עצתכם ביום שישי, אבל האדם הזה זקוק להדרכה מקצועית, משהו שאתם כנראה לא יכולים לספק לו. חפשו לעצמכם פינה שלווה לבלות בה את השבת ולהרגע לקראת ארועי השבוע הבא.

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ: אנחנו בתהליך המאפשר שחרור, פריצת דרך, יציאה ממצבים ופתיחת אופקים חדשים. בסוף השבוע צפוי חיפוש אחר רומנטיקה, שתיתן תחושה טובה. אלה ימים להתפייסות (וונוס-יופיטר ופאלאס). לאומנים שביניכם אלו ימים טובים לעיצוב אופנה ותכשיטים. השילוב של נפטון מחזק את הרוחניות אבל בנוכחותו האמת לא תמיד ברורה.
הורוסקופ שבועי אישי - עד ה 21.10.2017 בחסות Astrology.com

You'll have better luck offering a friend some romantic advice on Monday than you will with your own affairs of the heart -- sometimes it's just that way. Then, around Tuesday and Wednesday, expect extremes, especially surrounding relationships (or feelings about them). It's up, it's down, it's rarely in the middle where you'd probably prefer it to be. Wait for the end of the workweek, when you can make sense of things and take advantage of sweet energy from the stars. And this weekend, sharing is favored (and, as they say, sharing is caring!). What would you like to share -- and with whom?

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר