הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל מאזניים - הורוסקופ שבועי - מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ חודשי מרץ מזל מאזניים הורוסקופ חודשי מרץ     הורוסקופ יומי מזל מאזניים הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה שבועית: זה יכול להיות שבוע מצוין בעבודה ובכל מה שקשור לכספים! המשיכו הלאה בכל מה שאתם עושים בביטחון אם כי אתם צריכים גם לשים לב לפרטים הקטנים, במיוחד בכל מה שנוגע לעסקים. גישה עם שתי רגליים על האדמה והסתכלות מעשית על מה שקורה, תיקח אתכם רחוק יותר. השפעות אומנותיות ואינסטינקטים חברתיים יהיו חזקים במיוחד השבוע. אם חבר מגיע אליכם עם רעיון מבריק, שקלו בחיוב לשתף עימם פעולה. למרות שיש הרבה רעש ועניין סביב התחום הרומנטי, יש סיכוי שתתאכזבו ממישהו שציפתם מהם ליותר.

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ: מבנה הכוכבים מאז התאריך 09.03, מעורר צורך להתמודד עם רגשות שליליים שקשה לשלוט בהם, נסו לבטא אותם ואת המחשבות המתלוות, אבל כדאי לעשות זאת מול אדם שיש לו את הכישורים לשמוע ולעזור. השיחות יעזרו לשחרר את המעצורים ותוכלו לפרוץ דרך לכיוון הרצוי לכם.    
הורוסקופ שבועי אישי - עד ה 24.03.2018 בחסות Astrology.com

Bygones are definitely bygones at the beginning of the week, whether you're kissing and making up or kissing your past goodbye and charging into the romantic future. The energy's all harmony, and you're extra magnetic. The goodness continues on Thursday and Friday -- and gets deeper. You can plumb all sorts of topics and discover all sorts of new things, especially if you work in a team (which, naturally, could get hot). All this might end in some emotional overload this weekend, so plan to decompress and appreciate the little things.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר