הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל סרטן - הורוסקופ שבועי - מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל סרטן הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ חודשי יוני מזל סרטן הורוסקופ חודשי יוני     הורוסקופ יומי מזל סרטן הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה שבועית: אתם נמצאים כעת במצב נעים ומאוזן, והדבר מסייע לכם גם בעבודה וגם במישור הפרטי. לא צריך להיות אומנים בשכנוע כדי להלהיב אחרים ברעיונותיכם וכוונותיכם. גם הממונים עליכם או אחרים שקשה בדרך כלל לשכנעם, מטים כעת אוזן קשבת לטיעוניכם. זהו הזמן להתחיל בפרויקטים חדשים או לפחות לתכנן בצורה מובנית; כך תוכלו להיות מסודרים מראש במקרה של תקופות לחץ נוספות. גם מבחינה בריאותית אתם על הגובה; מלאו כעת את מצברי האנרגיה שלכם.

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ: כוכב נפטון שמתחיל לחזור על עקבותיו (16.06- 23.11) ובהיבטים עם כוכבים אחרים מגביר את תחושת המבוכה. ניואנסים מחזקים רעיונות שיש בהם אשליה ואפשרות להטעיה, גם אם זה קורה ללא כוונה. נפטון, שמעורר השראה, יעורר אמנים לעבוד אבל הם ישקעו בתוך הפרויקטים שלהם ויתקשו לחשוף אותו לקהל עד נובמבר 2017. זה לא ימנע מאמן לקיים תערוכה או להוציא לאור עבודה שעשה, אבל ההרגשה תהיה ש"העבודה אינה גמורה" וזה עלול לגרום לחרטה על החיפזון לחשוף את הדברים.
הורוסקופ שבועי אישי - עד ה 01.07.2017 בחסות Astrology.com

Your sense of what's going on around you is especially sharp as the week begins and you might pick up on signals that nobody else would even notice. No matter how exasperated you are, try to remain calm midweek -- otherwise, you may have to spend the rest of the week playing catch-up. Your good, thoughtful energy makes Thursday and Friday perfect for spending quality time with someone you're especially interested in. Slow down this weekend, no matter how much pressure you're feeling from inside or out.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר