הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל עקרב - הורוסקופ שבועי - מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל עקרב הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ חודשי יולי מזל עקרב הורוסקופ חודשי יולי     הורוסקופ יומי מזל עקרב הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה שבועית: הכסף הוא מה שמניע את העולם ונראה שיש לכם יותר ביטחון ביכולת שלכם להרוויח כספים ואף לדעת איך כדאי להוציא אותם. עם זאת, תוכלו להעזר בתוכנית כלכלית או תקציב, כך שלא תבזבזו את כל מה שהרווחתם על דברים לא חשובים. השבוע כדאי לשקול לעשות תוכנית חיסכון או לבדוק השקעות סולידיות. ענייני בריאות עשויים לקבל תפנית לטובה. אם הרגשתם לא טוב לאחרונה, החל מהשבוע תרגישו שיפור בכל הקשור לבריאות שלכם ושל בני המשפחה.

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ: בתאריך 16.07, הכוכב האורני, אפולו, נעצר על מעלה ראשונה בעקרב. אפולו קשור לחלוקה, תפוצה ושיווק, כך שלעצירה הזו תהיה השפעה אינטנסיבית בתחום קידום המכירות. זה זמן לתקשר עם אנשים, להיכנס לרשתות החברתיות ולפתח קשרים עסקיים. עם זאת, היזהרו מחשיפה של סוד אישי שלא התכוונתם שידעו עליו ושימרו על אי-מיילים שלכם המכילים מידע סודי.    
הורוסקופ שבועי אישי - עד ה 21.07.2018 בחסות Astrology.com

You have enough eyes on you on Monday -- no need to draw even more stares. Opt for the less flamboyant outfit (and, as a side note, if you're thinking about asking for a raise, don't). Tuesday and Wednesday are a lot more about friends than anything in your love life, and Thursday and Friday are dominated by your indecision about something that, again, has nothing to do with love. This weekend, your magnetism comes to a head and people may literally be throwing themselves at you. This could have romantic ramifications. Then again it may not. Nevertheless, it's flattering.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר