הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל עקרב - הורוסקופ שבועי - מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל עקרב הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ חודשי מאי מזל עקרב הורוסקופ חודשי מאי     הורוסקופ יומי מזל עקרב הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה שבועית: אתם כרגע עוברים דרך מחזור קוסמי שבו אתם נרגעים ומהורהרים. אתם עשויים להרגיש מאושרים, כאשר אתם לוקחים את הזמן, אולי לקרוא ספרי מוטיבציה או לצפות בסרט מעורר השראה או עניין. אם אתם מרגישים שאתם כבר לא מחוברים לעצמכם כמו בעבר, זה הזמן האידיאלי לעשות מדיטציה ולהתחבר עם הלב שלכם למה שמעורר בכם תשוקה. אולי אפילו יש לכם מחשבות על שינוי התדמית שלכם או לעשות מהפך שיחזק את הביטחון העצמי שלכם.

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ: היעזרו בשכל הישר והחליטו מראש לשמור על איפוק. זכרו שהמילים שלכם יגררו תגובה שיכולה להביא להסלמה ולפעולות איבה ברמה האישית. נדרשת גם זהירות בנהיגה, כיוון שאלה ימים המועדים לתאונות שמקורן הוא חוסר סבלנות ופזיזות שגורמת לטעות בשיקול הדעת. שימרו על עצמכם גם כאשר אתם מטפלים במכשירי חשמל ואלקטרוניקה.
הורוסקופ שבועי אישי - עד ה 26.05.2018 בחסות Astrology.com

You're ready to go all-out at the beginning of the week, but the stars say to save some of that you energy -- and any big romantic overtures -- until midweek. You see, on Wednesday and Thursday, plans and fun and secrets and friends -- and more-than-friends -- are all favored, making for exactly the stuff the season calls for. Enjoy the heck out of yourself, and someone else, too. Relax into the weekend; low-key family time is just about your speed now -- what stellar timing! Don't be surprised if your heart has a message for you.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר