הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל עקרב - הורוסקופ שבועי - מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל עקרב הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ חודשי מרץ מזל עקרב הורוסקופ חודשי מרץ     הורוסקופ יומי מזל עקרב הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה שבועית: ייתכן שיש לכם יותר אנרגיה לתוכניות השונות שלכם, אבל למעשה תוכלו לעשות שימוש טוב יותר בזמנכם אם תוותרו על כמה דברים. נסו להמנע מלהיות כבולים בתוך פרויקטים של אנשים אחרים, פשוט כי אתם לא יודעים להגיד לא. בצד החיובי, יש הרבה אינטראקציות הזדמנויות חיוביות שבהן תוכלו ליצור קשרים חדשים. גם התחום הרומנטי נמצא על הפרק והגישה שלכם תגדיר מה יקרה שם. זו ההזדמנות שלכם לראות איזה סוג של מערכת יחסים מתאימה לכם בתקופה הקרובה. במערכות יחסים מבוססות יותר, קחו את הזמן לבלות עם בני הזוג, הם יעריכו את זה מאד. 

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ: מבנה הכוכבים מאז התאריך 09.03, מעורר צורך להתמודד עם רגשות שליליים שקשה לשלוט בהם, נסו לבטא אותם ואת המחשבות המתלוות, אבל כדאי לעשות זאת מול אדם שיש לו את הכישורים לשמוע ולעזור. השיחות יעזרו לשחרר את המעצורים ותוכלו לפרוץ דרך לכיוון הרצוי לכם.    
הורוסקופ שבועי אישי - עד ה 24.03.2018 בחסות Astrology.com

Be straightforward about your feelings and hopes at the beginning of the week -- there's enough intensity going on without adding in some extra drama. Luckily, you like all the excitement and you're not afraid to be bold. By Thursday and Friday, though, bold isn't the way to go; rather, you'll want to be thorough in matters of the heart, making sure you've got a full understanding and the whole picture. The weekend looks fantastic for deep conversations (your favorite!) and even some hotter stuff. Go with the flow and let your intuition guide you to some sweet places.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר