הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל עקרב - הורוסקופ שבועי - מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל עקרב הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ חודשי יוני מזל עקרב הורוסקופ חודשי יוני     הורוסקופ יומי מזל עקרב הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה שבועית: השבוע לא ניתן לעמוד בפניכם! במחלוקות אין לכם כל בעיה להשליט את דעתכם וגם במשא ומתן הקשה ביותר אתם מצליחים לייצג את עמדתכם. אולם הביטחון העצמי הרב גורם לכם גם להיות חסר התחשבות למדי. לא נראה שאכפת לכם אם מישהו נשאר מאחור, העיקר שתקבלו מה שאתם רוצים! באמצעות התנהגות זו תרכשו לכם אויבים בקלות. ואף גרוע מכך: אתם עלול לפגוע גם באנשים הקרובים ללבכם! וכשהעגלה תשקע בבוץ לראשונה, יהיה צורך בסבלנות רבה ומגע יד עדין. כדאי יותר לפעול מראש בזהירות ולשחרר קיטור באמצעות תנועה באוויר החופשי.

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ: כוכב נפטון שמתחיל לחזור על עקבותיו (16.06- 23.11) ובהיבטים עם כוכבים אחרים מגביר את תחושת המבוכה. ניואנסים מחזקים רעיונות שיש בהם אשליה ואפשרות להטעיה, גם אם זה קורה ללא כוונה. נפטון, שמעורר השראה, יעורר אמנים לעבוד אבל הם ישקעו בתוך הפרויקטים שלהם ויתקשו לחשוף אותו לקהל עד נובמבר 2017. זה לא ימנע מאמן לקיים תערוכה או להוציא לאור עבודה שעשה, אבל ההרגשה תהיה ש"העבודה אינה גמורה" וזה עלול לגרום לחרטה על החיפזון לחשוף את הדברים.
הורוסקופ שבועי אישי - עד ה 01.07.2017 בחסות Astrology.com

On Monday, you and your date disagree about something that seems small but might get bigger as time goes on. It might not be as important to you and you find that over the next few days, you are tempted to try something really new and different to work things out. It ought to do the trick, as by Thursday, you find that reality has finally caught up with your fantasies in at least one important way. Keep the peace this weekend, no matter how tempted you are to blow a gasket over something that happens between you.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר