הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל קשת - הורוסקופ שבועי - מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל קשת הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ חודשי מרץ מזל קשת הורוסקופ חודשי מרץ     הורוסקופ יומי מזל קשת הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה שבועית: נסו להתמודד עם השעמום וחוסר המנוחה שמלווים אתכם לאחרונה. אם תאפשרו להם להסיח את דעתכם, תמצאו את עצמכם מבלים את השבוע בדאגה על כל מה שלא עשיתם. עם זאת, יכול להיות שכדאי להקדיש זמן לפעילויות שיש בהן סיכון קל. אתם זקוקים להרפתקה והזדמנויות שיתאגרו את היכולות שלכם, בין אם אלה פיזים או רוחניים. אתם גם מאד פתוחים לכל מה שקשור לפנאי ותענוגות רומנטיים. יחד עם זאת זכרו שלא כל מה שנוצץ עשוי מזהב.

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ: מבנה הכוכבים מאז התאריך 09.03, מעורר צורך להתמודד עם רגשות שליליים שקשה לשלוט בהם, נסו לבטא אותם ואת המחשבות המתלוות, אבל כדאי לעשות זאת מול אדם שיש לו את הכישורים לשמוע ולעזור. השיחות יעזרו לשחרר את המעצורים ותוכלו לפרוץ דרך לכיוון הרצוי לכם.    
הורוסקופ שבועי אישי - עד ה 24.03.2018 בחסות Astrology.com

A creative, fun, romantic vibe should definitely be seized on Monday, so flirt your little heart out and do it with verve. Communication's still good on Tuesday and Wednesday, but to keep Cupid on your side you've got to attend to the details as well as the big, bold picture you usually like to keep your eye on. Plenty's happening Thursday and Friday, but you wish someone would get beyond the surface level. Try drawing them out with open-ended questions. Ideas about relationships are up for review this weekend; plan a summit meeting with your sweetie or a friend.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר