הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל קשת - הורוסקופ שבועי - מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל קשת הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ חודשי אוקטובר מזל קשת הורוסקופ חודשי אוקטובר     הורוסקופ יומי מזל קשת הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה שבועית: לחגוג את ההנאות הפשוטות של החיים, זו מילת המפתח של השבוע. לראות את היופי של השמים בזריחה ובשקיעה. אבל לא להתפתות להנות מהחיים רק דרך אכילה מיותרת של מאכלים שלא עושים לכם טוב בסופו של דבר. בני הזוג נמצאים במצב רוח נרגן למדי וזקוקים למרחב אישי, פרגנו להם, זכרו שגם אתם צריכים להתנתק מהכל מדי פעם. אל תבזבזו את האנרגיות על מריבות מיותרות. דבר מה שהלך לאיבוד ימצא באופן מפתיע.

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ: אנחנו בתהליך המאפשר שחרור, פריצת דרך, יציאה ממצבים ופתיחת אופקים חדשים. בסוף השבוע צפוי חיפוש אחר רומנטיקה, שתיתן תחושה טובה. אלה ימים להתפייסות (וונוס-יופיטר ופאלאס). לאומנים שביניכם אלו ימים טובים לעיצוב אופנה ותכשיטים. השילוב של נפטון מחזק את הרוחניות אבל בנוכחותו האמת לא תמיד ברורה.
הורוסקופ שבועי אישי - עד ה 21.10.2017 בחסות Astrology.com

Locating matching socks may be enough of a challenge on Monday, much less handling any matters of the heart. Just you wait, though; Tuesday and Wednesday turn your personal heat up to 11, and your attraction level's off the charts. Your amped-up creative powers also mean you can put together an unforgettable date or night out with friends. Aren't you the all-star! If love takes a back seat at the end of the workweek, well, you probably need some downtime anyway. This weekend looks busy with all sorts of things, some sweet stuff included, so rest up.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר