הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל קשת - הורוסקופ שבועי - מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל קשת הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ חודשי יוני מזל קשת הורוסקופ חודשי יוני     הורוסקופ יומי מזל קשת הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה שבועית: אתם חשים כעת ממש טוב. באנרגיה משוחררת ובמלוא המרץ אתם נמצאים בדרך כלל במיטבכם. התשמשו בברכה שהכוכבים מרעיפים עליכם ואחזו בה היכן שרק ניתן! שכן בכל מקום בו תהיו, בכל מקום בו תהיו שותפים ומסייעים, תוכלו להמריץ את האנשים הודות למצב רוחכם הטוב ומרצכם. אולם דאגו מפעם לפעם לחשוב גם על עצמכם! עיסקו בספורט או פתרו כמה תשבצים במנוחה. תראו שההרמוניה הפנימית שלכם תחזיק עוד זמן רב, ומי יודע, אולי ייפתחו בפניכם היבטים חדשים לחלוטין באהבה?

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ: כוכב נפטון שמתחיל לחזור על עקבותיו (16.06- 23.11) ובהיבטים עם כוכבים אחרים מגביר את תחושת המבוכה. ניואנסים מחזקים רעיונות שיש בהם אשליה ואפשרות להטעיה, גם אם זה קורה ללא כוונה. נפטון, שמעורר השראה, יעורר אמנים לעבוד אבל הם ישקעו בתוך הפרויקטים שלהם ויתקשו לחשוף אותו לקהל עד נובמבר 2017. זה לא ימנע מאמן לקיים תערוכה או להוציא לאור עבודה שעשה, אבל ההרגשה תהיה ש"העבודה אינה גמורה" וזה עלול לגרום לחרטה על החיפזון לחשוף את הדברים.
הורוסקופ שבועי אישי - עד ה 01.07.2017 בחסות Astrology.com

Though you are usually unconcerned with such matters, you still find that you're obsessed with material possessions on Monday -- gifts in particular. You come out of it midweek to explore new romantic territory, learning considerably more about how the world really works. You're prone to losing things on Thursday and Friday, so try not to carry anything immensely valuable or irreplaceable if you expect to be distracted. Use that creative energy you are so well-known for to make this weekend truly memorable.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר