הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל תאומים - הורוסקופ שבועי - מאת הורוסקופ
הורוסקופ שנתי מזל תאומים הורוסקופ שנתי תשע"ז     הורוסקופ חודשי יוני מזל תאומים הורוסקופ חודשי יוני     הורוסקופ יומי מזל תאומים הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה שבועית: הבוס שלכם מתלהב מסגנון עבודתכם ורעיונותיכם. אנשים רבים בסביבתכם המקצועית וגם האישית מחפשים כעת את קרבתכם, משום שהם חשים היטב בכוחות המאוזנים והיצירתיים שבכם. היחסים שבין אדם לחברו מתפתחים כרגע בצורה טובה מאד עבורכם, ללא כל מאמץ. אתם אורחים רצויים בכל מקום והודות לקרינה החיובית והמאירה שלכם זוכים גם להצלחה בקרב המין השני. הביטחון העצמי הגבוה מסייע לכם ביצירת קשרים חדשים וחשובים וברכישת חברים הראויים לחיבתכם.

מצב הכוכבים, אסטרולוגיה מאת הורוסקופ: כוכב נפטון שמתחיל לחזור על עקבותיו (16.06- 23.11) ובהיבטים עם כוכבים אחרים מגביר את תחושת המבוכה. ניואנסים מחזקים רעיונות שיש בהם אשליה ואפשרות להטעיה, גם אם זה קורה ללא כוונה. נפטון, שמעורר השראה, יעורר אמנים לעבוד אבל הם ישקעו בתוך הפרויקטים שלהם ויתקשו לחשוף אותו לקהל עד נובמבר 2017. זה לא ימנע מאמן לקיים תערוכה או להוציא לאור עבודה שעשה, אבל ההרגשה תהיה ש"העבודה אינה גמורה" וזה עלול לגרום לחרטה על החיפזון לחשוף את הדברים.
הורוסקופ שבועי אישי - עד ה 01.07.2017 בחסות Astrology.com

You might not be dealing with mixed signals exactly, but you start the week wondering what the heck is going on between you and other people. Things clear up pretty quickly and the middle of the week is a time of evolving ideas and opinions -- so you couldn't be happier! Avoid the temptation to pack in too many activities (dates, that is) into Thursday and Friday. There's just not as much time as you think there will be. Take a few minutes (or hours, if need be) this weekend to really connect with one person.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר