הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. תחזית על זוגיות, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלות
הורוסקופ שבועי - מזל טלה מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רבים מכם בתקופה של מתח בונה וקונסטרוקטיבי, לכן יש לתרגם השראה אידיאליסטית למעשים ולדייק באידיאלים, כדי להתמקד באתגרים ברורים שאתם לוקחים על עצמכם. על פניו זהו חודש יצירתי נועז, הדורש תכנון ובנייה לטווח הרחוק, בייחוד משום שאנחנו נמצאים עכשיו בתקופת מזל שור, שהוא מזל אדמה מעשי. ירח מלא בימים 5-6 במאי, מעיד על האצת פעילותכם והגברת המרץ שלכם שיחזק אתכם במאבקים הקיומיים. זהו מצב שיאפשר לכם לתרגם את שאיפותיכם למעשים ולדייק באידיאלים, כדי שהאתגרים שאתם לוקחים על עצמכם יאפשרו הגשמה איכותית ואחראית. סגלו סובלנות, אופטימיות, פתיחות ונדיבות. טיפ החודש: נסיגת ונוס קצת מקלקלת או מערפלת בכל הנוגע לתקשורת חיובית, פתוחה וכנה. לכן כדאי להיזהר ולא להאמין לכל דבר מיד. בלי שתשימו לב, תיסחפו לעימות שבעצם איש לא רוצה בו.

הורוסקופ שבועי - מזל שור מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי החודש מדגיש קידום ענייני מגורים, כולל מעברים, שיפוצים או קניית ריהוט. אלה מכם שחושבים על נישואים יוכלו לקדם את הנושא תחת השפעת התקופה. שהות ממושכת בבית עלולה להגביל ולגרום לכם לאבד את סבלנותכם. כדאי לגשר על פערים מהותיים בהשקפותיכם, כדי לא להקצין מצבים פתוחים ולא סגורים בחייכם. רגשות שהצטברו בתוככם זמן רב צפים ועולים ולפעמים מאלצים אתכם להגיע לעימות על נושאים שקודם השתדלתם להפגין איפוק לגביהם. נסיגת ונוס החודש מרמזת כי חשוב שתהיו מסוגלים להתעלם מהנושאים הגורמים לאי-שקט ולתסכול, ולסגל גישה בריאה ומתונה. מצד שני, ייתכן שכרגע לא ניתן לעשות זאת בשל השפעה מנוכרת מכיוון מקצועי או משפחתי, שמקשה עליכם. טיפ השבוע: הימנעו מלשתף פעולה עם אנשים לחוצים ותובעניים שעשויים לקלקל לכם.

הורוסקופ שבועי - מזל תאומים מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי המחצית הראשונה של החודש וירח מלא במזלכם בימים 5-6 במאי עשויים להעיד כי הצלחה כמעט צונאמית מצפה לכם. אתם פוריים ויצירתיים במיוחד, כושר הביטוי שלכם מצוין, וגם ההשקעה שלכם עשויה לגרוף שבחים והצלחה, מה שעשוי להתבטא בקידום חשוב ונחשק בחייכם. בני המזל שביניכם כבר נמצאים בעיצומו של שינוי או תהליך מבורך. התחברות הירח המלא לכוכבים פלוטו ומארס מציינת את שיאם של תהליכים מאומצים אך הישגיים שמתאפיינים בהשקעה ממוקדת. האירוע הדומיננטי של החודש הוא נסיגת כוכבכם ונוס בבית הכספים שלכם לקראת המחצית השנייה של החודש. כל המצוין קודם עשוי להתבטל - אם לא תשמרו על שיקול דעת וזהירות בכל מה שקשור למערכות יחסים ותהיו זהירות בתחום ההתנהלות הכספית. טיפ החודש: חשוב למצוא איזון בין שיקולים רגשיים למעשיים והשלכות פיננסיות עתידיות.

הורוסקופ שבועי - מזל סרטן מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי החודש נותן דגש על מגעים פיננסיים אמביוולנטיים. יש מגמה סוחפת להצלחה עסקית המעידה כי יש ביניכם גם כאלה שזוכים למגע של זהב. לכן חשוב שתצרו לעצמכם יסודות יציבים ותיפגשו עם אנשים שבכוח השפעתם ומעמדם יכולים להתערב לטובתכם. עם זאת, שימו לב: ונוס, שליטת בית הכספים שלכם, תימצא בנסיגה מאמצע מאי עד סוף יוני, מצב שעשוי להעיד על טוויסט מדאיג הקשור לכספים ולרגשות. סגלו זהירות בכל הנוגע לפרויקטים שאפתניים. כדי לממש את מטרותיכם תצטרכו לעבוד קשה ולשים לב לפרטים. ההתלהבות הבוערת שניחנתם בה תמריץ אתכם לפעול ולהצליח. חשוב שלא תגיבו בתקיפות ובקיצוניות, אל תשנו דבר מתוך דחף רגעי ושימרו על קור רוח. טיפ החודש: עליכם להתחשב באנשים הסובבים אתכם, יש לכם נטייה לפגוע בהם, מבלי משים.

הורוסקופ שבועי - מזל אריה מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי אתם מתחזקים, מתמלאים בוויטליות ונוטים לצאת מהסגירות שלכם. זהו חודש של סיום סוגיות מרכזיות שאינן מתאימות לכם, כדי לפנות את הדרך למשהו שיעניק לכם הישגיות והכרה. בני המזל שביניכם נמצאים בעיצומו של מהפך מדהים ברמת התודעה. ירח מלא החודש, בהיבטים מרהיבים לכוכב פלוטו במזלכם, מייצר התחדשות דרמטית, חוכמה, בשלות ומודעות לשיא. יש לפיכך למצוא את האיזון בין דינאמיקת המבטיח לבין המוציא לפועל, כדי לתעל את האנרגיה למקום לא מזיק אלא מפרה. נסיגת ונוס לקראת המחצית השנייה של החודש מצפה מכם להתפכח, לפקוח עיניים ולהישיר מבט אמיץ אל המציאות כדי לגשר על פערים מהותיים בהשקפותיכם, אחרת, יש נטייה להקצין מצבי מתח רגישים ופגיעים. טיפ החודש: החודש מאפשר השקעה של משמעות במערכות יחסים שכבר בשלות לכך.

הורוסקופ שבועי - מזל בתולה מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי אתם נכנסים לתקופה גדושה בעשייה. אלה מכם העוסקים בניהול, בארגון ונמצאים בעמדות מפתח ניחנו בכישרון להפנות אל עצמם את אור הזרקורים. יש אפשרות להתעסק בפרויקט מאתגר, שבו נדרשים יוזמות המצריכות תעוזה ועצבים חזקים. גילויי יוזמה ומנהיגות יהיו לטובתכם. כוכבכם פלוטו, המסמל עוצמה, מרמז על מהלך עתידי שיש עימו קידום עתידי, אולם יש לבצע קודם כל ניקוי וטיהור יסודיים. מי שנפגע ממשבר כלשהו בעבר, חייב לסגל מודעות מנטלית למטרה מפוקסת כדי לאפשר מעבר יעיל. אל תסמכו על שיקול דעתם של אחרים - בידקו הכל בעצמכם. חשוב לשמור על איזון ולא להיגרר לקיצוניות. נסיגת ונוס, לקראת המחצית השנייה של החודש, דורשת מודעות. היזהרו מהקלות הבלתי נסבלת שבה אפשר לנתק קשרים, כדי שבחודש הנוכחי ייגרם כמה שפחות נזק לחיי הרגש. כל סוג של קשר שדורש מכם יותר מדי הופך למעיק ומריר.

הורוסקופ שבועי - מזל מאזניים מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי התקופה שאליה אתם נכנסים עכשיו אינה מפנקת. כדי לעבור את החודש בשלום, כדאי שתנוחו יותר, הקפידו על תזונה נכונה ועשו לבריאותכם. עומס יתר עלו לדרדר את מצבכם הפיזי והנפשי. ירח מלא ב- 5-6 במאי עשוי להעיד כי לחצים ועומסים משפיעים עליכם, וכדאי להאט את הקצב. המישור הרגשי מלטף מצד אחד, אך גם סוער והפכפך מאוד. נסיגת ונוס, לקראת המחצית השנייה של החודש, בבית הזוגיות והשותפויות שלכם, עשויה להעיד כי אתם נוטים להיות טעונים, פתוחים ומתפרצים, כמי שמקבלים פתאום רשות דיבור לאחר שתיקה רועמת. נושאים שעוררו מחלוקות בעבר צפים ועולים מחדש - כל הוויכוחים האלה רק עשויים להגביר את המתח. טיפ החודש: מסתמן רובד חזק של דעתנות. ממקום כזה קשה לשתף פעולה.

הורוסקופ שבועי - מזל עקרב מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי אתם כבר ששים לכל הרפתקה יצירתית עקב תחושה של התחדשות עסקית וחברתית, שתגיע לשיאה לקראת ירח מלא ב- 5-6 במאי. חוסר הוודאות שליווה אתכם יפנה את מקומו לעבודה אינטנסיבית וממוקדת, מצב שיגביר את ההעזה והמקוריות שלכם. במישור החברתי תרגישו בנוח: תצרו קשרים חדשים ודרכם תתוודעו לאפשרויות מבטיחות. עכשיו נעשים הצעדים הראשונים בכיוון וחשוב שהקרקע תהיה מוכנה ושתהיו בטוחים ביכולתכם לעמוד באתגר שלקחתם על עצמכם. מומלץ להתעשת ולהתמקד בתחום העסקי ובענייני המשפחה והחברה. כדאי שתפעלו מתוך ביטחון רב יותר בעצמכם ובכישוריכם ותגלו עקביות. לקראת המחצית השנייה של החודש קיימת סכנה שהתגובות סביבכם לא יהיו אוהדות. למרות כל זאת, עליכם להמשיך בכיוון שבו בחרתם. טיפ השבוע: במחצית השנייה של החודש שימרו על דיסקרטיות.

הורוסקופ שבועי - מזל קשת מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי זהו חודש אמביוולנטי. מצד אחד, מסתמנות אנרגיות שיכולות להתיש אתכם: מצד שני, ונוס עשויה להרעיף עליכן זוהר וקסם, שמושכים אליכם אנשים ולחזק אתכם בימים של פתיחות, עשייה וסקרנות. קיים פוטנציאל למינוף חברתי-ידידותי-סקסואלי שלכם - הבחירה בידכם!. עם זאת, הזווית לכוכב מארס הסוער והדרמטי עשויה לגרור קצרים בתקשורת ומינון גבוה של סערות ודרמות ביחסים קרובים. לכן האושר שלכם תלוי במידה רבה בחוש הומור ובשמירה על איזון. ירח מלא בימים 4-6 במאי עשוי להעיד על ימים פחות אנרגטיים שיגיעו לשיאם לקראת ראש חודש ב- 18-19. זה החודש לדאוג לצורכי הגוף והנפש שלכם. ונוס אמורה להיכנס לנסיגה לקראת המחצית השנייה של החודש וכבר עם הנסיגה עשויים לצוץ סימנים פחות מתחשבים בזולת. טיפ החודש : נדרשות הקשבה, סלחנות, הבנה, נכונות להתפשר והתייחסות דיפלומטית.

הורוסקופ שבועי - מזל גדי מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי אתם ממקדים אליכם יותר תשומת לב וזוכים לתהודה ולהכרה על פעילותכם המקצועית. החודש עשוי ללמד על מגמה מעורבת. מצד אחד המישור היצירתי פורח, מתחדש ומפתיע. בית הקריירה שלכם נוטה לייצר ביטוי יצירתי ואמנותי ומגביר אצלכם את החושניות ואת הצורך לחוש דברים באופן פיזי ודרמטי כאחד. ליצירתיים, לאמנים ולאנשי העסקים שביניכם יש תוכניות מגירה וציפיות גדולות וייתכנו מגעים גורליים. יש לכם אפשרות להאמין בכוחותיכם וביכולתכם ליזום ולשנות. מצד שני, הצורך לעמוד בלוח זמנים ולגלות משמעת ואחריות בולט עכשיו. לשם כך עליכם להשקיע עבודה אחראית ורצינית בכל מה שאמור להיות בעיניכם חזק ויציב. לקראת המחצית השנייה של החודש היו זהירות ביותר בשיתוף אחרים במידע רגיש, הנוגע לענייניכם הרגשיים האישיים. טיפ החודש: מומלץ להיות פעילות ובין לבין להימנע מביקורת חדה במטרה לפגוע.

הורוסקופ שבועי - מזל דלי מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי אתם בעיצומם של ימים פעלתניים ומאתגרים כאחד. ירח מלא ב- 5-6 במאי עשוי להעיד כי כושר ההשפעה שלכם יגבר. לאלה מכם שהאדרנלין שלהם בשפל, מוטב לנצל ימים אלה לתקשורת אוהדת ויצירתית ולהתקרב לאלה שאתם חפצים ביקרם. לא מדובר רק בהיכרות לצורך זוגיות, אלא באושייה משמעותית שעשויה להשתלב בחייכם מעבר לכך. המחצית השנייה של החודש מרמזת כי משבר או ויכוח, הקשור בבית או בעבודה, עלול לפרוץ, ומשבר ביחסים, או אולי אכזבה, עלולים לפקוד אתכם. כוכב ונוס בנסיגה מותקף החודש על-ידי כוכב מארס במזלכם, שמכביד ומדכא ולא מאפשר ביטוי עצמי, מה שהופך יחסים מסוימים לרגישים ופגיעים יותר. גלו רגישות וסובלנות לצד השני. הימנעו ממצבים המזמנים התגרויות לא רצויות והיו מתונים בתגובותיכם. לא תוכלו לקבל את הפידבק החשוב לכם אם תהיו תזזיתיים ולא סובלניים.

הורוסקופ שבועי - מזל דגים מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי החודש מדגיש את בית הכספים שלכם ושל אחרים, כמו בני זוג, ירושות, שותפים עסקיים וכו'. אתם זקוקים להאטה בקצב הפעילות, להרפיה ולהירגעות. אל תזלזלו בתזונה נבונה והקפידו על פעילות גופנית. מיקום ונוס בתאומים האוורירי החודש מצפה מכם לצאת מהשיגרה ולנסות לשמור על פתיחות וגיוון בכל סוגי הפעילות שלכם. הפעילו את כל ערוצי התקשורת שלכם, ובכלל זה את האינטרנט. אלה יעזרו לכם להיות משוחררים, תקשורתיים ופחות מכונסים. זהירות: ונוס כוכבכם ייכנס למצב של נסיגה לקראת המחצית השנייה של החודש עד סוף יוני, וכדאי להתחשב בכך שכל מערכות היחסים הולכות ונהיות פגיעות יותר. רק כשמצב זה יחלוף, יתחילו דברים להתבהר גם במישור הפיננסי ותגלו שהמצב טוב יותר מכפי שהוא נראה כרגע. סבלנות היא מילת המפתח. טיפ החודש: מי שמגלה סבלנות ואורך רוח יצליח לשמור על סטטוס קוו במערכות יחסים.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר