הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. תחזית על זוגיות, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלות
הורוסקופ שבועי - מזל טלה מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: הכוכבים גורמים לשינויים עבורכם בחודש יולי. אם עד עכשיו הרגשתם קצת אבודים, הגיע הזמן לשבת יחד עם בני הזוג ולדון בצרכים שלכם ואיך אתם רוצים שהדברים יראו לפני שהכל יצא מכלל שליטה. אם אתם רווקים, השינויים יכולים להיות רק לטובה. קריירה: לפעמים צריך לקחת צעד או שניים אחורה לפני שאפשר להתקדם. ההתקדמות לאורך הנתיב הנוכחי שלכם תהיה קשה ואתם צריכים לבדוק כיונים נוספים לשם השראה. כסף: זה מסובך לנסות למצוא כסף כדי לכסות את כל הדברים הבסיסיים בחודש זה ולמרות הכל אתם צריכים לאפשר לעצמכם גם לבלות.נסיעות: זה יעשה לכם טוב להתרחק מדברים לשם שינוי. אולי אפילו לא תצטרכו לעשות זאת עם אחרים אלא פשוט לקחת קצת פסק זמן לעצמכם. בית: אתם לא מובנים כהלכה על ידי חברים וקרובי משפחה, אין מה לעשות חוץ מאשר למצוא את הדרך לתקשר בצורה יותר בוגרת וברורה.

הורוסקופ שבועי - מזל שור מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: זה הזמן שבו אתם צריכים לברר מה אתם באמת רוצים מהצד השני. הכי טוב שתבלו קצת זמן לבדכם כדי לחשוב מחדש מהו באמת הכיון שבו אתם רוצים ללכת. קריירה: תהיה כנים עם עצמכם ועם הסובבים אתכם כדי שכולם ידעו מה אתם רוצים להשיג בחיים, זו ההחלטה שלכם מה לעשות, ואין לכם סיבה אמיתית להיות מושפעים מאחרים. כסף: תהנו מהכסף שיש לכם אשר צברתם בדרך שאתם יודעים לצבור כסף, יש לכם את כל הזכויות שבעולם לחיות את החיים שאתם רוצים. אחרים מקנאים בכם בשל המזל הטוב שלכם. נסיעות: זה הזמן הטוב ביותר בשבילכם לארוז את המזוודות ולהשאיר את הצרות מאחור, דברים טובים מצפים לכם במקומות חדשים ומרגשים. בית: כל העולם נמצא לרגליכם. למה אתם מחכים? צאו החוצה ותתחילו להנות מהחיים, הדבר היחיד שמעכב אתכם זה אתם.

הורוסקופ שבועי - מזל תאומים מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: יש לכם הזדמנות אידיאלית לחדש קשרים ביחסים שלכם. יש לכם עתיד משותף עם מישהו שיכול לפרוח למשהו מיוחד. אם אתם רווקים, חודש יולי שם אתכם באור טוב ואתם יכולים לסמוך על כך שתפגשו כמה אנשים חדשים. קריירה: חודש יולי הוא חודש טוב עבורכם, קחו את ההזדמנות הזו כדי לדון עם עמיתים על רעיונות שיש לכם להציע במקום העבודה ושיפורים. אל תהיו מדוכדכים מדי אם אחרי ה 22 ליולי הדברים לא יעבדו באופן בו רציתם בדיוק. כסף: אתם תמיד עושים מה שאתם רוצים עם הכסף שלכם, ועדיף שאחרים לא יתערבו לכם בהחלטות. זו הבחירה שלכם וזה בסדר. נסיעות: כדאי לתכנן כמה ימים עם מי שקרוב אליכם בתחילת החודש כדי להפיק את המירב מהימים הטובים הצפויים לכם בשלושת השבועות הראשונים של החודש. בית: זהו חודש של ברכה מעורבת עם קשיים בבית, בתחילת החודש הדברים מסתדרים כאילו מעצמם בכל הקשור לבית ובכלל ואילו בשבוע האחרון של החודש אתם חווים קושי וחוסר הסכמה עם הסובבים אתכם. הקפידו לעשות כל מה שחשוב בתחילת החודש.

הורוסקופ שבועי - מזל סרטן מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: שבתאי באופוזיציה עם שור במזל עקרב, וזה מצביע על התחלה חדשה בשבילכם בתחום הרומנטי בין אם אתם רווקים או עם בני זוג. הדברים יזוזו קדימה בכל מקרה.קריירה: תמשיכו לעשות את מה שאתם הכי טובים בו, מי שחשוב במקום העבודה ישים לב בקרוב לכמה פוטנציאל באמת יש לכם במקום העבודה. כסף: המצב משתפר עבורכם מבחינה כלכלית בחודש זה, אל תיתנו לאף אחד לשכנע אתכם שזה בלתי אפשרי. נסיעות: הפיקו את המרב מכל תוכניות הנסיעה שיש לכם, אתם נמצאים בשליטה בכל התחומים וגם בתחום הזה הכל עובד בשבילכם. תכננו מראש והכל יהיה בסדר. בית: זה הזמן להיות אופטימים לגבי התוכניות שלכם, לא לאפשר לדברים שכבר עברו להוציא ממכם את המיץ לגבי מה שיקרה בעתיד שלכם. תסתכלו קדימה ואל תביטו לאחור שוב.

הורוסקופ שבועי - מזל אריה מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: מערך כוכבים חיובי נותן לכם יד חופשית במשך רוב חודש יולי ואתם עלולים לתהות מה עוד עשוי לקרות לכם, אם אתם חושבים שאולי אתם צריכים כמה שינויים בחיי האהבה שלכם תתחילו לגרום לזה לקרות. קריירה: יש לכם רעיונות טובים, ואתם צריכים להגיד אותם לאלו שאתם עובדים איתם, זה לא יהיה קל לכולם ותצטרכו לעשות מאמץ ולודא שאתם לא מבטיחים דברים שלא תוכלו לעמוד בהם בהמשך החודש. מי שצריך רואה את המאמץ שאתם עושים וזה יעזור לכם בקרוב מאד. כסף: הגיע הזמן להצדיק את הרכישות הגדולות שעשיתם לאנשים סביבכם בחודש זה, גם אם זה הכסף שלכם בעצם. נסיעות: לא תהיה הרבה הסכמה בין בני משפחה על יעדים לחופשה בחודש זה. נסו להמנע מוויכוחים ולתת לאנשים אחרים לומר את דבריהם. בית: אולי אתם משתוקקים לשינוי בבית ומנסים להעמיד דרישות בפני בני משפחה אחרים. אבל בעצם אתם צריכים להעריך את מה שיש לכם ולהשאיר אותם כפי שהם.

הורוסקופ שבועי - מזל בתולה מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: זמנים מעניינים ורומנטיים מחכים לכם בחודש זה עם היכולת שלכם להיות אמפטים לנקודת המבט של הצד השני. מישהו שהיה קרוב אליכם יראה לכם לפתע באור הרבה יותר רומנטי מפעם. קריירה: תוכלו ללמוד הרבה מעבודה עם הקולגות שלכם באופן הדוק בחודש זה, לאחד מהם יש רעיון מדהים שיביא מזל טוב לכל מי שמעורב בו. כסף: שימרו על כספכם, והקפידו להפעיל שיקול דעת בעת רכישות יקרות. לא כל מה שיותר יקר יותר אייכותי בסופו של דבר.נסיעות: לפניכם חודש טוב ומזמין לבקר בו במקומות שלא הייתם בהם הרבה זמן, זה יגרום לכם לשקט נפשי. בית: תמצאו את עצמכם קרובים מאי פעם לאחד מבני המשפחה שלכם שעשוי להזדקק לעזרה שרק אתם יכולים לתת אותה.

הורוסקופ שבועי - מזל מאזניים מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: דברים מתחממים בגזרת היחסים שלכם, אבל לא בצורה טובה וחיובית, אתם צריכים ללמוד להקשיב לפני שאתם אומרים את דעתכם בשבועות הקרובים. השמש במיקום מנוגד לטלה ואינה מאפשרת לכם לעשות כל מה שמתחשק לכם. קריירה: אל תאפשרו לאחרים לגרור אתכם למטה, אתם יודעים מה הכי טוב בשבילכם. שמרו על הראש שלכם למעלה וודאו שאתם עושים מה שצריך ואף יותר במקום העבודה. כסף: ודאו שאתם יודעים איך ומתי להשקיע את הכסף שלכם, לא לכולם יש אותן כוונות כמו לכם. מישהו יכול לנסות לנצל את מצב הכוכבים ולנסות לעשות משהו חסר מצפון. נסיעות: מסע קצר יקח אתכם למקום שבו אתם רוצים להיות בתקופה הקרובה. לדברים יש דרך לסדר את עצמם, אתם רק צריכים להיות סבלניים. בית: פנים ידידותיות חוזרות בחזרה לתוך החיים שלכם ואתם מבינים איפה טמון הפוטנציאל האמיתי שלכם.

הורוסקופ שבועי - מזל עקרב מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: אתם חייבים לשאוף לשמור על הרגליים על הקרקע ביולי. יש לכם נטייה נטייה לחולמנות לפעמים. זה לא אידיאלי כאשר מנסים לתכנן עתיד משותף עם מישהו. אם אתם לבד, החודש יש סיכוי טוב למצוא אהבה חדשה ולקבל החלטה לגבי אדם מסויים שמתעניין בכם מזה זמן מה. זמן לקבל החלטות. קריירה: שלושת השבועות הראשונים ביולי הם לא הזמן המתאים ביותר לחפש בהם עבודה חדשה, הרעיונות שלכם הם לא ברי השגה כרגע. אחרי ה 22 ליולי הדברים יתחילו להסתדר בתחום הזה. כסף: אולי יש לכם רעיונות גדולים בחודש זה, אבל יהיה מומלץ יותר לחכות לשעת כושר מבלי לגלות מחויבות גדולה מדי, כי לא תוכלו להתמודד עם זה בחודשים הבאים. נסיעות: אל תפספסו הזדמנות מענינת לנסיעה קצרה. מגיע לכם לקחת פסק זמן מכל מה שקורה לכם בחיים. אל תוותרו על זה. בית: אולי יש יותר מדי סכסוכים בסביבת החברים ובני המשפחה שלכם בחודש זה, אך על פי רוב זה יהיה נכון יותר לא להתערב ולתת לאחרים לסדר את הענינים בעצמם.

הורוסקופ שבועי - מזל קשת מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: יולי, עם השמש בסרטן מנוגדת לפלוטו במזל גדי, הוא ללא ספק זמן שבו בני מזלכם יצטרכו להצדיק את המניעים שלהם. אתם נמצאים תחת הרבה מאד לחץ להסביר את עצמכם ולא תוכלו להמנע מזה. לאחר ה 22 ליולי תעשו מאמץ כדי כדי להתפייס עם בני הזוג. קריירה: אנשים יעלו שאלות במקום העבודה, יש לא מעט בעיות ואתם לא המקור להן. אנשים נוטים להאשים אך ללא עובדות מוצקות. אל תאפשרו להם לדרוך עליכם. כסף: זמן לשבת בחיבוק ידיים ופשוט לתת לדברים לקרות. לבזבז כסף על דברים שאתם רוצים זה בסדר, אבל שתפו את בני המשפחה אשר רוצים לדעת לאן הוא נעלם. נסיעות: אולי כדאי לכם לצאת מכל הבלגן שסובב אתכם. כדי שתוכלו להסביר לאחרים מה עובר עליכם בחודשים האחרונים. בית: מריבות קטנוניות בבית הן הגורם לסכסוכים עם יותר מבן משפחה אחד בחודש זה. הבעיות לא צפויים להיגרם על ידכם, אבל אתם ללא ספק הולכים להיות אלו שיצטרכו למצוא להן פיתרון.

הורוסקופ שבועי - מזל גדי מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: אתם יכולים להיות נועזים כמו שאתם רוצים בחודש יולי, המזל הטוב נמצא לצידכם וזה הזמן לשאול מישהו או מישהי מיוחדים לבלות קצת זמן אייכות רומנטי איתכם. קריירה: אתם צריכים להראות לאחרים שאתם רצינים בכוונות שלכם. דחפו את עצמכם קדימה ותעשו רושם טוב על מי שמשנה באמת במקום העבודה. אל תתחשבו בדעות של מי שלא משנה מה הוא באמת חושב עליכם. כסף: זה ההחלטה שלכם על מה לבזבז את הכסף שלכם ועל מה לא. אחרים מנסים להשפיל אתכם, שמרו על מה שחשוב לכם והתעלמו מהשאר. נסיעות: יש לכם תוכניות לנסיעה מענינת בקרוב, עכשיו זה הזמן להזיז את הדברים קדימה, היו הרפתקנים, יש לכם יותר מה להרוויח מאשר להפסיד. בית: כדאי להיות בטוחים במה שאתם עומדים להגיד ולוודא שיש לכם את כל העובדות לפני שתבטאו את הדעות שלכם בפני אחרים. עדיף להקשיב ולדבר קצת פחות.

הורוסקופ שבועי - מזל דלי מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: נצלו את חודש יולי לצאת ולבלות. מערכות יחסים יכולות להבנות כתוצאה מיחסי ידידות קיימים. האינטאויציות שלכם חזקות ביותר, ואם אתם רווקים זה הזמן האידיאלי לפגוש מישהו חדש. להירגע, לחייך, ולתת לזה לקרות. קריירה: השמש נמצאת במקום חיובי עבורכם ויש לכם סיכוי טוב לקדם את הקריירה בחודש יולי. נסו לא לרוץ מהר מדיי ולשמור על רגליים על הקרקע. כסף: כדאי לבדוק טוב הצעות שאתם מקבלים מחברים החודש, יש לכם הזדמנות קטנה ונחמדה לשפר את מצבכם הכספי עכשיו. נסיעות: אתם תמיד חושבים על נסיעה למקום שטוף שמש והשנה הזו היא לא יוצאת דופן, מגיע לכם חופשה קטנה, לכו על זה. בית: למרות העובדה שלא כולם רואה עין בעין במעגל המשפחה שלכם, תוכלו למצוא שחודש יולי זה זמן אידיאלי לחבר בין כולם במשפחה ולשפר את מערכות היחסים במשפחה.

הורוסקופ שבועי - מזל דגים מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: אם אתם רווקים, תחילת יולי זה הזמן האידיאלי עבורכם לפגוש אנשים חדשים ולהכיר חברים חדשים. האיזון של השמש, אורנוס ופלוטו נותנים לכם בסיס מוצק לבנות מערכות יחסים חדשות. קריירה: זה חודש טוב לטפל בקריירה שלכם. חפשו רק מי במקום העבודה שלכם יכול לספק לכם את החיבורים החדשים כדי להתקדם בקריירה שלכם. אתם לא צריכים להגיד הרבה, למעשה עדיף שתשמרו את ההערות שלכם למינימום. כסף: אתם עלולים להרגיש קצת בלחץ לקראת סוף חודש יולי. השארו מרוכזים ואל תתחילו לבזבז כספים בצורה לא מבוקרת.נסיעות: אם יש מקום שאתם רוצים לבקר בו, זה תלוי רק בכם אם אכן זה יקרה, אל תתחשבו במה שאחרים אומרים, הקשיבו רק לעצמכם ולרצונות שלכם. בית: זהו חודש של ניגודים בבית עבורכם. אתם מרגישים שאתם רגועים וקל לכם לבלות זמן נעים עם חברים ובני משפחה, אחרים רואים אתכם כמי שיש להם הרבה יותר מדי מה להגיד. נסו למצוא פשרה ואת דרך הביניים עם כל מי שקרוב אליכם.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר