הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. תחזית על זוגיות, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלות
הורוסקופ שבועי - מזל טלה מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: בינואר 2020 אתם עשויים למצוא את עצמכם דורכים על קליפות ביצים בשל מיקומי כוכבים שאינם מקלים עליכם. יש דברים שעדיף שלא יאמרו שכן הם יכולים לגרום ליותר נזק מאשר תועלת למערכת היחסים שלכם. רווקים עשויים להתחיל רומן חדש שיהיה בעל פוטנציאל ממשי לקשר משמעותי בחודשים הקרובים. קריירה: זה הזמן לסיים כל דבר שהתחלתם בו לאחרונה, ייתכן שתצטרכו לסגל את היכולת להשתנות ולקבל שינויים שחלים במקום העבודה. תוכלו לקבל את הרע יחד עם הטוב. אל תתנו לאף אחד לדרוך עליכם או לקחת קרדיט על עבודה שאתם ביצעתם. כסף: במקום לחלום על מה תעשו עם כל השפע הכלכלי שאתם שואפים לו. תכננו מה אתם יכולים לעשות על מנת להשיג את המטרות שלכם. עבודה קשה והתמדה יובילו אתכם הרבה יותר רחוק ממה שאתם מתארים לעצמכם. אתם יודעים שיש לכם את כל היכולות להוכיח לאחרים עד כמה אתם מוכשרים. נסיעות: המתינו עוד חודש עם תוכניות לנסיעה. אתם צריכים להתאושש מכל המאמץ המרוכז שעשיתם בחודשים האחרונים, אבל כל דבר בעיתו. בית: שמרו על קור רוח כאשר אתם מתקשרים עם הקרובים לכם. נסו להיות רציונלים ולא להחמיר בעיות על ידי שבירת כל הכלים. בקרוב תוכלו להשמיע את קולכם, אבל כרגע זה לא הזמן המתאים לכך.

הורוסקופ שבועי - מזל שור מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: חבר קרוב רוצה שתפגשו מישהו, תשמחו אחר כך שהקשבתם להצעה שלהם. אם אתם נמצאים כבר במערכת יחסים, תחוו התרוממות רוח דומה ברומנטיקה שבינכם במהלך חודש ינואר 2020. אל תחפשו בשום מקום אחר. הדבר האמיתי נמצא אצלכם כבר! קריירה: הגיע הזמן להרחיב את האופקים שלכם במקום העבודה, אתם צריכים להגדיל את ההזדמנויות שלכם כדי להמשיך ולהתקדם. זה הזמן לקחת כל הזדמנות אשר נפתחת לפניכם ולמנף אותה. כסף: ודאו שאין לכם שום חובות לפני שאתם לוקחים על עצמכם מיזמים חדשים. אם תתחילו ממקום נקי וללא מטענים מהעבר, תוכלו להצליח ושום דבר לא יוכל לעצור אתכם. נסיעות: הזמן הטוב ביותר לביצוע תוכניות נסיעה הוא עכשיו, תכננו את הדברים בזהירות ובשיטתיות, והכל ילך לטובה ובקלות. בית: אם יש זמן לדברים להעשות, עכשיו זה הזמן להתחיל. דחפו את עצמכם להשלים משימות לא גמורות ולהתחיל באלה שצריכות להעשות, ברגע שתסיימו תוכלו לנשום לרווחה.

הורוסקופ שבועי - מזל תאומים מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: חבר קרוב רוצה שתפגשו מישהו, תשמחו אחר כך שהקשבתם להצעה שלהם. אם אתם נמצאים כבר במערכת יחסים, תחוו התרוממות רוח דומה ברומנטיקה שבינכם במהלך חודש ינואר 2020. אל תחפשו בשום מקום אחר. הדבר האמיתי נמצא אצלכם כבר! קריירה: הגיע הזמן להרחיב את האופקים שלכם במקום העבודה, אתם צריכים להגדיל את ההזדמנויות שלכם כדי להמשיך ולהתקדם. זה הזמן לקחת כל הזדמנות אשר נפתחת לפניכם ולמנף אותה. כסף: ודאו שאין לכם שום חובות לפני שאתם לוקחים על עצמכם מיזמים חדשים. אם תתחילו ממקום נקי וללא מטענים מהעבר, תוכלו להצליח ושום דבר לא יוכל לעצור אתכם. נסיעות: הזמן הטוב ביותר לביצוע תוכניות נסיעה הוא עכשיו, תכננו את הדברים בזהירות ובשיטתיות, והכל ילך לטובה ובקלות. בית: אם יש זמן לדברים להעשות, עכשיו זה הזמן להתחיל. דחפו את עצמכם להשלים משימות לא גמורות ולהתחיל באלה שצריכות להעשות, ברגע שתסיימו תוכלו לנשום לרווחה.

הורוסקופ שבועי - מזל סרטן מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: למרות שלפעמים אתם עלולים למצוא את עצמכם לבד, אין לכם סיבה להרגיש בודדים, שכן אם תרצו יש לכם הרבה מקומות ללכת אליהם והרבה אנשים שרוצים להפגש עמכם. השמש זורחת עבורכם וחודש ינואר 2020 זה החודש בו בני המין השני רואים אתכם במלוא הדרכם. קריירה: זה זמן טוב להתחיל פרויקט חדש או לדחוף קדימה רעיונות שיעזרו לכם בדרך להצלחה. אתם חייבים ויכולים לעשות רושם טוב. כסף: אל תתפתו ללהרבות לבזבז על פריטים שאתם באמת לא צריכים, במקום זאת השקיעו את כספכם במשהו ששווה את ההשקעה ויניב לכם תשואה, לא תצטערו על כך. נסיעות: במקום לחלום על חופשה הגיע הזמן לעשות משהו בקשר לזה עכשיו, קדימה, לכו לאינטרט ותזמינו חופשת חורף מפנקת עם בני הזוג, אתם חיים רק פעם אחת בסופו של דבר. בית: ייתכן שיש לכם עליות וירידות, אבל רוב מה שגרם לכם כאב ראש גדול התממש, עזבו את זה מאחור והתמקדו במה שיש לכם, כל השאר כבר לא ממש חשוב יותר.

הורוסקופ שבועי - מזל אריה מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: נצלו את ההזדמנות ליישב את כל הבעיות שיש לכם עם אדם אהוב בחודש זה, וודאו שאתם מקשיבים, כמו גם משמיעים את הדעה שלכם. יש לכם סיכוי לסיים את חודש ינואר 2020 עם מערכת יחסים חזקה יותר מאשר בתחילתו של החודש. קריירה: זהו החודש שבו תוכלו להראות לאחרים ממה אתם עשויים, עמית לעבודה שאתם בוטחים בו יציע לכם כמה רעיונות טובים, הקשיבו בתשומת לב רבה שכן זה יכול להיות תחילתו של מיזם מוצלח. כסף: אם משהו לא עובד לכם בחיים, אז זה הזמן להשאיר אותו מאחור ולהתחיל מחדש, לפתוח את הראש, בקרוב תוכלו לבוא עם רעיונות חדשים. נסיעות: מומלץ לקחת פסק זמן מאורח החיים הקדחתני שלכם, ועדיין שימו לב שאתם מתכננים את הדברים עד הפרט האחרון, שכן יש לכם נטייה לשכוח משהו חשוב בדרך. בית: מישהו מעריך אתכם הרבה יותר ממה שאתם חושבים שהוא מעריך אתכם, אל תאכזבו אותם עכשיו, וודאו שאתם נמצאים שם בשבילם, אם וכאשר יהיה בכך צורך.

הורוסקופ שבועי - מזל בתולה מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: אתם מתמהמים וגוררים רגלים כבר תקופה ארוכה ועכשיו זה הזמן לעשות מאמצים ליצור שינוי משמעותי במערכות יחסים. היו נועזים ובטוחים בהחלטות שלכם ותוכלו למצוא את הדרך לליבו של מישהו שאתם מעריצים ממרחק מזה זמן רב. קריירה: החודש תקבלו הזדמנות שאינה מגיעה לעיתים קרובות להראות לאנשים מסביבכם עד כמה אתם מוצלחים ומוכשרים. אל תסתירו את האור שלכם מהסובבים, זה הזמן שלכם לזרוח. כסף: תוכלו להתגבר על קשיים כלכליים אם תעבדו קשה ולא תתפתו לבזבז על מותרות מיותרים החודש. תקבלו את ההזדמנות לקבל את כל הדברים שאתם שואפים אליהם, סבלנות זו מילת המפתח. נסיעות: לקחת פסק זמן מכל מה שטורד את מנוחתכם יעזור מאד. תכננו מראש את הצעדים שלכם ואפשרו לאחרים להשתלב בתוכניות שלכם כדי ליצור הרמוניה בכל מקום בו תהיו. בית: יש דברים בבית שצריך לטפל בהם ועכשיו זה הזמן, כל דבר שתשאפו אליו יתאפשר בזכות עבודה קשה. אל תתבישו לבקש עזרה מידידים ובני משפחה, הם ישמחו להושיט לכם יד.

הורוסקופ שבועי - מזל מאזניים מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: אם אתם מרגישים אומללים במערכת היחסים שלכם במהלך ינואר 2020 , זה כנראה הזמן להמשיך הלאה. עדיף להיות רווקים ומאושרים מאשר לחיות עם מישהו שגורם לכם לאומללות ולדכדוך. אתם רגישים מתמיד וכדאי שתיקחו פסק זמן ממערכת היחסים כדי למצוא שקט פנימי ושלווה. תוכלו להפיק הרבה מאד מזה. קריירה: אל תפחדו לקחת שליטה על מצב מסוים שאתם לא מרוצים ממנו. זה תלוי בכם איך תעשו את העבודה שלכם על הצד הטוב ביותר. אתם אלו שיודעים מה עובד לכם הכי טוב, גם אם זה אומר שאתם יוצאים לדרך חדשה עצמאית. כסף: צפויה הפתעה משמחת בתחום הכספי החודש, אבל עדין מומלץ לשמור על ריסון בכל הקשור להוצאות שלכם. משהו מיוחד עומד לקרות ותהיה לכם סיבה לחגיגה, אז תירגעו ותיהנו מהטוב שמגיע לכם בחודש ינואר. נסיעות: חודש ינואר אידיאלי לביקור במקום שטוף שמש, חשוב שתיקחו זמן למנוחה ולהתרחק מהדאגות היומיומיות. אם אין מי שיצטרף אליכם שיקלו לקחת כמה ימי חופשה לבדכם. אין לדעת איזה חברים חדשים תוכלו להכיר. בית: מישהו או משהו בבית גורם לכם לתחושת מחנק וסגירות. אתם רוצים להסביר לאנשים הללו שעד כמה שאתם נהנים מחברתם, עדיין אתם זקוקים לפינה משלכם. חישבו על דרכים למצוא את שביל הזהב בין הרצונות של כולם.

הורוסקופ שבועי - מזל עקרב מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: חודש ינואר 2020 הוא אחד החודשים הטובים ביותר עבורכם מבחינה רומנטית, יש סיכוי טוב מאד שרווקים ימצאו את החצי השני שלהם. מי שנמצא בזוגיות מרגיש פריחה ביחסים, התשוקה חוזרת ובגדול. הסובבים אתכם מרגישים באנרגיות שלכם ומתרשמים מכם, זמן להנות ולחיות את הרגע. קריירה: חודש ממוזל בכל הקשור למקום העבודה, תעלה הזדמנות על הפרק לשפר את תנאי ההעסקה או אופציה לקידום שחיכתם לו זמן רב. תוכלו לרכוש מיומנויות חדשות ולהפיק את המירב מכל ההזדמנויות שיוצגו לכם. אל תפספסו הזדמנויות על ידי היסוס וחוסר יכולת להחליט. כסף: ייתכנו עליות ומורדות מבחינה כלכלית אבל בסך הכל תוכלו להרגע בחודש ינואר ולאפשר לכסף שלכם לעבוד עבורכם. יש לכם פרספקטיבה מטעויות העבר שעשיתם ומכאן תוכלו רק להשתפר. נסיעות: החודש יש הזדמנות מצוינת לתכנן טיול רומנטי לשניים או סתם חופשה מרגיעה עם חברים. זו דרך טובה לשפר מערכות יחסים שהוזנחו מעט לאחרונה. בית: קחו כל משימה בבית עם גישה חיובית , וכך תהיו מסוגלים לעשות אותה עד הסוף בשמחה ומתוך הנאה, תהיו מרוצים מאד מהתוצאה הסופית. השתמשו ביוזמה ובכשרון הטבעי שלכם וקחו כל עזרה שמוצעת לכם בהכרת תודה.

הורוסקופ שבועי - מזל קשת מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: האשמות וחוסר אמון הם לא התחלה טובה לשום מערכת יחסים וזה בשילוב עם המיקום של מרקורי בחודש ינואר 2020 מה שעלול לגרום לכם למצוא את עצמכם בצד שמואשם במעשים לא ראויים. מאידך, תוכלו להשתחרר מהעבר ולהמשיך הלאה או לנסות להגיע לאיזשהו הסכם עם השותף שלכם ולהשאיר את מה שקרה בעבר במקום לו הוא שייך, בעבר. קריירה: אתם עשויים לגלות שתשומת הלב שאתם מקבלים השבוע היא ממש לא רצויה ובעצם יש מי שרק מחפש לפגוע ולהפיל אתכם בפח. הרימו את הראש גבוה והיו גאים במי שאתם, אתם הרבה יותר טובים מכל האנשים השלילים שמקיפים אתכם במקום העבודה ואתם יודעים את זה. כל בעיה תמצא את פיתרונה בסופו של דבר, בין אם תתערבו ובין אם לא. כסף: הדרך שבה אתם מוציאים את כספכם תלויה רק בכם ואל תאפשרו לאחרים להכתיב לכם מה אתם צריכים או יכולים לעשות. אולי אתם עדיין לא מבינים אבל יש אנשים שהם פשוט כל מה שהם יכולים להיות, הם צריכים ללמוד לתת כמו גם לקחת. שיעור שאתם כבר למדתם בעבר. נסיעות: שמרו על העיניים פקוחות שכן חופשה כמו זו שמזדמנת לכם אפשרית רק פעם בהרבה זמן. אתם תהיו טיפשים אם לא תנצלו את ההזדמנות. זכרו לא להשאיר מישהו שקרוב לכם מאחור, הכניסו אותם לתוכניות שלכם, הם חלק מכם. בית: יש אנשים שלא יודעים מתי לסתום את הפה שלהם. חלק מהאנשים מוצאים שהרבה יותר קל להאשים אחרים בחוסר היכולת שלהם להכיל את הטעויות שלהם. היו בטוחים ורגועים לגבי מי שאתם. החיים מלאי תהפוכות וכל עכבה היא רק לטובה.

הורוסקופ שבועי - מזל גדי מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: האשמות וחוסר אמון הם לא התחלה טובה לשום מערכת יחסים וזה בשילוב עם המיקום של מרקורי בחודש ינואר 2017 מה שעלול לגרום לכם למצוא את עצמכם בצד שמואשם במעשים לא ראויים. מאידך, תוכלו להשתחרר מהעבר ולהמשיך הלאה או לנסות להגיע לאיזשהו הסכם עם השותף שלכם ולהשאיר את מה שקרה בעבר במקום לו הוא שייך, בעבר. קריירה: אתם עשויים לגלות שתשומת הלב שאתם מקבלים השבוע היא ממש לא רצויה ובעצם יש מי שרק מחפש לפגוע ולהפיל אתכם בפח. הרימו את הראש גבוה והיו גאים במי שאתם, אתם הרבה יותר טובים מכל האנשים השלילים שמקיפים אתכם במקום העבודה ואתם יודעים את זה. כל בעיה תמצא את פיתרונה בסופו של דבר, בין אם תתערבו ובין אם לא. כסף: הדרך שבה אתם מוציאים את כספכם תלויה רק בכם ואל תאפשרו לאחרים להכתיב לכם מה אתם צריכים או יכולים לעשות. אולי אתם עדיין לא מבינים אבל יש אנשים שהם פשוט כל מה שהם יכולים להיות, הם צריכים ללמוד לתת כמו גם לקחת. שיעור שאתם כבר למדתם בעבר. נסיעות: שמרו על העיניים פקוחות שכן חופשה כמו זו שמזדמנת לכם אפשרית רק פעם בהרבה זמן. אתם תהיו טיפשים אם לא תנצלו את ההזדמנות. זכרו לא להשאיר מישהו שקרוב לכם מאחור, הכניסו אותם לתוכניות שלכם, הם חלק מכם. בית: יש אנשים שלא יודעים מתי לסתום את הפה שלהם. חלק מהאנשים מוצאים שהרבה יותר קל להאשים אחרים בחוסר היכולת שלהם להכיל את הטעויות שלהם. היו בטוחים ורגועים לגבי מי שאתם. החיים מלאי תהפוכות וכל עכבה היא רק לטובה.

הורוסקופ שבועי - מזל דלי מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: אל תיגררו אחרי השליליות של אחרים, אתם אנשים עצמאים בעלי דעה משל עצמכם ואם מישהו באמת אוהב אתכם הם יראו אתכם כפי שאתם ויקבלו את הפגמים שלכם. הכי חשוב שתקבלו את עצמכם כפי שאתם ולא תנסו להשתנות על מנת להתאים לפנטזיה של מישהו אחר. קריירה: הקפידו לעשות את המשימות שלכם על הצד הטוב ביותר ואל תאפשרו לאף אחד לנצל את טוב הלב שלכם. האדם היחיד שלו אתם צריכים להוכיח משהו זה לעצמכם. הכשרון הטבעי שלכם יזרח מעל כל סיטואציה והסיכויים לעתיד טוב יותר במקום העבודה נראים בקרוב מאד. כסף: הזהירות והחסכנות שלכם ישתלמו סוף סוף בינואר 2017. תוכלו להפיק תועלת רבה מכל השקעה שתבצעו. קחו מעט זמן ומשאבים על מנת להתפנק קצת. אתם יודעים שזה מגיע לכם. נסיעות: קחו פסק זמן והעלמו לכמה ימים של פינוק עצמי. תרגישו הרבה יותר טוב לאחר מכם. הפתעה משמחת צפויה למי שיצא קצת מהשגרה והיומיומיות. בית: מישהו יאשים אתכם במשהו שלא עשיתם. תעמדו על שלכם. אתם יודעים שאפשר לסמוך עליכם. אל תתנו אמון במי שלא מגיע לו להיות חלק מהחיים שלכם.

הורוסקופ שבועי - מזל דגים מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי רומנטיקה: זה הזמן לקבל החלטות הקשורות למערכת היחסים שלכם ולעמוד מאחוריהן. אתם עשויים להרגיש שעדיף לשתוק כדי לשמור על שלום בית, אבל אם לא תדברו על הדברים יותר נזק בטווח הארוך. למרות הקושי מומלץ להפתח ולהראות את הרגשות האמיתיים שלכם לצד השני. קריירה: אם אתם צריכים לבצע שינויים בקריירה שלכם, זה הזמן לעשות את זה. השאירו מאחור את מה שלא עובד לכם יותר בחיים. אתם יודעים מה אתם רוצים וזה תלוי בכם האופן בו תגשימו את רצונותיכם. קדמו תוכניות שיובילו אתכם להצלחה משמעותית ללא פחד. לכו על זה! כסף: אין סיבה להיות מודאגים החודש מבחינה פיננסית, ומאידך נסו לרסן את ההוצאות שלכם. שימו בראש סדר העדיפויות ענינים מעשיים לפני פינוקים לא הכרחיים. נסיעות: זה לא הזמן לצאת לחופשות. בהמשך השנה יהיה זמן מתאים יותר למנוחה. כעת אתם צריכים להתמקד בעשייה. בית: הגיע הזמן לבצע שינויים בכמה היבטים בתחום הביתי. אם משהו צריך להאמר לאחד מבני המשפחה, עשו זאת עכשיו. אם צריך לתקן משהו בבית, אל תדחו זאת. כל דבר אפשרי עבורכם החודש כל עוד תשמור על גישה חיובית לחיים.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר