הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. תחזית על זוגיות, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלות
הורוסקופ שבועי - מזל טלה מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי מיקום כוכבי השמים באפריל 2017 אינו נוח לכם ואתם יכולים להרגיש שאנשים מסויימים לא ממש מתענינים במה שעובר עליכם. עליכם לעמוד על שלכם ולא לאפשר לכל אחד להסיט אתכם מהדרך שלכם. רק אתם יודעים מה טוב בשבילכם. לאחר ה - 15 באפריל בעת התרחשות ליקוי הירח משתנה אצלכם הפוקוס והתוכניות שלכם זורמות באופן חיובי יותר. האינדיוידואליות שלכם באה לידי ביטוי ועוזרת לכם לתקתק את הדברים. יש עדיין אנשים שמנסים להטיל ספק במניעים שלכם, אבל אתם מצליחים להתעלם ולהמשיך בדרך שלכם. ב - 29 באפריל מתרחש ליקוי חשוב ביותר ותרגישו הפוגה ופחות צורך לדחוף בכוח ולמשוך כנגד כוחות שמתנגדים לכם. נצלו את התקופה הקרובה לעשות שינוי במקום העבודה, מה שיעזור לכם לכפר על מערכות יחסים בעיתיות במקום העבודה. זה הזמן לסלוח ולשכוח. אותם אנשים שייתכן שחקרו אתכם ואת המניעים שלכם בחודש שעבר יכולים להיות בעלי הברית שאתה צריכים עכשיו לאחר שהוכחתם את הערך שלכם כקולגות אמינים.

הורוסקופ שבועי - מזל שור מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי באפריל 2017 אתם חווים כל הזמן ניגודים. בתחילת החודש מיקום הכוכבים המיוחד גורם לכם להעלם בתוך קבוצות של אנשים. זה לא הזמן לעשות יותר מדי רעש במקום העבודה במיוחד, פשוט לא ישימו לזה לב. לאחר ה - 16 לחודש תוכלו להחזיר לעצמכם מעט מהכוחות שלככם ותוכלו לשוב ולשים את הצרכים שלכם במקום הראשון, יקח עוד קצת זמן עד שתוכלו להפיק את המירב מהיכולות שלכם. אבל לאט לאט אתם מתחילים להרגיש חזקים יותר מבחינה נפשית והיכולת שלכם להתמודד עם סמכויות גוברת. לאחר ה - 29 באפריל, אנשים סביבכם יתחילו לשים לב אליכם ותוכלו לנצל זאת לטובתכם. הכוחות הרוחניים שלכם נמצאים בנקודה גבוהה לקראת סוף החודש ותוכלו לשוב ולהיות מאוזנים ובשליטה על החיים שלכם, התקשורת משתפרת וכל מה שתאמרו יתקבל בהערכה ובכבוד. אי אפשר יהיה יותר להתעלם מהכוחות והעוצמה שבכם.

הורוסקופ שבועי - מזל תאומים מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי השמש נמצאת במזל טלה רוב החודש, ויש לכם הזדמנות נפלאה לקדם את עצמם עם רעיונות גדולים יותר ממה שחשבתם שאפשרי. האגו שלכם עדיין מנהל אתכם ותצטרכו לבדוק היטב מה אתם רוצים לקבל ממערכות יחסים עם הסובבים אתכם. גם אם יש לכם רעיונות טובים ואתם באמת יודעים מה הכי טוב בשביל אחרים, היהירות שלכם לא עוזרת לאנשים להתחבר אליכם. לאחר ה - 23 באפריל תתחילו להסתדר טוב יותר עם הסובבים אתכם. תמצאו את עצמכם מנסים לפצות את האנשים שלא התייחסתם אליהם כל כך יפה בחודש האחרון. זה הזמן לבלוע את הגאווה שלכם בהכנעה ולהתנצל בפני כל מי שאתם צריכים בצד שלכם בעתיד. השקיעו בחיי האהבה שלכם מאמץ מיוחד ובני הזוג שלכם יהיו מאושרים מכך. הקדישו זמן לבלות איתם זמן אייכות ולעשות כמה תוכניות ביחד.

הורוסקופ שבועי - מזל סרטן מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי בחודש אפריל יהיה קל מאוד להיתקע בשגרה. התת מודע שמתמקד בחלומות שלכם לעתים קרובות לוקח אתכם למקומות חשוכים שקשה לכם לצאת מהם. יש לכם כמה חלומות שלא ברור לכם בדיוק איך אתם הולכים להגשים אותם. אתם נאבקים בעצמכם ומנסים לעשות יותר מתמיד, אבל אין ברירה, אין דרך ברורה וקלה להשיג דברים בחיים האמיתיים. כל תחום העבודה שלכם נמצא בהאטה עד אמצע החודש, מה שמקשה עליכם במחצית הראשונה של החודש. אל תפחדו לבקש עזרה בחודש זה. אתם אולי לא ממש אוהבים לעשות את זה, אבל שיחת טלפון עם חבר ותיק או אפילו פגישה איתו תעזור לכם להרגיש הרבה יותר טוב. הזמנים הטובים ביותר לבצע בהם שינויים חיוביים יהיו בימים בהם לירח יש את ההשפעה הגדולה ביותר. תאריכים טובים הם סביב ה 15 באפריל, בזמן ליקוי הירח. בזמנים אלו תהיה לכם הזדמנות לקדם את הדברים שקצת נתקעים בימים אחרים. הפיקו את המירב מהשינויים שאתם עוברים והכניסו לעצמכם מוטיבציה אמיתית לקראת סוף החודש.

הורוסקופ שבועי - מזל אריה מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי השמש כבר לא מנוגדת למזלכם החודש ותוכלו קצת להרגע ולהפסיק לדאוג כל כך מה אנשים אחרים חושבים. אתם רק צריכים לקחת קצת זמן לעצמכם. זה לא אומר שתוכלו להיות אנוכיים לגמרי ועדיין תצטרכו להקדיש זמן רב לסובבים אתכם, אבל תוכלו להשקיע יותר זמן ומשאבים בצרכים שלכם ללא רגשות אשמה או התנגדות מצד אחרים. החיבור של מספר כוכבים החודש מעיד על כך שאתם עומדים בפני שינויים באיך אתם תופסים את העולם ואת האנשים סביבכם. אתם מתלבטים באיזו דרך להמשיך ויהיה לכם יותר ממשבר אחד של חוסר ביטחון החודש בהקשר הזה, עליכם להביט אחורה ולהסתמך על זיכרון הצלחות העבר שלכם, אם אתם מוצאים את זה קורה. דעו כי יש לכם את היכולת להתמודד, אתם פשוט לא רואים את זה באופן ברור בשלב זה. לאחר ה - 15 באפריל קצב השינויים יהיה איטי מעט, אבל דברים יתחילו לזוז. לאחר ה - 29 באפריל יש לכם נטייה לעורר סיכסוכים עם בני המין השני, אתם מגלים שיש פעמים שאתם לא יכולים לעשות שום דבר נכון בעיניהם של אנשים מסוימים.

הורוסקופ שבועי - מזל בתולה מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי עבורכם חודש אפריל הוא חודש של צמיחה והכוונה לקראת הבאות. עכשיו מערך הכוכבים מאפשר לכם לעשות תוכניות גדולות בהיבטים רבים ושונים של החיים שלכם, בטוחים בידיעה שאתם יכולים לנוע תמיד בכיוון שמתאים לכם ביותר ולא להיות תחת השליטה של אחרים. הגיע הזמן להיות יותר אסרטיבים במערכות היחסים שלכם עם אחרים במקום לקבל את התכתיבים של הסביבה. אתם זקוקים למעט זמן עם עצמכם כדי להבין מה מעניין אתכם. אתם צריכים להסתכל בעיקר קדימה עד סוף החודש, משהו שיקרה יכניס כמה אנשים לחיים שלכם ויאפשר לכם למצוא את דרככם לאור הזרקורים. הראו לאנשים את ההיבטים החיוביים שמאפינים אתכם ואת היכולת התכליתית שלכם להתמודד עם כל מה שהחיים מטילים. לקראת סוף החודש יגיעו בשורות משמחות בתחום הכספי, סכום כסף שציפיתם לו עשוי להתקבל במפתיע.

הורוסקופ שבועי - מזל מאזניים מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי אפריל 2017 הוא זמן שמתאים לכם להירגע ולעבוד על כינון יחסים טובים עם המשפחה וחברים. ליקוי הירח באמצע החודש מוביל לתקופה של צמיחה פנימית ורוחנית המתאפיינת בתקופה בה אתם נדרשים לבלות זמן עם עצמכם. חיבורים חדשים שתעשו במקום העבודה יעזרו לכם לקדם את התוכניות שלכם בהמשך ומבשרים טובה לחודשים הקרובים למרות שלא יהיה לכם קל. התמקדו בהשגים שלכם, גם אם הם נראים כעת קטנים וחסרי חשיבות. אל תתעמקו בפחד מפני הלא נודע. אפשרו לסובבים אתכם לדבר והקשיבו בנחת, אל תבלעו פיתיון שמישהו מנסה לטמון לכם. השיא של הדברים יהיה ב - 15 לאפריל. תרגישו שינוי לטובה לאחר ה - 29 לחודש כאשר תיכנסו בחזרה אל המסלול. זה הזמן לחזור למצב הרוח הטוב ולצאת לפגישות חדשות וחברויות. נצלו את הזמן הזה במיוחד כדי לעבוד על החלק הרומנטי של החיים שלכם. זמן לשיחות וחידוש נדרים ארוכים, או פגישה עם מישהו חדש. אתם יודעים בדיוק מה אתם מחפשים.

הורוסקופ שבועי - מזל עקרב מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי במהלך אפריל אתם צריכים להתרכז רק בעצמם לשם שינוי. עכשיו שכמה היבטי שמים משפיעים עליכם מאד אתם במצב אידיאלי להפיק את המירב מהזמן שלכם. זה לא אומר שאתם צריכים להירתע מאנשים אחרים, להיפך, אתם צריכים לחפש את החברים ועמיתים לעבודה, אבל ודאו תמיד שהדברים והקשרים קורים בדרך שלכם. נצלו הזדמנויות חדשות במקום העבודה במיוחד. החודשים האחרונים לא היו מאד טובים בתחום הזה ועכשיו זה הזמן שלכם לזרוח ולהראות מה אתם יכולים לעשות. הסתכלו על הסיכויים שלכם, יש לכם יכולת לנוע קדימה ולהתקדם בדרך שמתאימה לכם בדיוק. תחום אחד שבו אתם צריכים להיות קצת זהירים הוא בחיי האהבה שלכם. ודאו שאתם לא באים בדרישות בלתי סבירות כלפי בני הזוג שלכם בשל החירות החדשה שמצאתם לעצמכם. עדיין צריך שני אנשים על מנת שמערכת יחסים תצליח, אל תשכחו לתת להם מספיק זמן לעצמם, לבלות עם המחשבות והאנרגיות שלהם.

הורוסקופ שבועי - מזל קשת מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי בחודש אפריל 2017 אתם ממשיכים לעמוד על שלכם ולהשיג את מה שחשוב לכם, אתם משתמשים בעוצמה של הכוכבים ובטוחים ביכולות שלכם להפיק את המירב מהמצב. אתם מתחילים להבין ולקבל את עצמכם יותר ממה שעשיתם עד עכשיו. תרגישו יותר רגועים ובטוחים בעצמכם לאחר שהשמש תעבור למזל שור. בסביבות ה 15 לאפריל בזמן ליקוי הירח תרגישו שיש לכם דחף לעשות יותר ברמה הפיזית, זה הזמן האידיאלי לפצוח במשטר חדש, לשמור על כושר או לעשות שינויים בהרגלי התזונה שלכם. צאו לטיול עם חברים או להרפתקאה מענינת, כל מה שקשור לשהייה בחוץ, בטבע וללא אמצעים דיגיטליים, יעשה לכם רק טוב. אתם מוצאים אנרגיה חדשה ודרך שמתאימה לכם להיות מוערכים בתחום אחד או יותר של החיים שלכם. נצלו את התקופה הזו לבלות עם בני הזוג הרומנטיים שלכם. התחילו קצת עבודה חדשה ופרויקטים בבית. בסך הכל זמן נהדר מצפה לכם אם תשכילו לשמר את הטוב שיש בחייכם!

הורוסקופ שבועי - מזל גדי מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי אפריל 2017 הוא חודש של ניגודים עמוקים עבורכם. החודש מתחיל כמה קונפליקטים בשמים אשר משפיעים על המחשבות והמעשים שלכם ברמה היומיומית. המיקום של הכוכבים החודש משפיע על האינטואיטיביות במיוחד כשזה מגיע למחשבות ורגשות לגבי אנשים אחרים. יש לכם את היכולת להקשיב לבעיות של אנשים ולבוא עם פתרון שיעזור להם להתמודד איתו. היכולת שלכם להרגיע את הרוחות עשויה להיות יעילה במיוחד במקום העבודה. עד ה - 23 עוברת עליכם תקופה של שקט בה אתם לא צריכים להתמודד עם היבטים חדשים. לאחר ה - 23 תתחיל תקופה יותר אינטנסיבית בה תידרשו לקבל החלטות ולעשות דברים במהירות. הישמרו מפני ניצול בשבוע האחרון של אפריל, יהיו אנשים, אולי אפילו קרובים לכם שינסו לנצל את המצב לטובתם תוך התעלמות מהרגשות שלכם. אתם חייבים להחליט מה מתאים לכם לפני שתתחייבו לכל דבר ועניין.

הורוסקופ שבועי - מזל דלי מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי אתם מתחילים את חודש אפריל בשקט ואפילו מעט נחבאים אל הכלים מאלו הקרובים להם. אתם עשויים להרגיש שאין טעם לנסות דברים חדשים או לפגוש אנשים חדשים, מכיון שהאנרגיות של כוכבי השמים בשבועיים הראשונים של החודש לא מעוררים עשייה רבה. החדשות הטובות עבורכם הן שלאחר ליקוי הירח באמצע החודש תהיה לכם היכולת להעלות על פני השטח את רוב התכונות הטובות ביותר שלכם ואת היכולות הגבוהות שלכם. היו מוכנים לצאת לפעילויות חדשות ולפגוש אנשים חדשים. ונוס מוציאה אתכם החוצה מהקונכייה שלכן. לאחר ה - 26 באפריל הדברים מתבהרים במידה רבה עבורכם. תוכלו להיות יותר ספונטנים ולהיות יותר חופשיים. זה הזמן לצאת לחופשה או לנסיעה עם בני משפחה. תרגישו את החום והקירבה במערכות יחסים רומנטיות או משפחתיות. לרווקים, זה זמן טוב לצאת החוצה ולהכיר אנשים מענינים.

הורוסקופ שבועי - מזל דגים מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי אתם בדרך כלל מאוד שמחים להתפאר במעשיכם ובהצלחותיכם, ואף פעם לא נמנעים מקצת אהבה עצמית. במיוחד בחודש אפריל ובמיוחד סביב אמצע החודש כשמתרחש ליקוי הירח. לפעמים אתם יכולים להיות קצת יותר מדי אינטנסיבים עבור מזלות אחרים. אם ישימו שני מזלות אש כמותכם ביחד, הפיצוץ יתרחש במהרה אך גם העניין שיהיה לכם זה בזה יהיה גדול ביותר. לקראת סוף החודש בעת התרחשות ליקוי החמה, תוכלו להציג את עצמכם במלוא העוצמה שיש בכם. מאידך, יש סכנה שתהיו גדולים מדי עבור הסביבה. אנשים יודעים מי אתם ומה אתם שווים, אין צורך שתצעקו את זה בראש חוצות. כאשר ליקוי הירח מתרחש באמצע החודש היו מוכנים לרדת קצת מהפודיום שבניתם לעצמכם, לקראת ה - 23 לאפריל תרגישו מאוזנים שוב ותחזרו לרמות נורמליות של אנרגיות לטוב ולרע. בסך הכל חודש אפריל הוא נקודת שיא, כל זמן שאתם עושים הכל בצורה הכי טובה שאתם יכולים ומוצאים דרכים לעבוד עם הסביבה בהרמוניה.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר