הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. תחזית על זוגיות, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלות
הורוסקופ שבועי - מזל טלה מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי ונוס עוזרת לכם לצור קשר ולהתחבר בקלות לאנשים חדשים או לחזק קשרים קיימים. הקסם הטבעי שלכם והאטרקטיביות יסייעו להשיג את שיתוף הפעולה של האחרים. הם יקבלו את הדרך שלכם מבלי להטיל ספק ומבלי להרגיש כאילו הדבר נעשה על חשבון מקומם. הדבר נכון הן בתחום המשפחה והן בקרב מערכות יחסים וארועים שמתרחשים ונרקמים במקום העבודה. שימו לב שאתם נוטים להיות בלתי צפויים ולהגיב ללא מחשבה עמוקה, זה יכול לגרום לקרע רציני עם קולגות או שותפים פוטנציאליים, יציבות והתחשבות באחרים תוביל אתכם הרבה יותר מהר למקום אליו אתם שואפים. בבית צפויים שינויים, וקיים מתח מתחת לפני השטח, בני הזוג זקוקים לשיתוף פעולה מצידכם. רווקים ימצאו שהחודש לא קל לפתח מערכת יחסים או להכיר. תשומת הלב שלכם נמצאת במקום אחר.

הורוסקופ שבועי - מזל שור מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי האטו את הקצב ושימו לב לפרטים קטנים במקום העבודה. אתם עשויים להיות חסרי סבלנות ותתקשו לעשות את זה, האגו שלכם גורם לכך ומוטב לשלוט בו. אתם עלולים למצוא את עצמכם מרחיקים מכם חברים ועמיתים לעבודה קרובים עם המילים החזקות שלכם והנטייה למצוא פגמים במעשים של אנשים אחרים. המיניות שלכם גבוהה ויכולה לגרום למשיכה חזקה ומחודשת עם בני זוג קיימים. השותף שלכם יכול להרגיש או אהוב מאד או תחת לחץ רב לעמוד בציפיות שלכם. זוגות בהם שני בני הזוג במזל דלי ימצאו את עצמם בעימות על מי אחראי על מערכת היחסים. הפתרון הוא שיחה מלב אל לב עם בני הזוג. לאחר ליקוי הלבנה ב 8 לאוקטובר הדברים נכנסים לשגרה קבועה יותר והיחסים עם הסובבים קלים יותר. החל מה 23 לאוקטובר תתחילו לעבוד בשיתוף פעולה בבית ובמקום העבודה, דבר שהיה בלתי אפשרי בתחילת החודש בגלל האגו שלכם. זה הזמן להאציל סמכויות על אנשים אחרים ולבטוח בהם.

הורוסקופ שבועי - מזל תאומים מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי החודש אתם עשויים להרגיש חסרי ביטחון, חרדים, ולא בטוחים שהכיון שאליו אתם הולכים אכן נכון. כמו כן, עליכם להגן על עצמכם מבחינה רגשית. הקפידו לאכול כמו שצריך, לנוח ולתת לגוף את תשומת הלב לה הוא זקוק. עבדתם מאד קשה והגיע הזמן למנוחה. שימו לב לשותפים רומנטים ואל תיקחו אותם כמובן מאליהם. הקשיבו בתשומת לב כאשר הם מדברים ועשו מאמץ כנה ואמיתי ללכת לקראתם ולהתפשר במקומות שאינם קריטיים. זה יעשה נפלאות לקשר ביניכם, ייחזק את הזוגיות ויוביל לאינטימיות מחודשת שהיתה כה חסרה בקשר ביניכם. המנעו מהנטייה להיות ביקורתיים יתר על המידה. עניני בריאות דורשים את תשומת לבכם, בבקשה לא להזניח בדיקות או טיפולים שדחיתם. אל תתנו למצבכם הפיננסי להדאיג יתר על המידה, כספים יתקבלו ממקורות בלתי צפויים או דרך משפחה.

הורוסקופ שבועי - מזל סרטן מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי תחושה של לחץ וכבדות מאפיינת את השבוע הראשון של אוקטובר. הרבה דברים בחיים שלכם היו מסובכים וההתקדמות הייתה איטית. החל מה 8 לאוקטובר תרגישו הקלה ותצליחו למשוך אליכם את מה שאתם צריכים ביתר קלות ועם הרבה פחות מאמץ. יש לכם הזדמנות להגדיר מטרות חדשות ולהרחיב את האופקים שלכם. יש לכם רצון עז מזה זמן מה לסוע למקום חדש או להתחיל ללמוד ולרכוש ידע, התנאים החדש יאפשרו זאת. שינויים חיוביים צפויים בקריירה והשאיפות שלכם מתחילות להתגשם אחת אחת, זה יקרה לאט ואתם עשויים להיות מתוסכלים שהדברים לא קורים בקצב שאתם רוצים. אתם נחושים מתמיד להראות לממונים מה היכולות שלכם, ואכן הדברים לא נעלמים מעיניהם והגישה המעשית והשקטה שלכם זוכה להתייחסות חיובית.

הורוסקופ שבועי - מזל אריה מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי תקופה טובה ומלאת הזדמנויות לבני מזל אריה, תקשורת היא מילת המפתח להצלחה של העשייה שלכם. אתם מבינים את הצורך בשיתוף פעולה עם כל מי שיכול לעזור לכם ויכול להיות חלק מהדרך האידיאלית החדשה שהגדרתם. מיקומה של ונוס טוב לגוף וגם לנפש. עליכם לשכנע את בני הזוג שכל מה שאתם עושים הוא גם לטובתם, הם מרגישים קצת אבודים או משועממים במערכת היחסים ומאוכזבים מחוסר תשומת הלב שלכם. זמן לצאת לארוחה רומנטית יחד, לבלות איתם ולהחזיר את הניצוץ ליחסים. רווקים ימצאו שבני מזל קשת מאד נגישים וידידותיים, תוכלו להכיר מישהו חדש ומעניין. חברים לעבודה מפרגנים לכם ומשתפים פעולה. זה חודש מצויין להשקיע בטיפוח רשת הקשרים שלכם. בסך הכל חודש אוקטובר הוא חודש בו הדברים קורים בקצב ובדרך המתאימה לכם בדיוק.

הורוסקופ שבועי - מזל בתולה מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי אתם נהנים החודש מתמיכתם של חברים ובני משפחה, האווירה נעימה יותר והתקשורת ברורה וזורמת. תנהלו שיחות מעניינות ואולי תפגשו אנשים חדשים שחולקים את האינטרסים שלכם ותחומי העניין. השמש ומרקורי יהיו בתחום הקריירה שלכם במהלך החלק הראשון של החודש, ויביאו עימם את הצורך בשלמות ותשומת לב לפרטים הקטנים. תצטרכו לעבוד קשה כדי לראות תוצאות, וייתכן שלא תקבלו הכרה מיידת על המאמצים או הניסיון שלכם. אם אתם יכולים ללמוד להיות יותר מאורגנים ויעילים, זה יעזור לשפר את הסיכויים שלכם לקבל קידום או העלאה במשכורת. הממונים צריכים להיות בטוחים שהשינוי שהם רואים בהתנהלות שלכם אינו חולף ושניתן לסמוך עליכם ולהאציל עליכם יותר סמכויות ואחריות. לקראת סוף החודש תחושו מתח עם בני הזוג או שתגלו שקשר חדש שציפיתם ממנו ליותר, אינו מספק אתכם יותר. כדאי לדבר על הדברים ולהבין מה הצד השני מרגיש. תקשורת היא מילת המפתח.

הורוסקופ שבועי - מזל מאזניים מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי הצורך שלכם בשלמות בולט במיוחד החודש, אתם בדרך כלל שואפים לטוב ביותר, אך נראה שהחודש יש לכך ביטויים נוספים. אתם נוטים לביקורתיות עצמית מיותרת ומתקשים לראות את התמונה הגדולה. יש לכם נטייה לשקוע בפרטים הקטנים שאין להם שום חשיבות לטווח הארוך. מערכות יחסים יקלעו לרגעים לא פשוטים בהם תצטרכו להתמודד עם מה שעובר על בני הזוג או בני משפחה קרובים. אתם יודעים מה אתם רוצים בחיים, אבל מבולבלים בנוגע לרגשות שלכם. הצד השני מרגיש בכך ומקבל תחושה שמערכת היחסים אינה מספקת אתכם יותר. אתם נחושים לפתור את הבעיות במערכת היחסים ולא להתחמק מלעסוק בסוגייה הזו. יש לכם מחסום נפשי שקשה לכם להתגבר עליו. זהו למעשה מחסום שיכול להוביל אתכם לפריצת דרך משמעותית אם רק תשתמשו בו כאמצעי לעשות שינויי מהותי בחייכם.

הורוסקופ שבועי - מזל עקרב מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי יש לכם צורך להוציא החוצה את החיוניות והתשוקה שמאפינים אתכם כל כך. אתם זקוקים לאישור מאחרים ומחכים למוצא פיהם. בפועל תעשו הכל על מנת להיראות ולהישמע, גם אם זה אומר לקחת סיכונים או להסתכן בלהיות אגרסיבים יתר על המידה. אתם מפתחים ועובדים בהצלחה על מיומנויות עבודה בצוות, במיוחד כאשר מדובר בשיתוף פעולה עם בני משפחה או שכנים. יש לכם יכולת לראות את הצדדים של כל בעיה, אבל מיקומו של מאדים גורם לכם להיות וכחנים ודעתניים יתר על המידה. נסו לשים לב איך הדברים שאתם אומרים מתקבלים אצל הצד השני והפגינו רגישות חברתית. לפעמים עדיף לשתוק ולתת לצד השני להתבטא. אחריות כבדה מונחת עליכם בבית או עם אחד ההורים. זה יכול להיות מלחיץ ולהוביל לבעיות בריאותיות אצלכם. אל תוותרו על ביקור אצל הרופא אם אתם מרגישים שיש בכך צורך.

הורוסקופ שבועי - מזל קשת מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי מערכות היחסים שלכם הן המוטיב העיקרי שמעסיק אתכם החודש. אתם מגלים יכולות חדשות להיות אסרטיבים ולהסביר בדיוק מה אתם רוצים, תנסו שלא להבהיל את הצד השני עם התלהבות היתר שלכם. אתם זקוקים להרבה חופש ועצמאות אם אתם נמצאים במערכת יחסים רומנטית מחייבת, זה הזמן לשבת על כוס קפה לשיחה מלב אל לב עם השותפים שלכם ולהסביר מה חשוב לכם. שינויים צפויים במקום העבודה או בתוך המשפחה המורחבת. כל שינוי או שאיפה לקידום כדאי לעשות עד ה 18 לאוקטובר. אתם נהנים מאומנות, מוזיקה, ספרות ויצירתיות, תנו מקום לבטא את הצד הזה באופן שלכם ואל תזניחו זאת לטובת פעילויות דחופות יותר. אוכל ותרבות הם מקור להנאה. כל הקשור לחוזים או כספים המשותפים לכם ולבני הזוג מחייבים תשומת לב, בדקו את חשבון הבנק וודאו שאתם יודעים בדיוק מה קורה שם.

הורוסקופ שבועי - מזל גדי מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי החיים מלחיצים החודש ושינויים מתרחשים כל הזמן בכל תחומי החיים שלכם. היבט קשה עם מרקורי, גורם לכך שהגישה שלילית והתחושות שלכם הן קשות, מערכות יחסים מתאפינות בהתנהלות מתוחה ולא נעימה. אחרים עשויים לחשוב ולראות אתכם כאנשים מקסימים ומאושרים כלפי חוץ, בפועל בפנים אתם מרגישים שהחיים שלכם נמצאים בכאוס ובחוסר שליטה. בני הזוג או חברים קרובים עוזרים לכם לנתב את הרגשות הקשים ולפרוק את שעובר עליכם בפניהם. החל מה 23 לאוקטובר התחושות משתנות, נקודת המבט שלכם הופכת אופטימית יותר, הכרויות חדשות יעודדו אתכם שהעתיד צופן בחובו הזדמנויות חדשות שלא היו אפשריות אלמלא השארתם מאחוריכם מקומות ואנשים שהגיע הזמן לשחרר.

הורוסקופ שבועי - מזל דלי מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי אתם נמצאים בסערה רגשית בשבועות האחרונים ולא קל להיות לידכם כשאתם במצב הרגשי הזה. דברים נבנים ברקע ולאחר ליקוי הלבנה ב 6 לאוקטובר תתחילו להרגיש שינוי לטובה. זו ההפוגה הראשונה שאתם חשים מזה שבועות רבים. יש לכם צורך לבטוח בחברים קרובים, לא קל לכם לדבר על מה שעובר עליכם ולא תמיד חברים או בני משפחה מצליחים להבין אתכם. תהפוכות גדולות צפויות בחיי האהבה, מישהו שם לב אליכם אבל אין לו או לה מושג איך לגשת אליכם, תעזרו להם עם מחוות קטנות של עידוד. הקריירה נמצאת החודש על אש קטנה, אתם מתמקדים בכל הקשור לאהבה ולחיי חברה, החברים שלכם חשובים לכם מאד ומסייעים לכם בקשיים איתם אתם מתמודדים. ב 23 לאוקטובר השמש עוברת למזל עקרב ומצב הרוח משתפר פלאים. פרויקטים רבים וחדשים עומדים על הפרק, אל תקחו על עצמכם יותר מדי, אתם זקוקים להפוגה הזו ולתת לנפש זמן מנוחה.

הורוסקופ שבועי - מזל דגים מאת הפורטל הורוסקופ
שבועי החיים מלחיצים אתכם החודש ושינויים בכל התחומים עומדים להתרחש. מערכות היחסים שלכם מתוחות מדיי והגישה שלכם שלילית ופסימית. אנשים אחרים עשויים לראות אתכם מקסימים ומאושרים כמו שאתם בדרך כלל נראים. אבל למעשה מתחת לפני השטח אתם מרגישים שהקרקע נשמטת תחתכם ושאתם נמצאים בכאוס גדול. בני הזוג תומכים בכם בכל התהליך הקשה שעובר עליכם. הם למעשה מקום המפלט שלכם. רווקים מתקשים למצוא מקום לתעל אליו את האנרגיות וכדאי לצאת לטיולים ארוכים, ללכת לשחרר לחץ במכון כושר או לשפוך את הלב ולספר בכנות מה עובר עליכם, לחבר קרוב ואמפטי. הקלה צפויה החל מה 8 לחודש, תרגישו שהכוחות שלכם חוזרים אליכם, תוכניות חדשות לנסיעה או למפגש רב משתתפים יעשו לכם טוב ויעזרו לכם להתאושש מהקשיים שעברתם בתחילת החודש.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר