הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. הורוסקופ יומי, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל, מיסטיקנים ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל טלה - הורוסקופ שנתי - 2019
     הורוסקופ חודשי נובמבר מזל טלה הורוסקופ חודשי נובמבר     הורוסקופ שבועי מזל טלה הורוסקופ שבועי     הורוסקופ יומי מזל טלה הורוסקופ יומי

השנה שלכם מתחילה עם אנרגיות מאד גבוהות עד כדי כך שלפעמים אתם מתבוננים בעצמכם ותוהים אם זה באמת אתם! השנה החדשה האמיתית אצל בני מזל טלה מתחילה לאחר ליקוי החמה ב 21 למרץ כאשר אוראנוס ומאדים נכנסים למזלכם. הרגשות ישתוללו במשך מספר שבועות, אבל לאחר מכן תוכלו לשבת בנחת ולראות איך הדברים מסתדרים ואתם מצליחים בכל דבר שתרצו. השתמשו בחוכמה באנרגיות הללו כדי לקדם את הצד החברתי והיצירתי במיוחד במהלך חודש אוגוסט. ליקוי החמה ב 13 לספטמבר יהיה קצר אך אינטנסיבי, שימו לב שאתם לא מאבדים את הכיון בימים הללו. בחודש נובמבר תהיו מוכנים לקחת על עצמכם קצת יותר אחריות וסמכות, תגלו שלקראת סוף השנה אתם חשים בוגרים, מעודנים ומנוסים יותר. זה מאד יעזור לכם בכל מה שקשור לקריירה או לעסק.

קריירה וכספים:
אם אתם כבר נמצאים בתוך מסלול קריירה מובנה וברור או שיש לכם עסק משלכם, זו שנה טובה בה התחום המקצועי נכנס להילוך גבוה יותר. הקפידו שלא לקחת על עצמכם יתר על המידה על מנת שלא תשרפו את כל האנרגיות בבת אחת, יש לכם נטייה כזו. אל תעמיסו על עצמכם יותר ממה שאתם יכולים לעשות, זו שנה מסוכנת להגיד בה כן לכל הצעה. זה טוב להיות הוגן ולהענות לבקשות של קולגות ולקוחות, אבל כדאי שבמקביל הסובבים אתכם יבינו שיש לכם גבולות, הם יכבדו אתכם בשל כך. אם אתם שואפים לעשות שינוי בקריירה או מעבר לארץ אחרת, הזדמנויות טובות יפתחו בפניכם החל מספטמבר. לאורך כל השנה המצב הכספי נראה יציב, למרות הפיתוי להרבות בבזבוזים, במיוחד במהלך תקופת הקיץ. הרגלים טובים ונכונים אשר אתם משכילים לאמץ סוף סוף, כולל היכולת שאתם מפתחים להקשיב לחברים מנוסים יותר, תורמים לתחושת הביטחון והיציבות הכלכלית. גם קשיים שתחוו יחלפו להם החל מנובמבר וצפויה התאוששות מלאה.

הורוסקופ שנתי אישי - 2019 בחסות Astrology.com

You can certainly use your charm to get what you want today, but wouldn't you rather go for a more challenging option? This is a good time to put yourself to the test. Instead of smiling, flirting or even sassing your way through things today, get serious and meet people directly. Address the issues straight on and people will take you more seriously. Your charms are usually a valuable strength, but today they could give people the idea that you can't get things through your brains alone.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר