הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. תחזית על זוגיות, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלות
מזל טלה - הורוסקופ חודשי ספטמבר 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
אהבה וזוגיות: מבחוץ, אין מהלכים חשובים גלויים לעין. אף אחד מכוכבי הלכת אינו אנרגטי, ולא צפויים שינויים גדולים. תהיה אווירה רומנטית מסוימת, אבל די חלשה וכמעט בלתי מורגשת. זה עלול לקרות, כי שום דבר מיוחד אינו מתרחש, אבל זה גם יכול להיות כך מפני שדברים קורים מתחת לפני השטח. סוד או אהבה אסורה? אכזבה? נסיגה אל העולם של פנטסיות? או טיול לעומק התת המודע? קשה לנחש מה קורה מאחורי הקלעים. השינוי יחל ב 22 לחודש כאשר החיים יתמלאו ניחוחות צבע, מוסיקה ושמחה. עכשיו זה הזמן למחוות רכות - זה הזמן של אהבה והרמוניה! קריירה וכספים: לפניכם חודש חשוב, אם כי לא קל במיוחד. יש בכל זאת, מספיק משאבים להצלחה ואתם לא נבהלים מול קשיים, תוכלו לקחת את האתגר ולהפיק את המרב מתקופה זו. רוב הסיכויים שתתקבלנה בסופו של דבר כמה משימות נוספות. אבל, למרות העומס, הן יהיו משימות שתכבדנה עליכם, ויתנו לך את הכח לבצע אותן. ספטמבר הוא חודש מאד פעיל מבחינה כלכלית. מאדים בבית הכסף שלכם ישאף למצוא דרכים להגדיל את ההכנסות, קחו את היוזמה, החליטו, ועשו את מה שנדרש. ייתכן שיהיו כמה אי הבנות בנוגע לכסף. זה יכול להיות קשור לדיונים מסוימים, ניירות או מסמכים כלשהם שדרשו טיפול בעבר אבל לא טופלו עד הסוף. עכשיו זה הזמן לסגור את כל הקצוות. השליש האחרון של ספטמבר יהיה רווחי יותר, אבל גם סוער במיוחד. בריאות: יש לכם אנרגיה טובה החודש. אבל בחלקו השני של החודש יהיה סיכון של התמוטטות עצבים או תאונות, או בעת נסיעה, או כאשר מתעסקים עם חפץ שעלול להיות מסוכן.

מזל שור - הורוסקופ חודשי ספטמבר 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
אהבה וזוגיות: בשלושת השבועות הראשונים של חודש ספטמבר ונוס מגבירה את הקסם וכוחות הפיתוי שלכם. החושניות והנטייה להביע את הרגשות יוצרות הזדמנויות סנטימנטליות. מצב הרוח שלכם עליז ואופטימי, ויש נטייה להתרועע לעתים קרובות יותר, לצאת, ולפגוש הרבה אנשים. ב 17 לספטמבר הצורך באינטראקציה ותקשורת יהיה מודגש על ידי מאדים, שהוא גם השליט של בית הזוגיות שלכם. לכן אתם בתקופה תוססת, צבעונית, נוחה לאהבה, נישואים, ידידות, יחסים באופן כללי. זה ימשך ככה עד ה 22 לחודש. התקופה השנייה של ספטמבר 2018 ובמיוחד השליש האחרון מלא לחץ. בספטמבר 22 מאדים, השליט של בית הזוגיות, ייכנס לגדי, והתקופה שלאחר מכן תהייה קשה באהבה. הזהרו! קריירה וכספים: כספים יהיו הנושא המרכזי של זה. בבית הכסף יתקימו כמה מעברים חשובים, כולל דאגות וחוויות בלתי צפויות. משהו בהחלט יקרה. צפו לחוסר מנוחה, הפתעות, שינויים והחלטות! שותפויות יכולות להיות מעורבות (עבודה ועסקים, בעיקר, אבל גם עם חברים). שותפות אחת יכולה להסתיים, בעוד אחרת יכולה להתחיל. בכל מקרה, הגיע הזמן להגדיר את היעדים הפיננסיים והאסטרטגיה שעימם. לא צריך לסמוך על אינטואיציה וסיכוי, אלא לנהוג בתבונה, ולפעול לפי תכנית. מאדים, יעודד אתכם ויעזור עם תקשורת ועיסוקים רוחניים. בריאות: אתם במצב טוב, במיוחד בחלק הראשון של ספטמבר. בחלקו השני של החודש תגיע איזה חוסר נוחות פסיכולוגית שתכלול מתח מוגבר, ואי נוחות פיזית. מערכת העצבים דורשת הגנה. ודאו כי אתם ישנים מספיק, קחו ויטמינים, שתו תה והקפידו לנוח.

מזל תאומים - הורוסקופ חודשי ספטמבר 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
אהבה וזוגיות: תקופה די קשה להגדרה לפניכם. בחודש הזה תהיה הרבה אי יציבות, תתקשו לקבל החלטות, הנסיבות תשתנינה ללא התרעה מוקדמת, ותצטרכו להערך מחדש. יתכן וחבר מן העבר יצוץ פתאום ויבלבל אתכם לאחר שכבר חשתם מחוזקים ומגובשים. גם הקריירה תצטרך להשתלב עם הצרכים של בני הזוג. אתה צריכים להתאים את האג'נדה שלכם בהתאם לצד השני, או שמערכת היחסים תשפיע על ההתפתחות המקצועית בדרך שונה. מומלץ לצאת לטיול רומנטי, ליצור קשר עם מישהו ממקום רחוק או לבלות במקומות רוחניים ומיסטיים. בשבוע האחרון של ספטמבר תגיע בהירות רבה לחייכם, תוכלו סוף סוף להסיק מסקנות מכל מה שקרה ואולי גם לקבל כמה החלטות חשובות. קריירה וכספים: אתם בנסיקה כלפי מעלה. אתם תהיו מאוד נחושים, תוכלו לגייס את עצמכם טוב מאוד להתמודד עם האתגרים שלפניכם. ספטמבר יהיה חודש תחרותי, כאשר יהיה לכם מה להוכיח, אתם לוקחים אחריות על גורלכם ומראים את הכח שלכם. זו לא תהיה תקופה שקטה, אבל דברים מיוחדים בדרך כלל קורים בתקופות חסרות מנוחה, המאתגרות אתכם, גורמות לכם להתחרות, ומכריחות אתכם לנקוט בפעולה. כל מה שאתה צריכם לוודא זה שלא לגרום לעימות בינכם ובין הממונים עליכם או רשויות. מבחינה כלכלית, יהיו רווחים ממקורות חדשים, כדאי להיות מאוד זהירים לגבי כסף בחלקו השני של חודש זה! בריאות: אתם בכושר גופני גבוה, אבל תצטרכו להתמודד עם לחץ. הלחץ המקצועי יהיה גבוה למדי בנובמבר וגם בכל הקשור לבית והאחריות הקשורים למשפחה. כדאי לתעדף או להאציל על אחרים חלק מן המשימות.

מזל סרטן - הורוסקופ חודשי ספטמבר 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
אהבה וזוגיות: יופיטר ממוקם החודש בבית הזוגיות שלכם ויביא עימו משב רוח חיובי והצרכים הרגשיים שלכם יענו בקלות רבה יותר. מהצד השני, מאדים יגדיל את המרץ המיני, הרצון והתשוקה יתעוררו. זהו שילוב דינמי מאוד, לפעמים אפילו כזה שגורם להגזמה או הרפתקנות (בדיוק כפי שאתם אוהבים את זה!), במחצית הראשונה של ספטמבר. עדיין במחצית הראשונה של החודש, ונוס בזוית עם יופיטר, אשר מבשרת טובות. תחת ההבט הזה, אהבה חדשה יכולה להתחיל, אהבה קיימת תתחזק עוד יותר או תצמח מעלה ומערכות יחסים שהתקררו יכולות להתלקח שוב. זמן טוב לבלות עם בן הזוג, יהיה לכם מאד טוב יחד, או שתמצאו את עצמכם מרבים באירועים חברתיים, מפגשים קבוצתיים או נסיבות הנוגעים למפגש עם קהלים גדולים. הזוגיות תתפתח לטובה הודות להתערבותו של חבר או יועץ. קריירה וכספים: בחלק הראשון של החודש קחו יוזמה והתכוננו למעשים גדולים. אתם רוצים להוכיח למה אתם מסוגלים, אבל חוסר תיאום עלול לגרום לדברים להתפספס. אין לכם סבלנות, קחו בחשבון שפרטים שיוזנחו יגבו את המחיר שלהם. מצד השני, יהיה חודש טוב מאוד בכל הקשור למערכות יחסים. תוכלו לשתף פעולה בהתלהבות, אתם מצטרפים למאמץ קבוצתי, תצליחו לאסוף את כולם ולהקים צוות. אתם מאד פופלרים וכולם יציעו את העזרה שלהם במידת צורך. בשליש האחרון של ספטמבר תוכלו להתמקד בהשגת יעדים טוב יותר, וההצלחה תתחיל לקרום עור וגידים. באשר לכסף, המצב לא צפוי להשתנות, אבל בחלק השני של החודש תהיה התגייסות יוצאת דופן, אשר יכולה להביא לרווחים חשובים, אך כרוכה גם במידה מסוימת של סיכון. היזהרו! בריאות: יש לכם אנרגיה, אתם מרגישים את הצורך בפעולה ותנועה, אבל בעיות, במקרה שהן מגיעות, תהיינה קשורות לחיפזון וחוסר זהירות: תאונות, הצטננות, או מחלות חורף. בשבוע האחרון של ספטמבר אתם עשויים להיות תשושים והמערכת החיסונית שלכם נחלשת.

מזל אריה - הורוסקופ חודשי ספטמבר 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
אהבה וזוגיות: הכוכב השולט בבית האהבה והזוגיות שלכם יהיה בעמדת כוח דומיננטית, שרומזת על קשר בין האהבה וכוח או מעמד. כמה פירושים אפשריים: הזוגיות תכתיב את שאר תחומי החיים, אתם תגיעו למטרות המקצועיות שלכם או שאתם עולים בסולם החברתי עם העזרה של בן הזוג או בזכות הקסם האישי שלכם. אתם נמשכים לאנשים שנמצאים גבוה בסולם ההיררכי. יש סיכוי שתמצאו אהבה בנסיבות מקצועיות, או שתהיה לכם ציפיה גבוהה מבן הזוג שלכם בנוגע לסטנדרטים. אפשרות אחרת היא שתוכלו להשיג תשומת לב ציבורית בשל זוגיות או שמערכת היחסים שלכם תקבל אישור או הכרה חברתית. בשליש האחרון של ספטמבר תצטרכו לקבל החלטות שעשויות להעמיד את הרגשות שלכם למבחן. סוגייות הקשורות לילדים, לידה או הורות יכולות להיות גם על סדר היום בחודש זה. קריירה וכספים: הצלחה מאוד קרובה אליכם ואתם יכולים להגיע אליה בלי יותר מדי מאמץ. יופיטר נמצא בבית העבודה והאחריות היומית שלכם, בעוד ונוס נמצאת בבית הקריירה שלכם. זה שילוב מצוין, שיכול להביא הישג וסיפוק, וכתוצאה מכך שיפור משמעותי לחשבון הבנק שלכם. שיתוף פעולה, עבודת צוות, השתתפות בפרויקטים של הרבה אנשים, או הצטרפות לארגון מקצועי או פוליטי או כזה שתומך באינטרסים שלכם בדרכים אחרות - כל זה יהיה מודגש על ידי המעבר של השמש, וכל זה יעזור לכם להגיע להישגים, אבל הם דורשים תקשורת זהירה ויותר טיפול בניירות, מסמכים וחישובים. ספטמבר יהיה חודש בו יתקבלו רווחים, אבל פה ושם יכול להופיע עיכוב או אי הבנות קטנות הנוגעות לכסף. בריאות: אתם תהיו במצב טוב, תהיה לכם אנרגיה ויכולת עבודה ומורל גבוה. עדין, נסו להמנע מכל סיכון שיכול לגרום לפגיעות או תאונות. בחלק השני של החודש התחושה הכללית במיטבה עוד יותר.

מזל בתולה - הורוסקופ חודשי ספטמבר 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
אהבה וזוגיות: יופיטר ימשיך לגרום לחיי האהבה שלכם לפרוח, הרפתקאות, חיזורים ואהבות חדשות. המיקום של יופיטר בבית האהבה מעורר בכם חושניות ויחזק את המיניות שלכם, ואתם תהנו מחוויות ארוטיות מענינות במיוחד. בית הזוגיות שלכם נמצא בשיאו, בחלק העליון של השמים, מעודד את חיי האהבה והנישואים. ספטמבר יהיה חודש של פעולה, כיבוש והגשמה, לא זמן שבו כדאי להמנע מעשייה. כדי להגיע להצלחה מוחלטת, אתם צריכים להכין את הקרקע בזהירות כי למרות הפריחה במערכות יחסים, תקשורת לקויה היא הדבר היחיד שיכול לפגוע ביחסים שלכם. אם אתם מכורים לעבודה, עשו מאמץ לדאוג שהערבים וסופי השבוע יהיו פנויים ותוכלו להקדיש אותם לאהבה או לבני זוג! לא תצטערו על כך. קריירה וכספים: החודש יהיה חיובי לקריירה, הצלחה וקידום. כל מה שקשור למעמד החברתי, מקצועי, סמכות, יוקרה והשפעה יהיה מוצלח החודש. ההבט של השמש יציב אתכם במרכז תשומת הלב, וידגיש את האישיות והאיכויות שלכם, אבל צריך להיזהר! אל תשכחו ששבתאי יהיה גם בבית המעמד המקצועי החברתי, וזה ידרוש מכם לחכות בסבלנות, להתאמץ ולהתמיד. למרבה המזל, יש לכם יותר מבן ברית אחד, יופיטר, עוזר לכם לבטא את הכשרון והיצירתיות שלכם, כדי להראות מה היכולות שלכם ולנצל הזדמנויות. יופיטר ייקח אתכם למקום הנכון, בזמן הנכון, וזה לא מעט. רווחים כספיים צפויים החודש, אולי לא יתקבל סכום מאד גדול, אבל הוא יסייע לכם לשלם חובות, בכל מקרה מומלץ להוציא פחות על הנאות, בידור ותחביבים. בריאות: תצטרכו חיוניות טובה בחודש זה, ואפילו אנרגיה נוספת כדאי להצליח להתמיד בפעילות גופנית מאומצת. הפעילות הגופנית תעשה לכם טוב מאוד במיוחד באזור מערכת העצבים שהיא קצת חלשה. בשליש האחרון של החודש המנעו מתאונות בעת נסיעה או בעת טיפול בחפצים מסוכנים!

מזל מאזניים - הורוסקופ חודשי ספטמבר 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
אהבה וזוגיות: כוכב מאדים הנלהב יישאר בבית האהבה שלכם וימלא אתכם מרץ מיני וגעגועים להרפתקה. בפעמים אחרות, יפגין פזיזות הפגנתית או הגזמה, בכל מקרה הוא יתבל את החיים הרגשיים שלכם. ונוס תעזור לכם במילים או ברעיונות ותעורר הצהרות, הודעות רומנטיות וטיולים או נסיעות קצרות, רגשניות, שיקרו. זה זמן טוב למפגש עם אנשים חדשים שיקל את הדרך למציאת אהבה. תקשורת בין בני זוג, חלומות משותפים, רצונות או העדפות תלך יותר בקלות. גם אם יש כמה היבטים שאינם הרמונים ביניכם, הכוונות הבסיסיות נוטות לכיוון פרטיות, יציבות, בית, משפחה. אירוע לא צפוי יתקיים בשליש האחרון של ספטמבר או אפילו בתחילת אוקטובר. זה יכול להיות קשור לחבר או שזה עלול להיות כרוך בפעילות קולקטיבית או חברתית. קריירה וכספים: בחלקו הראשון של החודש תוכלו להתמקד במשאבים שלכם על מנת להתכונן. עם מאדים בצד שלכם, אתם תראו את הכישרונות שלכם בצורה משכנעת ביותר, מלאת להט, בעוד רוח היצירתיות תהיה מלאה כוח ועזוז. ונוס עוזרת לכם בכל הקשור ללמידה ותגרום לכם מזל בכל נושאי משא ומתן, פגישות רשמיות, שיחות עם בוסים או הרשויות או עם נסיעות עסקים. ב- 17 לספטמבר מאדים יכנס לבית העבודה שלכם. הקצב יהיה יותר דינמי, אבל יחד עם זאת יהיה יותר מתח, נחישות, שאפתנות והצורך להוכיח משהו יגבר. ההשגים חשובים לכם אבל חישבו גם על המחיר אותו תצטרכו לשלם. בריאות: תהיה לכם הרבה אנרגיה החודש, מעין אנרגיה בסיסית שדרושה על מנת לשמור על אומץ פיזי וצמאות לאדרנלין, כמו ספורט או סקס. עם זאת, בחלק השני של חודש ספטמבר כוכב מאדים יבקר בבית הבריאות שלכם, כך שמומלץ להימנע מכל סוג של סיכונים ולטפל בעצמכם.

מזל עקרב - הורוסקופ חודשי ספטמבר 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
אהבה וזוגיות: החלק הראשון של החודש יזרום באווירה של מעשיות חסרת רומנטיות. זה אפשרי, כי אינטרסים משותפים יהיו סביב כסף, קריירה, משפחה, לינה. יהיו הרבה דיונים, ותקשורת בענין זה לא רק בספטמבר, אלא אף לאורך תקופה ארוכה, שיכולה להימשך עד לאביב 2019 . בחלקו השני של החודש יהיה יותר קצב, יותר אנרגיה, יותר תשוקה. מאדים יכנס לבית האהבה והמיניות ב -17 לספטמבר, ויגרום לפעולה. הליבידו יגדל, רצונות יהפכו תוססים, רגשות יותר נלהבים, ומחוות רגשניות, נועזות יותר. המפגש בין מאדים לפלוטו יכול לגייס את כל המשאבים הארוטיים, יכול ללדת תשוקה גדולה ולעורר את הפנטזיות הסודיות ביותר. אתם חשים את הפיתוי לשבור מוסכמות ולחקור את יסוד הקיום. עם זאת, יש איזה סיכון בכל זה, סיכון לבלבול, במיוחד לקראת סוף החודש. קריירה וכספים: יופיטר, המיטיב הגדול נמצא בהבנה טובה עם ונוס, מה שגורם להתקדמות ולשביעות רצון, במיוחד בשליש הראשון של ספטמבר. זה הרגע הנכון ליוזמות שלכם, וליהנות מטובות הנאה מקצועיות או פיננסיות. חשוב לכם שיהיה לכם כסף, אבל יש גם נטייה לבזבז אותו בחוסר אכפתיות. אולי עדיף שתשמרו עליו, שכן החלק האחרון של החודש לא יהיה נדיב כל כך. יכולה אפילו להגיע תקופה של קיפאון כלכלי, כתוצאה מיוזמה אימפולסיבית או ניסיון לקבל קצת כסף בלי לעבוד קשה. מרקורי יכול לגרום לכמה בעיות הקשורות לנכסים בחלקו הראשון של חודש ספטמבר ולבעיות בתקשורת או בעיות בנסיעות בחלקו השני של החודש. בריאות: קשה לכם לבחור ולהתמקד. קבעו סדר עדיפויות כדי לא לבזבז זמן. השמירה על בריאות טובה חיונית. דיבור על מה שמפריע לכם יעזור למצוא פתרון בקלות רבה יותר. נסיעות יכולות להיות קשורות לבריאות.

מזל קשת - הורוסקופ חודשי ספטמבר 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
אהבה וזוגיות: תקופה מורכבת לפניכם, קיימת התמקדות באופן שבו העתיד והעבר נקשרים יחד ומקבלים צורות חדשות ותוכן חדש. צפויים שינויים, הפתעות ואירועים בלתי צפויים. מצב הכוכבים גורם לבעיות לא פתורות או למצבים מסוימים שדורשים התייחסות מיוחדת. שבתאי אף הוא גורם לעיכובים מיותרים החודש. הדרך להתמודד היא על ידי הומור, לא צריך לקחת את הדברים כל כך ברצינות, המנעו מלכעוס, לנזוף או להיות יהירים, כל ההתנהגויות הללו לא יעשו לכם את החיים קלים יותר. אם אתם פנויים ומחפשים שותף, הזהרו ממי שתפגשו החודש! לא משנה כמה מרתק הוא או היא או נראה כמו אטרקציה מיוחדת, סיפור אהבה שנולד בנסיבות הנוכחיות נוטה להיות כבד מדיי. אם יש לכם בן זוג סבירות גבוהה שגם השותף שלכם עובר תקופה קשה עכשיו. קריירה וכספים: שיתוף פעולה ושותפויות ישאו חשיבות מיוחדת בספטמבר. עם זאת, גם אם קשרים מקצועיים יהיו מעט יותר רגועים מבחודש שעבר יש להתייחס אליהם ואל חוזים שנרקמים בזהירות רבה. כי הם יכולים לחשוף אתכם לחוסר יציבות, שינויים בלתי רצויים או הפסדים, עם השלכות שליליות אפשריות על המצב הכלכלי לטווח ארוך. בחודש זה, אינטרסים כספיים יהיו מודגשים על ידי המעבר של מאדים ושל יופיטר, שיהיו מעברים פעילים מאוד. ייתכן שתשתתפו בשיחה מפתה על עסקות, השקעות או יוזמות עסקיות אחרות. אם כמויות גדולות של כסף נמצאות על כף מאזניים, כדאי לנתח את הענינים על ידי עזרה של איש מקצוע. בריאות: אתם לא בכושר שיא אבל במחצית השנייה של החודש ונוס תסייע לכם בכל הליך טיפול רפואי, יופי או פיזי. ונוס תעזור לכם ליצור קשר עם מומחים שיעזרו לכם למצוא את השיטות והטיפולים הטובים ביותר.

מזל גדי - הורוסקופ חודשי ספטמבר 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
אהבה וזוגיות: החיים הרגשיים שלכם יהיו די מסובכים. אתם נהנים מצד אחד מיוזמות וממציאת הזדמנויות חדשות, ומצד שני לוקים בהיסוס, שינויים בלתי צפויים ודחייה. החודש לא סביר שדברים יקרו כפי שרציתם, קחו את הזמן ואל תילחצו. יכול להיות שיהיו לכם בכל זאת הפתעות נחמדות למדי, כי הליקוי שיתקיים בבית האהבה שלכם, שייך לקבוצה של ליקויים שנחשבים נדיבים. לעומת זאת, יהיו לכם שפע של מעברים סותרים הרומזים על קושי מסוים בשמירה על הרמוניה. בחלקו השני של חודש ספטמבר 2018 יש לקבל החלטות, בעיות תידונה ברצינות ובנחישות, ובמקרים מסוימים, אפילו יהיה קשה להתמודד עימן. זה כאילו שאתם סוף סוף חוזרים לתפקד אחרי שבועות של ניסיונות ודאגות. לאנשים מסוימים זה יכול להיות משמעותי כמו החלטות גדולות לגבי נישואים או ילדים. קריירה וכספים: מאדים בביתו העבודה שלכם עד 17 בספטמבר, שמירה על הלחץ והקצב המהיר הופכים למלחיצים מידי, אך אפשרי גם לקבל תוצאות מיידיות והחלטות חשובות. במקביל, מרקורי יעשה תמרונים מבלבלים, רוצה למשוך תשומת לב על תקשורת מבולבלת. ייתכן שיש ויכוחים עם עמיתים / כפיפים או בעיות עם ניירות, מסמכים, קבצים או ציוד ומכשירים שאתם אתם עובדים. אם יש לכם עבודה מסוכנת, הזהרו מתאונות עבודה! השליש האחרון של החודש יסומן על ידי שאפתנות, תחרויות, יריבות או התנגשויות. זה יכול לעורר אתכם להוביל, לארגן ולנהל, אבל, באותו הזמן, זה גם זמן שבוחן את היכולת שלכם להתנהל בשיתוף פעולה עם אחרים. בריאות: אי שקט ולחץ נוטים להשפיע עליכם במיוחד בחלק הראשון של החודש, מה שיחשוף אתכם לזיהומים, דלקות, כוויות ופציעות קטנות אחרות על חשבון פזיזות או רשלנות. עצבנות וקושי להתרכז יכול להיות היבטים אחרים של תשישות. לאחר ה 28 לחודש תתחיל תקופה נוחה יותר בכל הקשור לבריאות ולתחושה הפיזית.

מזל דלי - הורוסקופ חודשי ספטמבר 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
אהבה וזוגיות: ספטמבר יהיה חודש מיוחד. כל כוכבי הלכת הקשורים לבית שלכם קשורים לאהבה ולבית היחסים. יש שיפור רב ביחסים, וגם הסתברות לכמה אירועים משמעותיים ביותר. אתם זמינים רגשית ותהיו מוכנים לקחת על עצמכם את היוזמה, לקחת את הצעד הראשון, ואפילו ללכת באומץ עם מה שאתם רוצים. עם זאת, התלהבות ותשוקה אינן כל מה שנדרש כדי להצליח. בחלקו הראשון של חודש ספטמבר, מאדים יכול לגרום לכם לנקוט גישה יותר מדי אגרסיבית, ומרקורי מדרדר ומוסיף את הסיכון לתקשורת לקויה או התנגשות של רעיונות. בימים אלו אולי יש דברים לא צפויים, יוצאים מגדר הרגיל, אבל האפקט הסופי יהיה חיובי. קריירה ועבודה: בית העבודה יהיה מאוד צפוף. המעברים של כוכב הלכת והשמש יגרמו ליותר אחריות, מאמצים די גדולים ובעיות שצריכים לפתור. עם זאת, הרפתקאות אלה יגרמו לכם להתבלט ויכולות לתרום להתקדמות המקצועית שלכם או להכנסה גבוהה יותר. בחלקו השני של ספטמבר יש לתת תשומת לב גבוהה יותר בכל מה שקשור למסמכים, ניירות, קבצים, חישובים, ניהול מו"מ ועסקות. יחסי עבודה יהיו חשובים מאוד, כמו גם הקשר עם עמיתים ושיתופי פעולה. גם אם אתם אוהבים לפעול לבד, החודש כדאי וצריך להעדיף עבודת צוות. בריאות: כדאי לשים לב לבריאות, תצטרכו לטפל בעצמכם, להקשיב לגוף שלכם, לנהל חיים מאוזנים ככל האפשר ויש גם בדיקות רפואיות שהכרחי לעשות.

מזל דגים - הורוסקופ חודשי ספטמבר 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
אהבה וזוגיות: אתם צמאים לאהבה, הבנה, קבלה ואישור, ונוס עוברת דרך בית הזוגיות שלכם בשבועיים הראשונים של ספטמבר. רגישות יתר יכולה להיות מודגשת על ידי התנהגות בלתי הגיונית בתחילת החודש תחת ההשפעה של ההיבט הקשה של כוכב האהבה. זה יכול להיות בשל אירוע רשמי או בעיה מקצועית. בתאריך 8-9 בספטמבר יופיטר מבטיח הצלחה, כנראה כתוצאה מנסיעה, דיון או קבלת דבר מה בדואר. האווירה תישאר רגועה עד ה-21 לחודש. לאחר מכן, קשרים נוטים להסתבך, אתם נדרשים לגלות בגרות וסבלנות. קריירה וכספים: ספטמבר לא בדיוק קל, אבל עם משמעת והתמדה אתם יכולים להפוך אותו לפורה. הנושאים המטרידים ביותר יהיו קשורים לכסף, מערכות יחסים, או עבודה הרחק מהבית. נראה שאתם צריכים לעשות קצת חשיבה על איך כל הקשרים מקדמים אתכם. בכל מקרה, כסף יהיה אתגר. אולי כדאי שתשקלו לעשות כמה השקעות או לפתוח עסק, זה אפשרי באותה מידה שתהיו עסוקים בנושאים כגון הלוואות, חסכונות, הבראה, חובות או ירושה. בריאות: אתם עוברים תקופה מעט לא נעימה ונוטים לחלות בקלות. החל מה 17 לחודש תתחיל תקופה מתוחה, עם חשיפה גבוהה למתח, תאונות ובעיות שונות אחרות.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר