הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. תחזית על זוגיות, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלות
מזל טלה - הורוסקופ חודשי דצמבר 2017 מאת הפורטל הורוסקופ
רומנטיקה: למרות שלפעמים אתם עלולים למצוא את עצמכם לבד, אין לכם סיבה להרגיש בודדים, שכן אם תרצו יש לכם הרבה מקומות ללכת אליהם והרבה אנשים שרוצים להפגש עמכם. השמש זורחת עבורכם וזה החודש בו בני המין השני רואים אתכם במלוא הדרכם. קריירה: זהו חודש טוב להתחיל פרויקט חדש או לדחוף קדימה רעיונות שיעזרו לכם בדרך להצלחה. אתם חייבים ויכולים לעשות רושם טוב. כסף: אל תתפתו ללהרבות לבזבז על פריטים שאתם באמת לא צריכים, במקום זאת השקיעו את כספכם במשהו ששווה את ההשקעה ויניב לכם תשואה, לא תצטערו על כך. נסיעות: במקום לחלום על חופשה הגיע הזמן לעשות משהו בקשר לזה עכשיו, קדימה, לכו לאינטרט ותזמינו חופשה, אתם חיים רק פעם אחת בסופו של דבר. בית: ייתכן שיש לכם עליות וירידות, אבל רוב מה שגרם לכם כאב ראש גדול התממש, עזבו את זה מאחור והתמקדו במה שיש לכם, כל השאר כבר לא ממש חשוב יותר.

מזל שור - הורוסקופ חודשי דצמבר 2017 מאת הפורטל הורוסקופ
רומנטיקה: אל תאפשרו לעיכובים קלים שנדמה שמתרחשים אצלכם באופן קבוע בתקופה האחרונה לגרור אתכם למטה, קחו את עצמכם בידיים, נערו את האבק וצאו החוצה והשתלבו בחיים עם אחרים. החיים החברתיים שלכם מלאים בחודש זה, הפיקו מכך את המירב ותהנו מהמקום החם שיש לכם בליבם של הסובבים אתכם. קריירה: תהיה לכם הזדמנות לזרוח בחודש זה ואלה שהתעלמו מכם יוכלו סוף סוף לשים לב אליכם ולראות מה אתם באמת שווים. הציגו את כל הרעיונות החדשים שלכם ללא פחד, אתם על הגל. כסף: כספים רבים מתקבלים מעבודה מאומצת ויצירתית שאתם עושים מזה זמן מה, אבל שימו לב כמה אתם מוציאים, ייתכן שצריך לשים בצד קצת ליום גשום. נסיעות: אל תוותרו על ההזדמנות להמשיך ולטייל בחודש זה, בין אם זה עם חברים, בני משפחה או אפילו מסע קטן שאתם רוצים להוציא לפועל בקרוב בו תוכלו לפגוש חברים חדשים ומענינים. בית: יש לכם הרבה יותר מה לעשות בבית, הרבה יותר ממה שאתם חושבים למעשה. התעלמו ממה שאחרים חושבים. אלו הם החיים שלכם ואתם צריכים לבחור כיצד לחיות אותם.

מזל תאומים - הורוסקופ חודשי דצמבר 2017 מאת הפורטל הורוסקופ
רומנטיקה: זה הזמן להחליט מה אתם באמת רוצים ממערכת היחסים שלכם, ורק אז תוכלו להמשיך הלאה. ההחלטה צריכה להיות שלכם ולא של מישהו אחר. במהלך דצמבר אתם הם אלו אשר קובעים את סדר היום במערכת הזוגית. קריירה: אתם תקבלו את ההזדמנות להפוך את הדברים לטובתכם בחודש זה כפי שאתם נחושים להוכיח לאלה שפקפקו בכם בעבר שאתם בעלי כוח שיש להתחשב בו. לקראת סוף החודש זה יקרה, היו סבלניים עד אז. כסף: יש לכם שפע של רעיונות כיצד לגרום לכסף לעבוד בשבילכם, אתם רק צריכים להוציא אותם לפועל ותיראו איך בקרוב נעתיד משגשג יותר ובהיר. נסיעות: זה לא חודש טוב לסוע בו רחוק, יש לכם דברים בבית שעליכם לעשות לפני שתוכלו לעזוב הכל ולצאת לחופשה. השקעה שתבצעו עכשיו תעזור לכם לשחרר את הראש בחודשים הבאים ולהנות מהחיים. בית: זה לא הזמן ללכת סחור סחור, דברו על הרגשות שלכם בקול רם וברור, כדי שאחרים יהיו מודעים למה שאתם רוצים.

מזל סרטן - הורוסקופ חודשי דצמבר 2017 מאת הפורטל הורוסקופ
רומנטיקה: חילוקי דעות הפכו לנחלת העבר עכשיו שאתם ובני הזוג שלכם הגעתם להסכמה הדדית, אם כי כדאי להיזהר עם בחירת המילים. חשבו על מה שאתם אומרים, מבלי לקפוץ למסקנות ללא מחשבה מעמיקה. עם התקדמות החודש הדברים ישתפרו עוד יותר עבורכם. קריירה: עכשיו שהצלחתם להשיג את מה שרציתם לעשות, מצפה לכם חודש שלוו יותר בו תהיו מרוצים למדי. רק וודאו שאתם לא מדברים בחופשיות יתרה על דברים שעדיף שקולגות בעבודה לא ידעו בשלב זה לפחות. כסף: ייתכן שיש לכם חלומות אבל לא כולם שותפים לרעיונות שלכם באותה התלהבות. הקפידו ללכת בדרך שלכם ואל תבזבזו את הזמן שלכם בניסיונות לרצות אחרים כל הזמן. נסיעות: לפניכם חודש של מסעות אשר ייקחו אתכם למקומות מיוחדים שיביאו לכם שקט נפשי ויעזרו לשמור על קשר עם חבר ותיק. בית: עניני המשפחה שהטרידו אתכם, מתחילים להרגע, כאשר כולם מבינים את הצרכים של כל אחד מחברי המשפחה, עדין יתכן ותצטרכו להתאפק מלהביע את הדעה שלכם בכל עת.    

מזל אריה - הורוסקופ חודשי דצמבר 2017 מאת הפורטל הורוסקופ
רומנטיקה: יש מישהו ששם עליכם עין כבר מזמן, אבל אתם הייתם בישניים מדי מכדי לתת לו או לה להתקרב אליכם. אתם לעולם לא תדעו מה יכול להיות ביניכם אם לא תיתנו להם הזדמנות להתקרב. זהו חודש מצויין ליחסים חדשים או לחיזוק מערכות יחסים קיימות. קריירה: אתם יודעים מה אתם רוצים, וחלקכם אף מנסים להחזיר את המצב בעבודה לקדמותו, נסו להתעלות מעל כל ביקורת שאינה ממש מוצדקת. אתם חשים חסרי ביטחון בשל החולשה והמקום הלא נוח בו אתם נמצאים לאחרונה. כסף: אתם מוציאים יותר מדי כסף בחודש הזה, זה לא חכם מבחינה כלכלית, אל תתפתו על ידי תוכניות להתעשרות מהירה, הקפידו ללכת בדרך הישר והדברים יפעלו בצורה הטובה ביותר. נסיעות: אם אתם באמת רוצים לצאת לחופשה קצרה אז אל תתנו לאף אחד או שום דבר לעצור אתכם. חיים רק פעם אחת ואתם צריכים לחיות את חייכם במלואם, ולהנות מהם ומהדרך. בית: אתם אחראים על עצמכם בלבד, זכרו זאת בפעם הבאה שמישהו מנסה להגיד לכם מה לעשות עם החיים שלכם. היצמדו להחלטות שלכם.

מזל בתולה - הורוסקופ חודשי דצמבר 2017 מאת הפורטל הורוסקופ
רומנטיקה: נצלו את ההזדמנות ליישב את כל הבעיות שיש לכם עם אדם אהוב בחודש זה, וודאו שאתם מקשיבים, כמו גם משמיעים את הדעה שלכם. יש לכם סיכוי לסיים את חודש דצמבר עם מערכת יחסים חזקה יותר מאשר בתחילתו של החודש. קריירה: זהו החודש שבו תוכלו להראות לאחרים ממה אתם עשויים, עמית לעבודה שאתם בוטחים בו יציע לכם כמה רעיונות טובים, הקשיבו בתשומת לב רבה שכן זה יכול להיות תחילתו של מיזם מוצלח. כסף: אם משהו לא עובד לכם בחיים, אז זה הזמן להשאיר אותו מאחור ולהתחיל מחדש, לפתוח את הראש, בקרוב תוכלו לבוא עם רעיונות חדשים. נסיעות: מומלץ לקחת פסק זמן מאורח החיים הקדחתני שלכם, ועדיין שימו לב שאתם מתכננים את הדברים עד הפרט האחרון, שכן יש לכם נטייה לשכוח משהו חשוב בדרך. בית: מישהו מעריך אתכם הרבה יותר ממה שאתם חושבים שהוא מעריך אתכם, אל תאכזבו אותם עכשיו, וודאו שאתם נמצאים שם בשבילם, אם וכאשר יהיה בכך צורך.

מזל מאזניים - הורוסקופ חודשי דצמבר 2017 מאת הפורטל הורוסקופ
רומנטיקה: חבר קרוב רוצה שתפגשו מישהו, תשמחו אחר כך שהקשבתם להצעה שלהם. אם אתם נמצאים כבר במערכת יחסים, תחוו התרוממות רוח דומה ברומנטיקה שבינכם במהלך חודש דצמבר. אל תחפשו בשום מקום אחר. הדבר האמיתי נמצא אצלכם כבר! קריירה: הגיע הזמן להרחיב את האופקים שלכם במקום העבודה, אתם צריכים להגדיל את ההזדמנויות שלכם כדי להמשיך ולהתקדם. זה הזמן לקחת כל הזדמנות אשר נפתחת לפניכם ולמנף אותה. כסף: ודאו שאין לכם שום חובות לפני שאתם לוקחים על עצמכם מיזמים חדשים. אם תתחילו ממקום נקי וללא מטענים מהעבר, תוכלו להצליח ושום דבר לא יוכל לעצור אתכם. נסיעות: הזמן הטוב ביותר לביצוע תוכניות נסיעה הוא עכשיו, תכננו את הדברים בזהירות ובשיטתיות, והכל ילך לטובה ובקלות. בית: אם יש זמן לדברים להעשות, עכשיו זה הזמן להתחיל. דחפו את עצמכם להשלים משימות לא גמורות ולהתחיל באלה שצריכות להעשות, ברגע שתסיימו תוכלו לנשום לרווחה.

מזל עקרב - הורוסקופ חודשי דצמבר 2017 מאת הפורטל הורוסקופ
רומנטיקה: במקום לשבת לרחם על מר גורלכם, צאו החוצה ובלו עם אחרים, בקרוב תוכלו להכיר חברים חדשים, שיהפכו את החיים שלכם על פיהם ולטובה. חשוב לשמור על ראש פתוח בעיקר כשהדברים לא תמיד הולכים בדיוק איך שאתם מצפים להם. קריירה: זו ההזדמנות שלכם להתבלט מתוך הקהל ולזרוח, למרות שיש כאלו שעשוים לנסות לפוצץ את הבועה שלכם, אתם לא נותנים להם, הם פשוט מקנאים בהצלחות שלכם. כסף: תעשו מה שאתם רוצים עם הכסף שלכם, אתם לא יכולים לרצות את כולם. יש רגעים שבהם פשוט צריך לדעת להגיד בהם לא. נסיעות: מומלץ להמתין עם תוכניות לנסיעה בחודש זה כיוון שאתם צריכים לדאוג לדברים שקורים קרוב יותר לבית. אין סיבה לדאגה כי הסוף יהיה טוב עבורכם ועבור אלה הנוגעים בדבר. בית: הישארו קרובים לאנשים החשובים לכם והתעלמו מאלה שגוררים אתכם למטה, אתם תהפכו לאנשים טובים יותר על ידי כך שתקפידו להישאר אמיתיים וצנועים.

מזל קשת - הורוסקופ חודשי דצמבר 2017 מאת הפורטל הורוסקופ
רומנטיקה: חילוקי דעות הפכו לנחלת העבר עכשיו שאתם ובני הזוג שלכם הגעתם להסכמה הדדית, אם כי כדאי להיזהר עם בחירת המילים. חשבו על מה שאתם אומרים, מבלי לקפוץ למסקנות ללא מחשבה מעמיקה. עם התקדמות החודש הדברים ישתפרו עוד יותר עבורכם. קריירה: עכשיו שהצלחתם להשיג את מה שרציתם לעשות, מצפה לכם חודש שלוו יותר בו תהיו מרוצים למדי. רק וודאו שאתם לא מדברים בחופשיות יתרה על דברים שעדיף שקולגות בעבודה לא ידעו בשלב זה לפחות. כסף: ייתכן שיש לכם חלומות אבל לא כולם שותפים לרעיונות שלכם באותה התלהבות. הקפידו ללכת בדרך שלכם ואל תבזבזו את הזמן שלכם בניסיונות לרצות אחרים כל הזמן. נסיעות: לפניכם חודש של מסעות אשר ייקחו אתכם למקומות מיוחדים שיביאו לכם שקט נפשי ויעזרו לשמור על קשר עם חבר ותיק. בית: עניני המשפחה שהטרידו אתכם, מתחילים להרגע, כאשר כולם מבינים את הצרכים של כל אחד מחברי המשפחה, עדין יתכן ותצטרכו להתאפק מלהביע את הדעה שלכם בכל עת.

מזל גדי - הורוסקופ חודשי דצמבר 2017 מאת הפורטל הורוסקופ
רומנטיקה: ייתכן שיש לכם תחושה של ניכור במהלך חודש דצמבר, כאשר אלו היקרים לכם מרחיקים את עצמם מכם. הסתכלו על מה שקורה מזוית אוביקטיבית שכן יכול להיות שאתם הם אלו שמרחיקים אותם ממכם בהתנהגות שלכם. לקראת סוף החודש תרגישו שאתם חוזרים למסלול מבחינה רוחנית. קריירה: שמרו את דעתכם לעצמכם בכל מה שקשור לתקשורת עם ממונים במקום העבודה. יש לכם עומס רב של עבודה בתקופה הקרובה ומשימות רבות לעמוד בהן, כמה עמיתים לעבודה מתוסכלים מהדרך בה אתם מנהלים את הדברים. כסף: תצטרכו להתמודד באומץ עם כל מה שקורה בתחום הכספים שלכם, זה טוב ויפה שאתם חיים בתחושה שאתם יכולים להרשות לעצמכם יותר מבדרך כלל, אבל לשם כך עליכם ללמוד להכניס יותר ולהוציא פחות. נסיעות: המקום אליו אתם תמיד חולמים להגיע נמצא בהישג ידכם כעת. אתם פשוט צריכים להיות מעשיים ולתכנן מראש את הדברים, ברגע שתגיעו לשם תוכלו להרגע. בית: תוכלו לגלות בשלב זה מהם סדרי העדיפויות העיקריים שלכם ולקבל החלטה סופית שתהיה הקלה גדולה לחברים קרובים ובני משפחה, רק זכרו להיצמד לתכנית המקורית שלכם.

מזל דלי - הורוסקופ חודשי דצמבר 2017 מאת הפורטל הורוסקופ
רומנטיקה: אם אתם מוצאים את עצמכם לבד יותר ויותר למרות שאתם בתוך מערכת יחסים, יכול להיות שזה הזמן לחשבון נפש. אל תפחדו לסיים משהו שכבר לא עובד לכם בחיים. גם להיות לבד לתקופה מסויימת יכול להיות מצב חיובי עבורכם בו תלמדו מה חשוב לכם באמת. קריירה: שימו על פול גז את הרעיונות שלכם במקום העבודה, אתם נלקחים ברצינות רבה יותר ממה שאתם חושבים, יש מי שאתם שואבים ממנו השראה וגם הוא ממכם. כסף: יש לכם ראש טוב על הכתפיים כשזה מגיע לכספים, הפיקו את המירב מהמצב בחודש זה על ידי הוצאה לפועל של תוכניות שיהפכו את ההשקעות שלכם לרווחים גדולים. נסיעות: דצמבר הוא הזמן הטוב ביותר לברוח מכל מה שקורה, עשו את זה עכשיו, צאו לבלות זמן איכות ביחד עם בני משפחה וחברים קרובים, כולכם תעריכו מאד את הזמן הזה יחד. בית: אתם יודעים מה אתם רוצים ומה בדיוק מפריע לכם. צאו החוצה והשיגו את מה שמעניין אתכם. אם לא תעשו זאת תוכלו להאשים רק את עצמכם.

מזל דגים - הורוסקופ חודשי דצמבר 2017 מאת הפורטל הורוסקופ
רומנטיקה: יש אנשים שפשוט אי אפשר לרצות אותם. אל תאפשרו לאחרים לסובב אתכם כרצונם, למרות מצב הכוכבים שמקשה עליכם, מצאו את הדרך לעמוד על שלכם ואל תגררו אחרי מה שאחרים רוצים. יש לכם דעה והיא נחשבת. קריירה: אל תהיו כנועים ואל תסכימו לעשות עבודות ומטלות שאתם לא מוכנים לעשות, לאנשים יש סדר יום משלהם וגם לכם מותר להתעקש ולעשות רק את מה שמתאים לכם, למרות שזה עלול להרגיז כמה אנשים. שיתמודדו עם זה בעצמם. כסף: אתם בדרך כלל הגיוניים כשמדובר בענייני כספים, רק שבחודש זה אולי סטיתם מעט מדרך הישר, אולם אין סיבה פאניקה, יש עדיין זמן כדי להתחיל מחדש, למרות שכמה שיותר מהר, יותר טוב, השארו בשליטה והכל יסתדר. נסיעות: עכשיו זה הזמן לחשוב על תוכניות נסיעה, עם זאת חכו כמה חודשים לפני שתבצעו את ההחלטה הסופית כיון שאתם צריכים לסדר כמה דברים קרוב יותר לבית. בית: אתם עלולים למצוא את עצמכם תחת מעמסה רבה בחודש זה, אבל אל תדאג זה בסופו של דבר העומס יעבור, מי שמשנה לכם בחיים יקבל אתכם יחד עם כל החבילה שאתם מביאים אתכם. כל השאר לא רלבנטים, וודאו שזה נשאר ככה.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר