הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. תחזית על זוגיות, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלות
מזל טלה - הורוסקופ חודשי מרץ 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
זה יהיה חודש חזק עבורכם בו תוכלו להשיג הרבה. השמש, שנמצאת בסימן שלכם מביאה עימה ביטחון, יוזמה ואת הכוח למשוך הצלחה ואהבה. במהלך השבועות הקרובים תהיה לכם מוטיבציה להתחיל פרויקטים חדשים ולהשתמש במשאבים העומדים לרשותכם בצורה חכמה. הכישרונות והאיכויות שלכם יזרחו. עם זאת, יהיה עליכם להישאר מאורגנים וממוקדים אם אתם רוצים לעשות דברים. צפויות בעיות בבית או עם המשפחה. אתם מוצאים שקשה לכם לתקשר בצורה ברורה. אתם חווים כל רגש אפשרי בחודש זה. נסיגתם של מאדים ושבתאי גורמת להרבה קשיים בתקשורת עד שקשה לכם להתרכז בכל דבר אחר בשבועות הראשונים של החודש. זה גם יכול לגלוש ליחסי עבודה ולעניני הבית, והתחום הרומנטי מה שעלול להסיח את דעתכם משלל המשימות החשובות שעומדות לפניכם. החדשות הטובות הן שלקראת סוף החודש זה יהיה זמן אידיאלי להכיר מכרים חדשים בזמן קצר מאוד. מי שמחפש אהבה יוכל גם למצוא אותה במהירות ולדעת מיד שזה אמיתי. דברים יקרו מהר ותהיו צריכים להיות מוכנים לתפוס את כל ההזדמנויות שיגיעו בהפתעה. בשבוע האחרון של החודש הדברים יכנסו לשגרה ברוכה ונעימה עד סוף החודש.

מזל שור - הורוסקופ חודשי מרץ 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
במשך זמן רב מדי אפשרתם לעבר להשפיע על כל מערכת יחסים עתידית שיכולה להיות לכם. חודש מרץ הוא הזמן לתת לדברים לעבור ולהתרכז רק בהיבטים החיוביים של חיי האהבה שלכם, זכרו כאן ועכשיו שזה מה שחשוב ביותר, במיוחד עם היכולת הנוכחית שלכם להתפתח מהבחינה הרוחנית. בני הזוג שלכם יבוא אליכם כשהם מעריכים את המודעות הגדולה יותר שיש לכם בחודשים הקרובים. אל תאפשרו למי שמתעכב כל כך על מה ששלילי לגרור אתכם לרמתם, התעלו מעל כל זה. יש לכם כל כך הרבה מה להציע ורק אתם יכולים להוכיח לעצמכם ולאחרים עד כמה קל להשיג הצלחה דרך מסירות ועבודה קשה. צעדים קטנים עם היכולות המוגברות שלכם יבנו למכלול גדול יותר. זה נחמד לדעת שבאמת אכפת לכם מספיק כדי לתת עצות, אבל זה באמת תלוי בכם למצוא את הפתרון הטוב ביותר כדי להתאים את עצמכם. תנו לעצמכם זמן לחשוב מחדש על הדרך שלכם, בסופו של דבר הכל יסתדר לטובה. אל תתכננו שום נסיעה עד שלא תדעו בדיוק מה אמור לקרות החודש. כל החלטה נמהרת שקשורה לנסיעות יכולה להוביל למצב לא נעים, חכו בסבלנות. לפעמים אתם פשוט לא יכולים לרצות את כולם. הדבר הטוב ביותר שאתם צריכים לעשות עכשיו הוא לסגת ולאפשר לאחרים להילחם ביניהם. פשוט להבהיר בצורה ברורה שאתם באמת לא רוצים להיות מעורבים, יש לכם בעיות משלכם, תנו לאחרים לפתור אותם.

מזל תאומים - הורוסקופ חודשי מרץ 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
לפעמים אתם צריכים ללמוד להסתדר עם הרע בגלל הטוב. זה חשוב במיוחד בתחום חיי האהבה שלכם בחודש זה. אל תנסו להיות נועזים מדי, במקום סתם לשבת בחיבוק ידיים אפשרו לאחרים לומר את דבריהם במיוחד אם זה קורה לפני אמצע חודש מרץ. אם משהו צריך לקרות זה יקרה גם אם לא תאמרו דבר. בעבודה, תורידו את הראש בעבודה, אתם לא רוצים להיות מעורבים בעניינים שאינם נוגעים לכם. במקום זה נסו להתרכז במשימה שלפניכם, אפשרו לאחרים לעשות את הטעויות שלהם. הזהרו מביצוע רכישות גדולות בחודש זה. אם משהו יכול לחכות אז חכו איתו עד שתהיו יכולים להרשות לעצמכם. בררו מהם סדרי העדיפויות העיקריים שלכם ולאחר מכן קחו את זה לאט צעד אחד בכל פעם על ידי התמודדות עם כל אחד מהם. שמרו את תוכניות הנסיעה שלכם לעצמכם כרגע. חשוב יותר למקד את דעתכם במה שחשוב יותר וקרוב לבית. אל תנסו להגיע למקומות שאתם לא רוצים להיות בהם. הבחירה היא שלכם. שמרו על קור רוח בחודש זה, ואל תרשו לעצמכם להיגרר למטה על ידי מישהו שיש לו בעיות משלו וענינים לא סגורים שאינם קשורים אליכם בכלל. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להישאר מחוץ לזה. מישהו מהעבר שלכם מגיע לביקור מפתיע.

מזל סרטן - הורוסקופ חודשי מרץ 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
מיקום כוכבי הלכת ביחס למזלכם יגרום לכך שתתחילו להרגיש את ההשפעה החיובית והשלילית במהלך החודש. הירח השולט במזלכם הוא תמיד הזרז לרגשות המשתנים אשר תרגישו בנקודות מסוימות בחודש זה. משחק הגומלין של שבתאי ומאדים יהיה חזק במיוחד ויכול בקלות לגרום לחיכוך עם המין השני במהלך כל החודש. זה לא הזמן הטוב ביותר לקחת סיכונים במערכת יחסים ארוכת טווח. החודש מתחיל עם יחסית מעט השפעות חיצוניות על מזלכם במהלך השבוע הראשון אולם אתם צריכים לנסות לשמור על אותה התקדמות קדימה במהלך שאר ימי החודש. עד ה- 7 למרץ אתם עשויים להרגיש שלא במיטבכם. האנרגיה הפיסית שלכם תהיה ירודה יותר בשל השפעת הנסיגות. הימים המאתגרים ביותר החודש, עבור רוב המזלות וגם עבורכם הם סביב ה 20-21 לחודש, בימים אלו אתם צריכים להתמקד באותם חלקים של החיים שלכם, בהם אתם נמצאים בשליטה מלאה ואל תצפו או תחכו שמישהו אחר יעזור לכם באיזשהו שלב בדרך. במיוחד כיוון שאחרים לא מקבלים את דעתכם ואת הטיעונים שלכם. חכו עוד כמה שבועות עד שהדברים ישתפרו עבורכם. בסך הכך מומלץ שלא לפתוח במיזמים חדשים או לקבל החלטות מרחיקות לכת במהלך חודש מרץ. חכו עוד כמה שבועות.

מזל אריה - הורוסקופ חודשי מרץ 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
אתם נשלטים על ידי נסיגת מאדים במהלך חודש מרץ. עד עכשיו כבר הבנתם עד כמה היכולת לקבל החלטות ולבנות את הביטחון העצמי, חשובה. העבודה והקריירה שלכם נהנות מהעוצמה הברורה של הכח השקט שהוא מנת חלקכם החודש. יש בונוס נוסף עבורכם החודש בדמות של רוגע ורוחניות ששורה עליכם. מי מבניכם שמחפשים לשפר את הזוגיות הנוכחית או להכיר מכרים חדשים, או אפילו להתחיל בזוגיות תהיה לכם הזדמנות למצוא אהבה חדשה. ההיבטים של כוכבי השמים הנוכחיים הם אידיאליים עבורכם. הסובבים אתכם מחפשים מישהו שייקח את ההובלה במצבים שונים. כאנשים רגועים ובעלי חוסן פנימי, מזלות אחרים יימשכו אליכם בחודש זה. אתם לא צריכים לדבר הרבה, רק להשתמש במילים הנכונות בזמן הנכון. תהיינה פעמים בחודש, כאשר תרגישו שהדברים אינם זורמים היטב. תחוו זאת בעיקר סביב ה- 7 למרץ כאשר בימים אלו תרגישו שאתם לא זוכים לעזרה לה אתם זקוקים באמת. כדאי לקחת כמה צעדים אחורה ולתת לאוויר הצלול לנוע הלאה ולאוורר את כל הקשיים שתרגישו במהלך הימים הללו. גם בסביבות ה 25 למרץ תרגישו פחות חיוניות. החדשות הטובות הן שההשפעות של הימים הללו הן קצרות מועד ותוך מספר ימים תתאוששו ותחזרו להנות מהשפע שיש לחודש זה להציע לכם. בסך הכל חודש מרץ ייטיב עמכם.

מזל בתולה - הורוסקופ חודשי מרץ 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
חודש מרץ צפוי להיות הרבה יותר שקט ורגוע עבורכם לעומת החודשים האחרונים. כוכב הלכת מרקורי שגרם לקושי בחיי האהבה ובעיות ביחסים הרומנטיים במהלך הנסיגה שלו בחודש שעבר, חוזר להילוך קדמי ומשאיר אתכם עם הזדמנות מרתקת להחליט ולבנות מהלכי חיים חשובים ומרכזיים עבורכם. במהלך חודש מרץ תוכלו לנצל כמה מצבים עדינים באופן חיובי וחיוני לטובתכם. נצלו ימים אלו בתחילת החודש לפני שהשמש תכנס למסלול אשר יקשה עליכם מעט יותר לקראת אמצע החודש. השינויים שאתם יכולים לעשות החודש אינם גדולים ופתאומים אלא קטנים ומחושבים אבל כאלו אשר בסך הכל ישנו את פני התמונה לכזו שתתאים לכם ביותר. הדברים לא יבואו בקלות ואל תצפו שיגישו לכם אותם על מגש של כסף. צעדים קטנים אך משמעותיים בקריירה שלכם יקרו החודש אם תושיטו יד ותיקחו אותם בעדינות. אל תציבו אולטימטום לבוס שעליו לתת לכם העלאה אלא מצאו את הדרך להראות עד כמה אתם חיוניים כך שהצד השני ירצה לעזור לכם מיוזמתו. במערכות יחסים פשוט תהיו חברים טובים. זה קל להגיד אבל קשה ליישם עם כל כוכבי הלכת שנמצאים במזל שלכם החודש. מחוות של חברות יוכלו להוסיף לכם הרבה נקודות אצל חברים ומכרים. חיי האהבה יוכלו לפרוח בשל הגישה הנעימה והעדינה שתנקטו בה במקום אסרטיביות מוגזמת.

מזל מאזניים - הורוסקופ חודשי מרץ 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
בחודש זה כולם מתמקדים במזלכם. עבור חלק מכם זו הזדמנות בטוחה לזרוח. בעוד חלקכם מסתנוורים מעוצמת היחס ונסוגים לקונכייה שלכם תוך מאבק לנסות להתגבר על הנטייה המובנית בכם לנתח את עצמכם. תחת לחץ כזה, הן חיצוני והן פנימי אתם יכולים או לזרוח או לטבוע בחודש מרץ. העובדה היא שאין שום דבר שתוכלו לעשות נגד תשומת הלב המרובה שאתם מקבלים עד לאחר ה 21 לחודש. עם זאת, יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות כדי למנוע את הקונפליקטים הבלתי נמנעים. הדבר העיקרי שיש לזכור הוא שלא להיגרר לויכוחים עם אחרים. מזלות אחרים באופן טבעי רוצים לחוות עליכם דעה. אבל הדרך הטובה ביותר היא להישאר ניטראליים. לעתים, למשל כאשר מאדים מתערב יהיו קשיים בין המין הנשי לגברי. מזל טלה יהיה מושפע במיוחד ויגיע אליכם לקבל ייעוץ. הכי טוב זה פשוט לסרב לתת לו עצה כי כל מה שתגידו ייתפס כנקיטת עמדה. במקום העבודה יכולות להיות בעיות במיוחד מכיוון שיש כמה אנשים שאתם צריכים לשמור בצד שלכם. אתה גם מרגיש חלק מהמהומות האלה בעצמכם. לאחר ה-21 לחודש הדברים ירגעו ואי הבנות שקרו לפני כן יתבררו. הירגעו ותנו לסוגיות הללו להתמסמס לאיטן. הכל יהיה בסדר פשוט תנשמו עמוק והדברים יעברו בשקט ככל האפשר.

מזל עקרב - הורוסקופ חודשי מרץ 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
מרץ מתחיל בשקט למזל עקרב, אבל נגמר עם יותר מכמה בעיות שיש לפתור, גם תחום היחסים הרומנטיים, וכל זאת תחת מעורבות מיותרת של אנשים סקרנים מסוימים. הנסיגה הממושכת של מאדים ושבתאי יכולה לעתים להוביל אתכם להתרכז בחלומות בהקיץ, ואתם עסוקים יותר מתמיד בהרהורים הפנימיים שלכם. תגלו שזה קורה לכם יותר מפעם אחת במהלך השבועות הראשונים של החודש. נסו לשמור על כל הרעיונות הגחמניים שיש לכם לעצמכם ולא לדבר עליהם בקול רם, שכן אלא אם כן אתם מדברים עם בן מזל מאזניים או מישהו שאיתו אתם במערכת יחסים קרובה, כל השאר פשוט לא יבינו אתכם. דברים משתנים לטובה מהרגע בו מאדים נכנס למיקומו ממול למזלכם ב 12 לחודש. יהיה שינוי מיידי של מצב רוח כאשר אנשים מסוימים קרובים אליכם, במיוחד חברים ממין זכר בכירים או עמיתים יעשו כמיטב יכולתם לכפות את רצונם עליכם. אל תתנו לאנשים אלו לחשוב שלא תגלו התנגדות לניסיונות הללו בגלל אופיכם הנינוח. אם לא די בכך בסביבות ה - 20-22 לחודש תמצאו את עצמכם דנים בשאלות הקשורות ליחסים שלכם. הכי טוב שתשמרו את כל הכביסה המלוכלכת בתוך הבית ואל תתפתו לספר את כל העובר עליכם לאנשים שאינם באמת חברים קרובים שלכם. הפסיקו את הרכילות עוד לפני שהיא תתחיל. לאחר ה 27 לחודש תתחילו להרגיש שלכוכבים יש השפעה במיוחד על איך אנשים אחרים רואים אתכם. תירגעו ותנו לזה לעבור.

מזל קשת - הורוסקופ חודשי מרץ 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
מרץ מתחיל קצת יותר שקט עבורכם, בהשוואה לחודשים האחרונים. מרקורי שוב אינו גורם משמעותי שמשפיע עליכם ישירות אבל הנסיגה של מאדים גורמת לתקלות חוזרות. כוחו של כוכב שבתאי הוא משהו שראוי לבדוק ולחקור. החודש זה זמן טוב למצוא חברים חדשים או אפילו אהבה חדשה ומסעירה. למדו כמה מיומנויות חדשות. בקרו בכמה מקומות חדשים, יש לכם את ההזדמנות להפיק את המירב מחודש מרץ. זכרו כי דברים טובים לא תמיד מגיעים בקלות. נצלו את החודש הזה על מנת להשלים פרויקטים שדורשים תשומת לב. אחרי ה - 24 לחודש לא מומלץ להתחיל בתוכניות חדשות ועדיף להתמקד בהגדלת המודעות הרוחנית על חשבון הצד הפרקטי של החיים. הצד החיובי ביותר בחודש זה הוא שאתם תגלו שקל לכם ליצור קשרים חברתיים חדשים, להכיר חברים מענינים בעלי השקפת עולם דומה לשלכם. זה יקרה בעיקר בשבוע האחרון של החודש אשר הוא הזמן הטוב ביותר עבורכם לטפח ולחזק מערכות יחסים חדשות וגם ישנות. חודש מרץ ייטיב איתכם אם תצליחו לחבר בין הרוחניות שבו למאמצים פרקטיים אשר ישאו תוצאות חיוביות עבורכם בכל התחומים.

מזל גדי - הורוסקופ חודשי מרץ 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
הדברים קצת יותר מסודרים מבחינה רגשית למזל גדי במהלך מרץ לאחר חודש של מצב רוח מתנדנד בחודש שעבר. מה שצריך לעשות הוא לקחת אחריות על החיים ולהתחיל במסע רוחני בנוכחות הנסיגה של שבתאי. זה תלוי בכם אך כדאי לקחת הרבה צעדים קטנים אבל עדיין מכריעים במהלך כל החודש. תתרכזו יותר מכל בהזדמנות בעבודה אשר תאפשר לכם להראות את היכולות שלכם. זה לא אומר שעליכם לצאת בהצהרות גדולות או לעשות דברים מהפכניים בתחום העבודה והקריירה אלא להפך שעליכם להמשיך ולפעול כל הזמן ולהתמקד בעבודה היומיומית המתמשכת. זו יכולת שתעזור לכם להפיק את המירב גם בחלקים אחרים של החיים שלכם, כמו משפחה ויחסים רומנטיים. אם אנשים יודעים שהם יכולים לסמוך עליכם, הם יכבדו אתכם יותר ותוכלו לקצור את הפירות של ההשקעה הזו בשבועות הקרובים. נסו להספיק כמה שיותר בתחילת החודש כיוון שאחרי ה- 20 לחודש מיקומם של מאדים ושבתאי עשוייה לעכב אתכם מעט. לא תהיה לזה השפעה גדולה עליכם אבל אתם עשויים לגלות שמשימות קלות לא יתרחשו באותה הקלות בה ציפיתם שהן יקרו. שמרו על התמקדות בכל מה שתעשו, סמכו על עצמכם ואל תסתמכו על עבודתם של אחרים.  

מזל דלי - הורוסקופ חודשי מרץ 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
החיים יהיו אינטנסיביים וכאוטים כאשר נסיגת מאדים משפיעה עליכם במיוחד. אנרגיה זה מבטיחה כי תוכלו לשנות משהו שאינו עובד יותר בחיים שלכם. יש לכם רצון לשחרר אנשים ודברים שאינם משרתים אתכם עוד. כוכבי לכת רבים במזל דלי ידגישו את החמלה שבכם ואת הצורך לעזור לאחרים במיוחד לבני משפחה קרובים, שכנים, ואנשים בקהילה שלכם. מישהו אולי צריך יד או איזו עצה חכמה. ייתכן שתגלו מעורבות בפעילות קהילתית, אמנותית, או רוחנית. הפסיקו את הצורך שלכם להיות בשליטה כל הזמן ופיתחו את עצמכם לכל מה שיש לייקום להציע לכם. החדשות הטובות הן שהשליטה הזו היא בעיקר על עצמכם. קחו את ההזדמנות כדי לקבל שליטה על מצבים בבית וחלקים שליליים ביחסים האישיים שלכם. החודש תוכלו להתמודד עם מה שדורש התמודדות בחיי האהבה שלכם. מצאו את הזמן להקדיש באמת תשומת לב לאנשים האהובים עליכם מבלי לדחות זאת לטובת משימות אחרות שדורשות את תשומת לבכם. לקראת ה- 20 למרץ כאשר השמש נעה קדימה תרגישו שינוי בהתמקדות ותחושו קצת יותר רגועים בכל מערכות היחסים הבינאישיים. אנשים אחרים יבחינו בכך שאתם רגועים יותר וישמחו לשוב ולהיות אתכם בקשר.

מזל דגים - הורוסקופ חודשי מרץ 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
חיי האהבה שלכם יהיה טובים ועשירים יותר בזכות מספר מעברים בכוכבי השמים אשר יביאו עימם הזדמנויות חדשות לרומנטיקה, ואתם תרגישו ממש מבורכים על ידי אהבה. לאחר ה 27 לחודש עלולות להיות בעיות עם אחרים אם תהיו בנסיעות או תנסו לתקשר עם מי שנמצא במרחקים. אם יש לכם מצגת לעשות, ייתכן שהיא לא תלך כמתוכנן. תקשורת כתובה יכולה להתפרש שלא כהלכה. נסיגת שבתאי מביאה גישה רצינית לענייני קריירה, אבל אתם יכולים להיות מתוסכלים מהיעדר התקדמות. סבלנות ועבודה קשה הן מה שיעזור לכם להשיג את שאיפותיכם. אחרי כמה חודשים קשים שעברו עליכם, חודש מרץ מביא עימו הקלה של ממש. נצלו את המיקום הזה של הכוכבים במפת השמים שלכם והקפידו לכוון את כל מערכות היחסים שעשויים להיות מתוחות על ידי הקושי שחוויתם בחודשים האחרונים. הגיע הזמן לקדם ובגדול את חיי הרומנטיקה והאהבה שלכם ולתת לאחרים להבין איך בדיוק אתם מרגישים. לקראת ה - 8 במרץ תתקשו קצת לדעת איך לדבר ולגשת לאנשים, שימו לב במיוחד איך אתם עובדים עם עמיתים לעבודה בנסיבות אלה בהן קצר בלתי צפוי בתקשורת יכול לגרום לעימות של כמה ימים. דברים יהיו הרבה יותר טובים ומאוזנים בהמשך החודש. השתמשו בימים אלו כבסיס מוצק להפיק את המרב מכל העבודה והזדמנויות הקשורות לכסף ולהצלחה.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר