הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. תחזית על זוגיות, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלות
מזל טלה - הורוסקופ חודשי יולי 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
אתם פעילים, יצירתיים, תקשורתיים ומרבים בנסיעות. התקופה הנוכחית חיובית למצב הרוח שלכם, במיוחד אם תחושו נכון את תחושת הליפוף הביתי והחום המשפחתי. כדאי לצאת מהשיגרה, להיענות להזמנות ולנצל קשרים חברתיים. הכוכבים יופיטר וונוס בבית הכספים ממשיכים ליצור אופציות פיננסיות מבטיחות. לפוריים שביניכם מצפה חודש יצרני ויצירתי וגם הזדמנות לפרויקט איכותי, לראיונות עבודה ולימודים. כדאי להיות מודעים ומוכנים להסתער על יעדים שהם חשובים כרגע לבניית עתידכם. המישור העסקי מאפשר תכנון לטווח הרחוק וייתכן משא ומתן הקשור לנכסי דלא ניידי, אך גם לעסקים חובקי עולם. נסיגת כוכב מרקורי עשויה להעיד על מצב דו-קוטבי שבו אתם נתונים. טיפ החודש: מגעים קוסמופוליטיים יזרזו מפנה שמעניין אתכם.

מזל שור - הורוסקופ חודשי יולי 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
הכוכבים ונוס ויופיטר במזלכם צבעוניים ומזמינים, במיוחד לאלה מכם שרוצים לחוות עשייה דינאמית ושמחה. מפגש עם אנשים ותחומי עניין מרתקים יפתחו לפניכם דרך והניצנים לכך החלו לקבל ממשות וצורה כבר בחודש שעבר. דברים מסוימים יתחילו לקבל עבורכם עומק אנרגטי חשוב: במפגש עם תחומי עניין חדשים יהיה עליכם ליזום, להתעניין, להציע או לפעול לקראת יוזמה בפרויקט שקוסם לכם. החודש ייטיב עם יכולת ההבעה וכושר השכנוע שלכם. הראש חריף יותר, עירני ומייצר אינספור רעיונות. אלה יהפכו את העולם לחברי וידידותי יותר, שיתאים לרוח הייחודית והיצירתית שיש בה אתגר, עניין, ריגוש וגיוון. כוכבכם מרקורי ייכנס לנסיגה לקראת המחצית השנייה של יולי. הימנעו מצעדים פזיזים, והקפידו להתנהל מול העולם בדיפלומטיות ובטאקט, כדי למנוע אי הבנות ופירוש לא נכון של דברים. טיפ החודש: המצב הכספי דורש ראייה רחבה מאוד, אך גם זהירות ופרקטיות.

מזל תאומים - הורוסקופ חודשי יולי 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
הירח המלא במזלכם בימים 3-4 בחודש דורש זהירות ביחסכם לעבודה, לעמיתים ולממונים. אתם עושים לעצמכם מעין בדק בית רציני ואולי חמור מדי ומרגישים כאילו אתם עומדים למבחן, שבו אסור לכם לאכזב. ההרגשה הזאת רק מוסיפה ללחצים ושוחקת את כוחותיכם. השתתפות כוכב פלוטו עשוי לאיים על קשרים שאינם מתנהלים על מי מנוחות. נושאים כמו נאמנות ומחויבות לקשר עשויים לעלות ולהוות נקודת מבחן ליחסים שבהם אתם מעורבים. כוכב התקשורת מרקורי ייכנס לנסיגה בבית הכספים שלכם עד ה- 8 באוגוסט. בזמן כזה לא טוב להתחיל דברים חדשים, לחתום על מסמכים מחייבים או לבצע השקעות, רכישות ועיסקאות שמצפים שתוצאותיהן יהיו טובות. הבעיות הגלומות בפעילויות מסוג זה יתגלו מאוחר מדי, וכדאי פשוט למנוע אותן עד לאחר הנסיגה. טיפ החודש: הירח שולט על מזלכם, לכן כל ראש חודש וירח מלא משפיעים עליכם ישירות.

מזל סרטן - הורוסקופ חודשי יולי 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
כדאי שתשגיחו על עצמכם ותשמרו על איזון, זאת, כדי לאפשר לעצמכם פסק זמן אנרגטי. נסו שלא לדרוש מעצמכם יותר מדי. כוכב התקשורת מרקורי ייכנס לנסיגה במזלכם לקראת המחצית השנייה של החודש, מצב שידרוש מכם להפעיל ראייה המסתמכת על ההיגיון, השכל ושיקול הדעת. תצטרכו להקדיש יותר תשומת לב לעצמכם ולמתרחש סביבכם, שימרו על דיסקרטיות. הכוכבים עדיין מסייעים לכם בקידום ענייני אמנות ויצירה, תוך כדי התמנגלות חברתית ומקצועית. סגלו לכם ימים של בילוי והתאווררות ושלבו "עסקים עם הנאה" שיאפשרו לכם להתבלט, ולקחת פסק זמן מבעיות מטרידות. מצב זה יציב בפניכם תנאים שונים לאופן שבו תוכלו לשפר את נקודת המבט הייחודית שלכם. מישהו יקסים אתכם ויהיה מוקסם מכם לא פחות. טיפ החודש: לחודש המקדים את יום הולדתכם כדאי שתביאו את עצמכם למצב רגוע יותר.

מזל אריה - הורוסקופ חודשי יולי 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
הכוכבים ונוס ויופיטר בבית הקריירה שלכם עשויים לפתוח חלון הזדמנויות שיצור מנוף/פלטפורמה הולמת לקידום. החודש שם דגש על חיי חברה ועסקים ומשיב לכם את התנופה להתעסק בדברים שנתקעו. מומלץ לאסוף את האנרגיה הזאת ולהשקיע אותה בדרייב חזק, ממוקד ותכליתי, שיש עימו אתגר משמעותי. יש תעוזה לבצע דברים שאנשים בדרך כלל חוששים מהם, אבל צריך גם נכונות לעשייה נועזת, נחושה והחלטית. היכולת לחשוב בגדול תבלוט וכדאי שהדבר יבוא לידי ביטוי. מצד שני, שימו לב לכוכבכם מרקורי, שייכנס לנסיגה לקראת המחצית השנייה של החודש ושבו אתם נדרשים לשמור על דיסקרטיות. ענייני פיננסים בוערים, לחיוב ולשלילה, עשויים לאפיין את התקופה. טיפ החודש: הימנעו מפזיזות וגלו תכליתיות בנוגע להחלטות מחייבות.

מזל בתולה - הורוסקופ חודשי יולי 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
ירח מלא בימים 3-4 בחודש עשוי להעיד כי אתם עסוקים ודרוכים בביסוס מעמדכם, אליו נלווה דרייב כפייתי שלא מאפשר אולי לתרגם בדייקנות וביעילות אלמנטים בונים וחיוביים בשל אילוצים כאלה ואחרים. מישהו עלול להרגיז אתכם באופן שיקשה עליכם לסלוח לו. אל תשימו לב לידיעות ולשמועות שיגיעו, חלקן מגמתיות ויש מי שרוצה לערער לכם את הביטחון. החודש תובע מכם עוצמה פנימית שקשורה להישרדות ולגישה מרוחקת מהסביבה. מצד שני, יש גם כוכבים מיטיבים מאוד. אפשרויות הקידום הן בידיכם, חשוב שתדגישו את היצירתיות ואת דרך החשיבה המיוחדת לכם כדי להתקדם ולהתחזק, יוזמה זו או אחרת מצליחה לרקום עור וגידים. ראייה אסטרטגית המסתמכת על ההיגיון, השכל ושיקול הדעת יהיה משמעותי בהמשך. טיפ החודש: יש להימנע ככל שניתן ממצבים קיצוניים. אם לא יהיה לחץ, הכול יסתדר.

מזל מאזניים - הורוסקופ חודשי יולי 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
התקופה מביאה עימה משב של פעילות בונה והישגית. ענייני חו"ל יודגשו והפן העסקי מבטיח מאוד וחובק עולם. נקודת מבט שונה - רכה, אך החלטית ואידיאליסטית - תחשוף דברים שאולי קודם התקשיתם לראותם. רבים מביניכם עשויים לקבל שדרוג משמעותי ואחראי שיוסיף לכם אתגר, כבוד וסיפוק. מומלץ למנף את המישור התקשורתי, כמו גם ליצור קשרים והתכתבויות באמצעות האינטרנט. עקב אכילס: המחצית השנייה של החודש עשויה להגביר את החום החיצוני והפנימי זה הזמן להתמתן ולהרפות מהלחץ. אתם זקוקים לתחושת חופש ומרחב וקשר מקצועי או רגשי שיהפוך להדוק ולחוץ מדי עלול לאיים עליכם. יש לנהל את החיים בהיגיון ובשיקול דעת ולא מתוך רוגז ותסכול. השורה התחתונה - שימרו על פרופורציות. טיפ החודש: כסף ממקורות שונים ומפתיעים יתקבל ובהחלט יסייע לכם מאוד.

מזל עקרב - הורוסקופ חודשי יולי 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
ירח מלא ב- 3-4 בחודש מדגיש את בית הכספים שלכם. רכוש, מקורות הכנסה, השקעות ורווחים מעסיקים חלק גדול מזמנכם ודורשים קבלת אחריות ופתרון בעיות. אתם מנסים לאגור, להשיג ביטחון חומרי ולהבטיח את עתידכם הכלכלי. הפעילו אינטואיציות טבעיות שיש לכם, בצד שיקולים פרקטיים וסגלו תושייה וזהירות. רגשות שהצטברו והתבשלו, ואולי כפייתיות מתישה, גורמות לכם לעיתים לשפוט את האחרים בפנאטיות מבלי להביט בסיטואציה גם דרך נקודת מבטם. זהו מצב שעשוי לגרור מתח וניגודים ודורש ויתורים. ונוס ויופיטר במזל תאומים, מול מזלכם, מאיצים יוזמות תקשורתיות.

מזל קשת - הורוסקופ חודשי יולי 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
ירח מלא מול מזלכם מייצר אופציות של בנייה והתחדשות. מצד שני, ענייני רגשות ושותפויות רגישים מאוד החודש, דבר שיכול לגרום לניתוקים ביחסים שהם לא מאה אחוז תקינים. הפעילים שביניכם נמצאים בתוך קלחת של יוזמות ועשייה. אתם צריכים לחשוב במונחים של רצינות, אחריות ובגרות, ושל מוכנות לקבל את המגמות והאופציות שמסמלות שפע והתרחבות. עם זאת, עם אלו מגיע גם תהליך מתיש של ניקוי והיטהרות ממה שלא בסדר בחיים. גישה ממוקדת תבנה אתכם, אך אנרגיה מפריעה ותובענית עלולה לגרור סטגנציה וניוון בקשרים שאין בהם פתיחות וגמישות. הפעילו גישה חיובית, זהירה ומחושבת! אלה יובילו אתכם לאט אך בטוח למקום האליטיסטי שרבים מכם שואפים להגיע אליו. טיפ החודש: גילויי גמישות והסתגלות יתנו עמדת יתרון ועוצמה.

מזל גדי - הורוסקופ חודשי יולי 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
אתם בחודש שיש בו תשישות ותופעות בריאות עם נטייה להסתגרות. שימו לב לימים 3-4 בחודש, וכן לקראת ה- 16-18 בו. מבחינות רבות העבודה מתישה אתכם ואולי אפילו באה על חשבון בריאותכם. כוכב התקשורת מרקורי בנסיגה מול מזלכם, לקראת המחצית השנייה של החודש, והוא עשוי להסביר את קוצר הרוח והמתח שיעמידו אתכם בפני קונפליקט שעשוי לגרור מצב לא נוח. חשוב לא לעשות שטויות בגלל גחמות ולא לקלקל יחסים בשל סיבוכים ואגו מתפרץ וגאוותני. השורה התחתונה: עליכם למתן עד כמה שאפשר את ציפיותיכם, שימרו על איזון והימנעו מסיכונים. מצד שני, יש גם כוכבים שמייצרים עבורכם אפשרויות מבטיחות שנותנות לכם מירווח נשימה. טיפ החודש: ונוס ויופיטר בתאומים עשויים להעיד על פופולאריות מואצת.

מזל דלי - הורוסקופ חודשי יולי 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
ירח מלא ב- 3-4 בחודש מדגיש את בית הכספים שלכם. רכוש, מקורות הכנסה, השקעות ורווחים מעסיקים חלק גדול מזמנכם ודורשים קבלת אחריות ופתרון בעיות. אתם מנסים לאגור, להשיג ביטחון חומרי ולהבטיח את עתידכם הכלכלי. הפעילו אינטואיציות טבעיות שיש לכם, בצד שיקולים פרקטיים וסגלו תושייה וזהירות. רגשות שהצטברו והתבשלו, ואולי כפייתיות מתישה, גורמות לכם לעיתים לשפוט את האחרים בפנאטיות מבלי להביט בסיטואציה גם דרך נקודת מבטם. זהו מצב שעשוי לגרור מתח וניגודים ודורש ויתורים. ונוס ויופיטר במזל תאומים, מול מזלכם, מאיצים יוזמות תקשורתיות.

מזל דגים - הורוסקופ חודשי יולי 2018 מאת הפורטל הורוסקופ
התקופה מאופיינת בתנופה תקשורתית וחברתית מאתגרת ומימד יצירתי שעשויים לזכות אתכם בתשומת לב ויסייעו לביטחון העצמי שלכם. שלבו עסקים עם הנאות. צירוף הכוכבים מסייע, מפרגן ומבליט כל מי שרוצה להיות אהוד בחברה ולככב כחלק מרכזי בה, מגמה שתעניק לכם את הדלק הדרוש כדי לאפשר פתיחה בדרך חדשה, בונה ונמרצת. במחצית השנייה של החודש שימו לב לענייני בריאות ועבודה - אתם עשויים לנווט בסביבה תובענית ולוחצת. החודש הקרוב מעמיק את עולמכם החווייתי והפנימי ופותח פתח אל תת ההכרה שלכם. מפגש מקרי עשוי להתפתח לקשר ידידותי, שבהמשך עשוי לגלוש לקשר זוגי. קשר שיצרתם עם מישהו בארץ או בחו"ל עשוי במהלך התקופה להיות המפתח לאפשרויות חדשות. טיפ החודש: יש להעדיף עכשיו היגיון בריא ותקשורת בונה, על פני מאבקים ושיקולי יוקרה.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר