הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. תחזית על זוגיות, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל דגים

 | 19.2 - 19.3  | 

תחזית, התאמה, מזלות

מזל דגיםבעל הערכה עצמית * חכם ונבון * וסלחני לילדיו

סמל המזל - שני דגים השוחים לכוונים מנוגדים, מדגישים את השניות והניגודים של בני המזל. הדגים מסמלים את הפיצול הפנימי החבוי בנפשם וגורם להם להתלבטות מתמדת בין הצורך להתמודד עם מציאות קרה ולוחצת, לבין הרצון לברוח לעבר עולם נפלא של אשליות וחלומות בהקיץ, ולעתים אף למצוא פורקן בהתמכרויות לסמים, לאלכוהול וכו'. הדגים יכולים לשחות מעלה, ואז יהפכו למצליחנים. ויכולים הם לשחות מטה או אז ידרדרו לתוך תחושה עמוקה של רחמים עצמיים, פסיביות והתמכרויות מכל סוג שהוא (בין אם זו התמכרות ליחסים כושלים, לסבל, לשליטה או לעבודה). יש בהם נטייה לעשות אידיאליזציות ולהביט אל העולם בערגה דרך משקפיים ורודים. האכזבה אינה מאחרת לבוא, ובעקבותיה הבריחה אל עולם האשליות, וחוזר חלילה.

מזל דגים הטיפוסי הוא בעל הערכה עצמית נמוכה. הוא נוטה לבטל את האגו שלו ולהזדהות באופן מוחלט עם הסביבה. הדגים משמשים ראי לסביבתם, מושפעים ממנה, ואינם מודעים כלל לחיץ שבינם לבין הזולת. הם מבינים אפילו את אלה הפוגעים בהם, ולעתים אף מושיטים את הלחי השנייה.המלחמות זרות להם, ולרוב יימנעו מעימותים. אין הם מעוניינים להתמודד ישירות עם מציאות בלתי נעימה, אם מתוך תחושת חוסר אונים, או מתוך ציפייה שהדברים יסתדרו בכל זאת מאליהם. ויש בקרבם תשוקה עזה לעזור לחלש ולנצרך. הם מבינים מצוקה מהי, ומכאן מעורבותם במקצועות הטיפוליים. יש בהם מידה רבה של הקרבה עצמית, ולעתים קרובות יוותרו על צרכיהם על מנת לספק את צרכי הזולת. הם סובלים, אך מקבלים את הסבל כחלק בלתי נפרד מהחיים. רגישותם והדמיון היצירתי בהם ניחנו מביאה רבים מהם לעיסוק באמנות. החיים עבורם הם במה אחת גדולה ויש להם מסכה לכל תפקיד ואירוע. על במת התיאטרון ייטיבו להפגין מגוון אינסופי של מסכות ורגישויות.בני מזל דגים הם הרומנטיקנים של גלגל המזלות. תחושת געגועים עזה מלווה אותם כלפי הרגש העילאי הנקרא אהבה. את אהבתם יבטאו בשירה, בנגינה, במבטים עורגים. הם בעצם מאוהבים באהבה. בקלות יפתחו תלות באדם קרוב, עליו יוכלו להישען ולסמוך בעת צרה.יש להם אינטואיציה מפותחת, והם חשים את מה שעתיד לקרות. ביכולתם לשמש מדיומים וראיית הנסתר אינה זרה להם. לעתים, חוויות אל-חושיות מהוות עבורם גשר אל מימד רוחני גבוה יותר.

מזל דגים במשפחה - ההורה: בהיותו אוהב שקט ושלווה, יתקשה ההורה לעתים להטיל משמעת ולאכוף חוקים בבית. קונפליקטים ינסה לטאטא מתחת לשטיח. עם זאת, יאזין היטב לבעיותיהם של ילדיו, יביע דאגה עמוקה ויגלה הבנה ורגישות לצרכיהם. לעתים הוא נוטה לסוכך על ילדיו, להקריב למענם את כל אשר חסר לו בילדותו ולהעניק להם הגנת יתר, מה שעלול להפריע להם להתמודד ביעילות עם קשיים בעולם החיצון. הילדים יתקשו להסתיר מהורה זה את תחושותיהם, בשל האינטואיציה והרגישות בהן התברך. הוא יחנך את ילדיו לנימוסים טובים ויעודדם לנהוג בדרך מקובלת. עם זאת, הוא מתירני, ולעתים יסובבוהו ילדיו על אצבעם הקטנה. הורה זה יסייע לילדיו להיות מודעים לאומנות ויופי ויפתח את היצירתיות הטמונה בהם.

הילד: הינו רגיש ומתחשב, אוהב לעזור, אך מושפע בקלות מסביבתו - לטוב ולרע. על מנת להשיג את שיתוף הפעולה שלו, רצוי לדבר אל רגשותיו. על ההורים לעודד את הצדדים החיוביים באישיותו ולחזק את תחושת הערך העצמי שלו , כדי שיוכל להתמודד עם קשיי החיים. כמו כן, עליהם לעמוד לצידו ולתת לו דוגמא חיובית כדי שלא יחפש את הדרך "הקלה" להתמודד עם החיים באמצעות שקרים או התמכרות לסמים אלכוהול... הוא יצירתי וחי בעולם של דמיון. אין הוא זקוק למשחקים מתוחכמים, די לו בסיפורים ואגדות. הוא נהנה להאזין למוסיקה - זו עשויה לתרום לשלוותו הפנימית. כאשר משתבש משהו בחייו, או שהוא מצוי במצב רוח קודר יעדיף לשקוע בתוך עולם של חלומות ופנטזיות, אליו איש לא יוכל להיכנס.

מזל דגים בתחום המקצועי - בן מזל דגים זקוק לעבודה, שתאפשר לו לתעל את היצירתיות ואת הדמיון הרב בהם ניחן לאפיקים מועילים. יש לו יכולת טיפולית וצורך לעזור לחלש. גם אם לא יבחר בקריירה הקשורה למקצועות הסיעוד, הוא יעשה למען הזולת - כי פה טמון הסיפוק האדיר שלו. הוא מסור לעבודתו, ולעתים יבטל את צרכיו האישיים מפני אלה של חבריו לעבודה או מטופליו. הוא יצליח בתפקידים שיש עמם חזון והגשמת אידיאלים. הוא מתקשה לפעול תחת לחץ וזקוק לפרטיות ולמנוחה. לעתים, יתקשה להתאים עצמו לשעות עבודה קבועות. רב-גוניותו, ערמומיותו והיותו עתיר תחבולות מסייעים לו בעת ניהול מו"מ עסקי. מזל דגים בתחום הכספי - בן מזל דגים אינו חומרני, על כן לכסף אין משקל מכריע בשיקוליו. עם זאת, הוא עלול להפגין ערמומיות ומניפולטיביות בענייני כספים. בד"כ הכסף נחשב בעיניו רק כאמצעי המספק חופש פעולה ועזרה בהתמודדות עם קשיים. כאשר הוא עוסק בהשקעות, רצוי שיסתייע במנהל הבנק או ביועץ השקעות על מנת שיקבל עצה מעשית ולא ישגה בחלומות על אפשרויות בלתי מציאותיות. בשל רוך לבו, ילווה בקלות כספים לחבר נצרך, אם כי לא תמיד יקבל את כספו חזרה.

מזל דגים והבריאות - רגישותו של בן המזל טמונה בכפות הרגליים, בתריסריון, בבלוטת יותרת המוח ובמערכת הלימפה. בשל נטיית גופו לצבור נוזלים, הוא עלול להשמין. לעתים יסבול מלחץ עצבי. הוא נוטה לפתח אלרגיה, ולעתים מחלותיו קשות לאבחון. כאשר הוא מצוי בתחושת "אין מוצא", הוא עלול לפנות לסמים ושתייה כדי למצוא ניחומים. הוא מגיב באורח חיובי לריפוי בצמחי מרפא, להילינג ומדיטציה. הוא זקוק לריקוד ושחיה. מוסיקה קלאסית, דיג ושיט מרגיעים אותו.

מזל דגים זוגיות - בן מזל דגים הינו רגיש, רומנטי, מסתורי וחמקמק. הוא ניחן ביכולת אינטואיטיבית לחוש את רצון הזולת. אין הוא בקורתי בד"כ ולא הוא זה שיבחן את בן/בת זוגו תחת זכוכית מגדלת. הוא מאוהב באהבה ונוטה לעשות אידיאליזציה במערכות יחסים, מה שמובילו לעתים לאכזבה וסבל. לעיתים קרובות יש לו כמיהה לאהבה קסומה כמו בסרטים והוא נימצא בחיפוש מתמיד אחר אידיאל שלא בנמצא. הוא מוכן לוותר על צרכיו האישיים, ובלבד שיסב אושר לבן/בת זוגו, אולם הוא עצמו זקוק להגנה ולמשענת. רגשותיו מבולבלים ומשתנים: לעתים תלותי ולעתים מרוחק, לעתים נסחף, פתוח ומתלהב ולעתים שקוע בתוך עולמו הפנימי. מזל דגים ומיניות: המין עבור בן מזל דגים, הינו חוויה רגשית - רוחנית מלבד חוויה פיזית, ומשמש אמצעי לזכות ברגשות בן/בת הזוג. בן מזל דגים מסוגל להגיע לאינטימיות אמיתית. האיחוד וההתמזגות עם שותפו לקשר, מושג באמצעות שיחות נפש, לצד יחסי מין עתירי רגש. סגנונו המיני זורם וארוטי והוא מסוגל להתאימו לזה של בן/בת זוגו. הוא בעל פנטזיות מיניות עשירות. צפייה בסרטים או מבט ומגע קליל גורמים לו להידלק בקלות.

צעדים ראשונים מזל דגים - המזל דגים יימצאו במרכזו של אירוע חברתי, לרוב מוקפים מעריצים. קסמם האישי וטבעם הנינוח מושכים אליהם את הזולת. אכן, אם המזל דגים לא יזכו בהערצה, הם בוודאי יזעפו בפינה. הערת פתיחה טובה תהיה חוות-דעת על תיאטרון, סרטים, טלוויזיה או כל אמנות בידור אחרת. זה מרתק מייד את אניינו, כי כולם (יהיה מקצועם כאשר יהיה) רוצים להיות שחקנים, סופרים ואמנים. דרך אחרת לרתקם: להתחיל לשוחח על עולם המיסתורין- בפרט כל דבר הקשור בגלגול נשמות. מזל דגים רבים סבורים שנשמותיהם עברו גילגולים קודמים, וגם אלה שאינם מאמינים בכך ממש יקדמו שיחה כזאת בהתלהבות. ברגע שהתחלתם לשוחח, יש לאפשר לו לנהל את השיחה. אם אין הנושא מוכר לך, ישתוקק מזל דגים להסביר לך- הוא כל כך להוט להראות את המידע שלו.

מיפגש ראשון? רצוי להציע מסעדה שיש בה ריקודים. הוא אוהב לרקוד. אולי אפילו כדאי לך לנצל את להיטותו לעולם המיסתורין ולהציע "קריאת תה עלים", "סיאנס", וכדומה. בכל פגישה איתו אין לשכוח לחלוק לו מחמאה. הוא משווע לחיזוק ה"אגו". אין להציע קוקטייל לפני הארוחה, אלא אם כן ברור לך שהמזל דגים שלך מסוגל לזה. לעיתים קרובות הם אינם מסוגלים לכך. למזל דגים ישנה תשוקה לנוזלים, החל ממים צוננים ועד לתה חם, אבל המשקאות החריפים מסבכים את חייהם. במזל זה יש אלכוהליסטים יותר מאשר בכל סימן אחר. יש להם הרגלי אכילה בלתי תקינים, כך שתעשו להם טובה, אם תשגיחו עליהם בשטח זה. בריאותם קלושה במיקצת, תוכלו לעזור להם להיפטר מהרגלים רעים אלה. נקטו עמדה חיובית ואפילו נלהבת, למשטר בריאות, עודדו אותם לרפואה מונעת. לא זו בלבד שתתרמו לבריאותם הטובה ולאושרם, אלא גם תמלאו את הצורך, הגלוי למדי שלהם, למצוא לעצמם אדם שיגונן עליהם וייעץ להם. אם אתה מגיש מתנות, הרי שאישה מזל דגים אוהבת צבעי ים: ירוק בהיר, אקוואמארין וכחול-ערפל. היא נמשכת לבגדים ורבידים בצבעים כאלה. בשבילו, קני ספר ביוגרפיה מרתקת ומעולה, ספר מתורת המסתורין, שירה וכו. כשהעניינים מגיעים לשלב של התעלסות, ומבוקש רקע אידיאלי, הנה עצה טובה: מקום חם עם תנודות מים ירנין תמיד את ליבו של מזל דגים. אני ממליצה על שמיכה חשמלית על מיטת המים שלך.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר