הורוסקופ
הורוסקופ, אסטרולוגיה, התאמה אסטרולוגית. תחזית על זוגיות, אהבה ומערכות יחסים.
בפורטל הורוסקופ תמצאו תשובות לשאלות החשובות בחיים. חיזוי העתיד לפי מזל ועוד.
הוסיפו למועדפים את אתר הבית: www.horoscop.co.il
מזל דגים מזל דלי מזל גדי מזל קשת מזל עקרב מזל מאזניים מזל בתולה מזל אריה מזל סרטן מזל תאומים מזל שור מזל טלה הורוסקופ
מזלות
מזלותמזל טלה

 | 21.3 - 19.4  | 

תחזית, התאמה, מזלות

מזל טלה, הראשון בגלגל המזלות, שייך ליסוד האש. מזלות האש מבטאים את עצמם באופן מוחצן וספונטאני. הכוכב השולט ב טלה הוא מרס, המסמל בביטויו הזכרי פעולה ויוזמה נמרצת להשגת המטרה. הצורך המרכזי של מזל טלה הוא באתגרים חדשים. לא משנה כמה מאמץ השקיע כדי להשיג את מטרתו – כשמתגלה מטרה חדשה באופק טלה פוסע לקראתה בלי להביט אחורנית. מהם המכשולים שבדרך? האם ניתן להשיג את המטרה! לא משנה. טלה רץ לכיוון המיועד, חדור אופטימיות ורוח קרב. הוא זה שמסתכן, הוא זה שצועד בראש.  

 

ביחסיו עם אנשים מזל טלה ישיר וכן באופן מכאיב. אין לו סבלנות לדיונים ולשיחות נפש. רגע אחד טלה שוכב במנוחה, כנראה נרגע ממלחמות היום, ובמשנהו הוא מזדקף וקורא: מה עושים! לאן הולכים! קדימה! לבן מזל טלה חשובה יותר השגת המטרה, הכיבוש, מאשר המטרה עצמה. קשה לבני מזל טלה להתמיד במערכות יחסים עם אנשים. הדרך הטובה ביותר לגרום ל - טלה להישאר, היא לתת לו את ההרגשה שעדיין לא השלים את הכיבוש, שיש עוד אי אלו חומות שעליו למוטט. בני מזל טלה אינם יודעים להתפשר. כשהם נקלעים לעימות עם גורם הנחוש בדעתו לא פחות, הם לעולם לא ייסודו אלא יילחמו בו עד זוב דם. אם ברצונך לגרום לבני מזל טלה לנטוש את המערכה, כל מה שצריך לעושת זה לתת להם את ההרגשה שאינך מעוניין יותר בקרב. או-אז יאבד טלה עניין ולכן הרוח תצא ממפרשיו. אחרי הכול, מה הטעם להילחם במי שמראש הרים ידיים ונסוג? מזל טלה, בדומה למזל ות האש, אוהב לפרוש את חסותו על אחרים. אתה זקוק לעזרה! אין בעיה. טלה מצוי יתרוצץ עבורך בכל קצות העיר להשיג את מבוקשך, יתייצב בפניך מתנשף ויאמר: "הנה מצאתי את מה שרציתי!" אם תנסה להודות לו, ידחה אותך בביטול: "שטויות היה קלי קלות. תבוא כל יום".

 

חיי הבית והמשפחה אינם תנאי בל יעבור כמי שמעדיף לפעול לבד ובאופן עצמאי, בן מזל טלה עלול לראות את הבית כגורם מגביל ובולם. עבור מזל טלה, הבית הוא הבסיס שממנו יוצאים למזימות ולהרפתקאות, ואליו חוזרים על מנת לנוח עד המערכה הבאה. ביחסיו האינטימיים הוא בדרך כלל קנאי, וידאג לסלק מהסביבה כל מתחרה פוטנציאלי על לב אהובתו. בן מזל טלה עשוי להימשך אל נשים כנועות ומסורות, אך בת הזוג האידיאלית עבור טלה היא אישה מתוחכמת שיודעת להחניף לאגו הגברי המפותח שלו ובו בעת מצליחה לשמור על מסתוריות וגורמת לו להרגיש שעדיין לא כבש אותה לחלוטין.

 

בני מזל טלה אוהבים סיכונים ונמשכים למרוצי מכוניות או אופנועים. הם מרבים להיפצע ומעורבים בתאונות דרכים. בן מזל טלה מאמין שהוא יישאר צעיר ובריא לנצח. לכן, כאשר מזל טלה מזדקן ומאבד את חיוניותו, הוא עלול לאבד גם את הטעם לחייו. מזל טלה שייך לאיכות הקרדינאלית, העוסקת בשלד ובמסגרת של החיים, ובמצבים הדורשים החלטה ופעולה בנוגע לכיוון החיים. מזל טלה מסמל את ההתחלה החדשה, את הניתוק מהעבר, את הצורך לפנות לאתגרים חדשים. בת מזל טלה תהיה עצמאית ובדרך כלל תתחתן בגיל צעיר באופן אימפולסיבי. אך האם יחזיקו הנישואין מעמד? זו כבר שאלה אחרת.

 

מזל טלה וקריירה:

טלה הינו טיפוס עצמאי גם בעסקים הוא חסר סבלנות ושואף להגיע להישגים מהר ככל האפשר. גם אם יש צורך בשיתוף פעולה, בדרך כלל יעדיף לפעול לבד, ובכל מקרה תיזקף ההצלחה לזכותו. אם טעה או ניכשל, מזל טלה לא ייכנס לדיכאון אלא יתאושש במהירות ויפנה לכיוון חדש. כעובד, הוא חרוץ ופעלתן, כמעט ואיננו חולה ולא ידוע מה פירושה של בטלה. טלה אינו מקבל סמכות בקלות. מנקודת המבט של הבוס הוא עלול להיחשב חצוף, אך מזל טלה הוא האחרון שייבהל מבעלי עמדה וסמכות. במקום עבודה חדש הוא ילמד בתוך זמן קצר את הוותיקים, כיצד יש לעבוד מהר וביעילות. בן מזל טלה שאיבד עניין במקום העבודה, לא יהסס לקום ולעזוב. כמנהל, מזל טלה אינו חושש מנטילת הימורים וסיכונים. הוא טיפוס מנהל שנמצא רוב הזמן במחיצת עובדיו ועלול להשניא את עצמו עליהם. תחומי עיסוק: צבא, ספורט, הנדסה ותפקידים הדורשים כושר ניהול ועצמאות.

 

מזל טלה וילדים

מזל טלה מצפה מילדיו להיות נמרצים ועצמאיים. הוא לא ירשה להם להפגין חולשה, וינסה לעודד אותם לעסוק בספורט, בעיקר ספורט תחרותי. הוא ישחק וישתולל איתם, ואם פה ושם חטפו מכה או נפצעו סימן שהם מתחזקים ומתגברים. מזל  טלה יפתיע את ילדיו במתנות או בנסיעה לא מתוכננת.

 

מזל טלה וכספים

מזל טלה אוהב להמר ולהסתכן, לפיכך לא יהסס להשקיע כסף בפרויקטים חדשים, שהרווח שלהם איננו מובטח גם אם עליו להיכנס למחויבות כספית, או לקחת הלוואה מהבנק. לכן, הוא צפוי לעליות ולירידות תכופות במצבו הכלכלי. גם כשירוויח לא יסגור את הכסף בתוכניות חיסכון ארוכת טווח, אלא ישקיע אותו מתוך ציפייה להגדיל את הרווח.

 

מזל טלה  ובריאות

בן מזל טלה איננו אוהב להיות חולה. מחלה משדרת חולשה, ודבר זה לא יעלה על דעתו. לעומת זאת, הוא מרבה להיפצע, בעיקר באזור הראש. שכיח למדי לראות אותו עם תחבושת או גבס כתוצאה מפעילות ספורט שבמהלכה ניפצע, או מקטטה שבה היה מעורב. טלה מוזכר במקורות כקשור לאביב, עונה על לבלוב ופריחה, אופטימיות ושמחת חיים. מזל טלה מצוין במקורות גם כמזל מתפרץ ומתרגז בקלות. כדי להפוך כעס זה לאנרגיה מומלץ במקורות לבני מזל זה לעסוק בתחומים הדורשים השקעת כוח גופני רב. מבין שבטי ישראל הוא מסומל על ידי שבט יהודה. בקבלה הוא מיוצג על ידי האות ה'. מרס, הכוכב הקשור למזל טלה, מופיע במיתולוגיה כאל המלחמה ארס. היוונים תיארו אותו כשפטל ופחדן. הרומאים, לעומתם, כיבדו אותו והעריצו את יכולתו להביס את יריביו.

כל הזכויות שמורות © אסטרולוגיה אסטרולוגית מפה | תקנון הורוסקופ מזל צור קשר